بهترین جراح لاغری – بهترین جراح لاغری در تهران


خود شاخص توده بدنی یا BMI شما حداقل 40 سال سن دارید و به هیچ وجه نتوانسته اید به محدوده وزنی سالم برسید، به این معنی که احتمالا برای کاهش وزن نیاز به یک عمل کاهش وزن دارید. و برای انجام این کار، شما باید بهترین جراح لاغری را پیدا کنید تمرکز. این مقاله به شما کمک می کند تا بر اساس معیارهای توصیه شده بهترین جراح لاغری را انتخاب کنید.


چگونه بهترین جراح لاغری را پیدا کنم؟

در اینجا 14 معیار وجود دارد که می تواند به شما در یافتن پزشک و جراح چاقی کمک کند:

1. مشاوره حضوری بهترین راه برای انتخاب یک جراح لاغری خوب است

در بالای صفحه به یک نکته بسیار مهم در مورد انتخاب پزشک لاغری اشاره می کنیم. برای شروع، هیچ جایگزینی برای مراجعه حضوری به جراح وجود ندارد. درست است که نکات ذکر شده در این صفحه در نهایت به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید، اما بهتر است بدانید که مراجعه و مشاوره حضوری بهترین راه حل پیش روی شماست.

هنگامی که از نزدیک با جراح کاهش وزن خود صحبت می کنید، اطلاعات دقیقی از شما دریافت می کند. همچنین می توانید با مراجعه کنندگان و بیماران دیگر در مطب جراح در مورد توانایی ها و ویژگی های مثبت و منفی او صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا برای ویزیت متخصص آماده هستید؟

با دریافت نوبت آنلاین از طریق لینک زیر می توانید مشاوره تخصصی جراحی لاغری را دریافت کنید. در این جلسه به تمامی سوالات شما پاسخ داده می شود و شما این شانس را خواهید داشت که با افرادی که اقدام کرده اند صحبت کنید.

2. نظرات و تجربیات بیماران

یکی از ساده ترین راه ها برای یافتن بهترین جراح کاهش وزن، پرس و جو در مورد بیماران و مشتریان جراح است. اگر جراح در شبکه های اجتماعی فعال است یا وب سایت اختصاصی دارد، می توانید به بخش نظرات مشتریان و بیماران مراجعه کنید تا نظرات آنها را مشاهده کنید. اگر بتوانید تعدادی از بیماران او را پیدا کنید و از نزدیک با آنها صحبت کنید، آن نور نور است. زیرا می توانید نتایج را از نزدیک ببینید و بازخورد واقعی بیمار را دریافت کنید.

لینک مشاهده تجربیات افرادی که تحت عمل جراحی اسلیو قرار گرفته اند

3. نتایج قبل و بعد از جراحی

هیچ چیز به اندازه یک عکس نمی تواند به شما کمک کند بهترین جراح لاغری را پیدا کنید. فقط به عکس های قبل و بعد از بیماران نگاه کنید تا ببینید این جراح چقدر موفق بوده است. هر چه تعداد بیماران و عکس های قبل و بعد از آن بیشتر باشد، می توان یک متخصص و پزشک خوب با اعتماد به نفس بیشتری در نظر گرفت.

عکس های قبل و بعد از افرادی که جراحی آستین انجام داده اند توسط دکتر طاها عنبرا جراح لاغری در تهران.
لینک دیدن عکس های قبل و بعد از افرادی که جراحی آستین انجام داده اند

4. تسلط بر کلیه روش های جراحی لاغری

به طور کلی جراحی کاهش وزن روشی نسبتاً ایمن است و اکثر بیمارانی که این عمل را انجام داده اند توانسته اند چاقی خود را بدون عارضه و با موفقیت بالایی درمان کنند. دو روش رایج و محبوب جراحی چاقی، جراحی اسلیو معده و بای پس معده است.

اینفوگرافی مهم ترین عمل هایی که بهترین جراحی لاغری باید انجام دهد

بهترین جراح لاغری نه تنها باید با این دو روش رایج آشنا باشد، بلکه باید به تمامی روش ها و تکنیک های جراحی چاقی نیز تسلط کامل داشته باشد. امکان استفاده از بهترین روش درمان چاقی بسته به شرایط بیمار و پیچیدگی عمل. روش های شناخته شده دیگری که یک جراح لاغری خوب باید بتواند برای بیماران خود انجام دهد عبارتند از:

5. تعداد بیماران و تعداد عمل های انجام شده

فراتر از دوره های آکادمیک و دوره های تخصصی گذرانده شده، مهم ترین چیزی که می تواند جراح را به بهترین شکل بسازد، تعداد بالای عمل های موفقیت آمیز و کسب تجربه زیاد است. این جراح برای هر بیمار تجربیات زیادی به دست آورده است و برای هر عمل با مشکلات زیادی مواجه می شود و راه حل های متعددی را برای کنترل و مدیریت شرایط می آموزد. اگر جراح تعداد زیادی عمل جراحی انجام داده است که اکثر آنها موفقیت آمیز بوده است، در مراجعه به مطب او تردید نکنید.

(توجه: دکتر عنبرا تاکنون بیش از 10000 مداخله لاغری با موفقیت انجام داده است. این بیشتر اقداماتی است که تاکنون در ایران و تهران انجام شده است. ویدئوی بالا مربوط به سیصدمین سخنرانی دکتر عنبراست. همچنین لازم به ذکر است که دکتر عنبرا رکورددار جراحی اسلیو معده با کمترین عوارض است.

6. دسترسی به جراح

نحوه دسترسی به بهترین جراح چاقی را فراموش نکنید. بهترین جراحان معمولاً سعی می کنند هم در فضای مجازی و هم در مطب خود به راحتی در دسترس بیماران خود باشند. اگر جراح وب سایت داشته باشد و در شبکه های اجتماعی فعال باشد، نشان می دهد که به بیماران خود اهمیت می دهد و از هر تختی برای اطلاع رسانی به بیمارانش استفاده می کند.

اینفوگرافیک اهمیت یک جراح لاغری خوب بودن

7. نحوه دریافت هزینه لاغری

هزینه جراحی کاهش وزن معمولا بالاست. اما اگر توانایی یافتن جراحی را داشته باشید که علاوه بر صداقت، با شرکت بیمه شما قرارداد داشته باشد و با بیمارستان های دولتی کار کند، هزینه عمل کاهش وزن شما بسیار کاهش می یابد.

8. نحوه پاسخ و نگاه جراح به شما

به عنوان یک مشتری یا بیمار مبتلا به چاقی، طبیعی است که سوالات زیادی در ذهن داشته باشید. شما باید تمام سوالات خود را بپرسید. زیرا این حق شماست که همه چیز را از اعمال خود بدانید. اگر جراح در همان جلسه امتحان با مهربانی و دقت بالا به صحبت های شما گوش داد و با آرامش به سوالات شما پاسخ داد، آن را از دست ندهید. زیرا او می تواند بهترین جراح لاغری باشد.

شما باید بتوانید به راحتی در مطب و در مقابل جراح صحبت کنید، همانطور که باید مدتی با او ملاقات کنید. مطمئن شوید که یک جراح خوش اخلاق انتخاب کرده اید تا بتوانید در طول دوره درمان و بهبودی روی کمک او حساب کنید.

9. جان و سلامتی شما برای جراح با اخلاق بیش از هر چیز دیگری مهم است

بهترین جراح کاهش وزن برای پول و هزینه با جان بیمارانش قمار نمی کند. اگر واقعاً کاندیدای مناسبی برای جراحی یا برخی جراحی ها نیستید، قفسه سینه شما رد می شود. نه تنها به شما عمل نمی کند، بلکه دلسوزانه به شما توصیه می کند که هرگز این کار را نکنید.

10. بیمارستانی که در آن عمل خواهید کرد

معمولا بهترین جراح لاغری آنقدر معروف و معروف است که بهترین بیمارستان ها از او بسیار قدردانی می کنند. بیمارستان ها معمولاً به یک جراح لاغری خوب اجازه می دهند تا بدون محدودیت، بیماران خود را با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات جراحی کند.

از متخصص خود بپرسید که در کدام بیمارستان بیماران خود را درمان می کند. اگر لیست بیمارستان های مهم طولانی است و اکثر آنها خوب هستند، می توانید به او اطمینان داشته باشید. به خصوص اگر یک بیمارستان دولتی خوب در لیست وجود داشته باشد، بهتر است، اما معمولاً متخصصان بسیار ماهر در بیمارستان های خصوصی کشور مشغول به کار هستند.

11. تجربه جراح بسیار بسیار مهم است

بسیاری از جراحان می توانند جراحی کاهش وزن را انجام دهند. اما لطفا زیر چاقوی هیچ جراحی که خود را بهترین جراح لاغری معرفی می کند نروید. یک جراح عمومی یا جراح دیگر نیز می تواند این کار را انجام دهد. اما آنها یاد گرفتند که این کارها را فقط به صورت تجربی انجام دهند.

جراحان زنان و زایمان علاوه بر جراحی عمومی، چندین سال دوره تخصصی جراحی چاقی و چاقی را می گذرانند و در طی آن تمام تکنیک های لاپاراسکوپی را یاد می گیرند. آنها تمام جزئیات جراحی را دارند. آنها تمام عوارض و هر آنچه برای انجام یک عمل موفقیت آمیز لازم است را یاد می گیرند.

اینفوگرافیک اهمیت انتخاب بهترین جراح لاغری و عدم انتخاب پزشکان غیر متخصص

اما اگر کار خود را به کسی غیر از این جراحان بسپارید، باید منتظر عوارض عمل باشید و بدون تعارف چنین جراحانی، حتی ممکن است شما را بکشند. آنها مانند جراحان چاقی با پیچیدگی های عمل سروکار ندارند. آنها خیلی زود گیج می شوند و نمی توانند به خوبی عمل جراحی را انجام دهند.

12. آمار و میزان موفقیت عمل های انجام شده توسط جراح

این حق بیمار است که از این روش و همچنین میزان موفقیت یا شکست جراح مطلع شود. زمانی که جراح شما صادقانه اطلاعات و آمار کاملی از عمل های انجام شده و نتایج بعد از عمل بیمارانش به شما می دهد، می توانید او را بهترین جراح کاهش وزن ببینید.

13. اهمیت حمایت از بیمار توسط جراح

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. از قبل تا مدتی بعد از عمل باید مراحل را طی کنید. در تمامی این فرآیندها بهترین جراح لاغری باید همراه، حامی و حامی شما باشد. برخی از مهمترین مواقعی که جراح باید شبیه یک بیمار به نظر برسد عبارتند از:

 • ارزیابی اولیه
 • رژیم غذایی و ورزش قبل از جراحی
 • رژیم لاغری بعد از عمل و توصیه های دیگر
 • بررسی آزمایشات
 • بازدیدهای دوره ای منظم
 • نتایج عملیات را بررسی کنید
 • و…
یک جراح لاغری که با بیمارش صحبت می کند

سوالاتی که باید در اولین جلسه مشاوره از بهترین جراح لاغری بپرسید

اطلاعات و ارقام موجود در این مقاله ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد، اما امیدواریم مطالعه آن برای شما کاربر عزیزی که در حال یافتن بهترین جراح لاغری هستید بتواند اندکی به شما کمک کند. و دوباره، این بدان معناست که شما باید برای این فرآیندها هزینه کنید. شما می توانید در این ملاقات یا در ارتباط با جراح خود سوالات زیر را از جراح خود بپرسید:

اینستاگرام دکتر عنبرا جراح لاغری
 • در سال گذشته چند عمل جراحی کاهش وزن داشته اید؟
 • چقدر به آموزش بیمار علاقه دارید؟ آیا اطلاعات و توصیه های لازم را قبل، حین و بعد از عمل به بیمار می دهید؟
 • آیا علاوه بر جراحی چاقی، جراحی های عمومی نیز انجام می دهید؟
 • آیا می توانم در مورد شما سوالاتی از بیمارانتان بپرسم؟ آیا می توانم به آن دسترسی داشته باشم؟
 • میزان موفقیت، شکست و عوارض مرتبط با هر نوع جراحی چاقی که انجام می دهید چقدر است؟
 • آیا خطرات جراحی کاهش وزن برای من یکسان خواهد بود یا بیشتر؟ زیرا؟
 • چه نوع جراحی چاقی را پیشنهاد می کنید؟ چطور؟
 • چه علائمی را قبل و بعد از عمل به بیمارانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار می دهند ارائه می دهید؟

آیا قصد کاهش وزن دارید؟

اگر در تهران هستید و یا می خواهید چاقی خود را در تهران درمان کنید می توانید به مطب دکتر طاها عنبرا جراج لغری مراجعه کنید. دکتر عنبرا تمام ویژگی های ذکر شده در این مقاله را دارد و می تواند در بهترین بیمارستان ها با امکانات مناسب عمل کند و برای همیشه از شر چاقی رهایی یابد. اگر در مورد آن سوالی دارید، در زیر این مقاله بپرسید تا پزشکتان بتواند به شما پاسخ دهد. در صورت تمایل برای ارزیابی توسط دکتر عنبرا نیز در لینک قرارهای آنلاین دریافت کنید کلیک.

پاسخ به سوالات متداول در مورد انتخاب بهترین جراح لاغری

آیا تبلیغات گسترده یک پزشک لاغری نشان می دهد که او بهترین است؟

خیر این تصور لزوما درست نیست و تبلیغات گسترده نباید مبنای انتخاب مردم باشد. پیگیری نظرات بیماران و اطمینان از تجربه و مهارت جراح می تواند معیار خوبی برای انتخاب بهترین جراح لاغری در تهران یا هر شهر دیگری باشد.

یک جراح چاقی خوب باید چند سال سابقه کار داشته باشد؟

تجربه در هر زمینه ای می تواند به بهتر شدن اوضاع کمک کند، در پزشکی هم همینطور. هر چه جراح چاقی تجربه بیشتری داشته باشد، جراح قابل اعتمادتر خواهد بود زیرا با انواع موارد مواجه شده است. به نظر می رسد که جراحانی با بیش از 5 سال تجربه جراحی ممکن است گزینه خوبی برای انتخاب باشند. با این حال، جراحان با تجربه کمتر گاهی اوقات بسیار موفق بوده اند.دیدگاهتان را بنویسید