بهترین مارک شامپو برای موهای رنگ شده، خشک و کلر زدایی شده


موی رنگ شده آنها همیشه زیبا و جذاب هستند، اما برای حفظ این زیبایی باید زمان، پول و انرژی زیادی صرف کنید. موی بلوندTHE رنگ قهوه ایTHE قرمزTHE مشکی یا همچنین آبی آنها می توانند تأثیر خوبی بر ظاهر شما بگذارند، اما حفظ زیبایی، رنگ و سلامت موهای شما باید مورد توجه قرار گیرد. هیچ چیز بدتر از این نیست که پول زیادی برای آرایشگاه خرج کنید و در عرض یکی دو هفته رنگ موهایتان را از دست بدهید!

یکی از روش های مراقبت از مو، استفاده از شامپوهای مخصوص است. برای این منظور ما در این مقاله از سایت دکتر فرمو است بهترین مارک شامپو برای موهای رنگ شده که می توانید در بازار ایران پیدا کنید.

عناوین را بررسی کنید

دلایل مضر بودن رنگ مو را بررسی کنید

رنگ مو بسته به استحکام و جنسیت موها می تواند باعث ایجاد شکاف در آنها شود. به این ترتیب مو به راحتی رطوبت جذب شده را آزاد می کند. در نتیجه نه تنها موهای رنگ شده خشک می شوند، بلکه پس از هر بار خیس کردن و خشک شدن، مقداری مولکول رنگ نیز آزاد می شود. با گذشت زمان، مو رنگ اصلی و ایده آل خود را از دست می دهد. بنابراین یکی از مهم ترین راه های حفظ رنگ مو، تامین آب به آنها.

چرا رنگ مو می تواند مضر باشد؟

هر محصولی که برای موهای خود استفاده کنید می تواند بر سلامت و ماندگاری رنگ موهای شما تأثیر بگذارد. موهای رنگ شده نیاز به توجه ویژه ای دارند و در نتیجه باید روی محصولات بهداشتی با فرمول های خاص سرمایه گذاری کنید. استفاده كردن بهترین مارک شامپو برای موهای رنگ شدههمسایه نرم کنندهطراحی شده با رویکرد محافظت از رنگ مو، می تواند به افزایش درخشندگی، حجم، زیبایی و ماندگاری رنگ مو کمک کند. در زیر به چند راهکار مهم درمان موهای رنگ شده فانتزی و معرفی برخی از بهترین برندهای شامپو موهای رنگ شده در بازار ایران می پردازیم.

برای حفظ سلامت موهای رنگ شده چه کنیم؟

برای شستن موهایتان حتما از بهترین مارک شامپو برای شستن موهایتان استفاده کنید. فرمول ساخت این نوع شامپو متفاوت است. این شامپوها با رطوبت مو را حفظ کنیدبرای رنگ موی بلندتر و کمک می کنند تا ساقه های آنها از بین نرود.

از محصولات بهداشتی حاوی سولفات خودداری کنید. سولفات دشمن موهای رنگ شده است. این ماده در ترکیب شامپوهای موهای رنگ شده وجود ندارد. سولفات حاوی نمک است و می تواند رطوبت مو را از بین ببرد. از دست دادن رطوبت همچنین به معنای خشکی و آسیب پذیری مو و از دست دادن رنگ است.

برای حفظ سلامت موهای رنگ شده چه کنیم؟

فقط قبل از رنگ کردن موهایتان از شامپوهای روشن کننده استفاده کنید. شامپو پاک کننده آنها حاوی سطح بالایی از مواد شوینده هستند و برای پاکسازی عمیق مو استفاده می شوند. بهترین زمان استفاده از این شامپوها قبل از رنگ کردن موهایتان است. این کار آلودگی ها و لوازم آرایشی قدیمی را از سطح مو پاک می کند و باعث می شود رنگ بهتر به سطح مو بچسبد. مصرف این محصول بعد از رنگ کردن مو ممکن است باعث تیرگی یا از بین رفتن کامل رنگ شود.

از جانب نرم کننده موهای رنگ شده استفاده کنید. موهای رنگ شده نسبت به موهای رنگ نشده ترکیب شیمیایی متفاوتی دارند. نرم کننده های محافظ می توانند رنگ مو را تثبیت کرده و از کدر یا خشک شدن آن جلوگیری کنند.

نرم کننده هایی را امتحان کنید که حاوی روغن های مغذی طبیعی و ویتامین ها هستند. تقویت مو بعد از رنگ کردن، نکته مهمی است که اغلب فراموش می شود.

ما بهترین شامپو برای موهای رنگ شده را به شما معرفی می کنیم

در این قسمت می خواهیم بهترین برند شامپو برای موهای رنگ شده را به شما معرفی کنیم. این شامپوها در بازار ایران موجود است و می توانید به راحتی از داروخانه ها، فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید.

شامپو سلول های بنیادی برای موهای رنگ شده و هایلایت شده

یکی از رایج ترین مشکلات خانم ها بعد از هایلایت کردن یا رنگ کردن موهایشان خشکی است. ترکیب قلیایی موجود در رنگ موهای قوی می تواند باعث خشکی و شکنندگی موها شود. شامپو سلول بنیادی این روغن از روغن امگا 3، گل گاوزبان، روغن گل همیشه بهار و ویتامین B5 تشکیل شده است و می تواند به خوبی موهای رنگ شده را مرطوب کند. این محصول برای موهایی که در اثر دکلره خشک و شکننده شده اند توصیه می شود.

شامپو Dove Color Protect

فرمول اصلی این شامپو از آنتی اکسیدان ها استفاده می کند. این را می توان با آبرسانی و تغذیه ساقه مو حفظ کرد رنگدانه آنها نیز کمک می کنند. همانطور که از نام این محصول پیداست حفاظت از رنگ و همچنین عواملی مانند برای شستنTHE نور خورشید و پوشیدن نمی تواند رنگ موهای شما را از بین ببرد.

برای حفظ سلامت موهای رنگ شده چه کنیم؟

شامپو انار فاربن

این محصول فاقد سولفات بوده و در فرمول پایه آن از آنتی اکسیدان های مورد نیاز مو استفاده شده است. شامپوهای فاربن به دلیل خاصیت ضد حساسیت در سراسر جهان شناخته شده اند. خود موهای چاق یا شکننده بله، این محصول با تامین آبرسانی بهینه و کنترل میزان چربی ترشح شده روی پوست سر می تواند به بهبود وضعیت موهای شما کمک کند. این شامپو یک تثبیت کننده رنگ عالی است و با استفاده از آن می توانید مدت زمان رنگ موهای خود را به میزان قابل قبولی افزایش دهید.

شامپو ضد زرد Bes مدل Cool

موهای ما ایرانی ها تیره است و خانم ها معمولا مجبورند به پایه رنگ ایده آل خود برسند دکلره قوی برای استفاده. تکنیک دکلره با از بین بردن رنگدانه های مو، بستری ایده آل برای رنگ های مختلف فراهم می کند. با این حال، موهای زرد یا نارنجی، به خصوص موهای تیره، مشکل رایج دکلره است.

شامپو ضد زردی Bes او این مشکل را حل کرد. فرمول اصلی این محصول به گونه ای طراحی شده است که رنگدانه های نارنجی، قرمز و زرد مو را از بین می برد. به عبارت دیگر این شامپو می تواند از زردی یا نارنجی شدن موها جلوگیری کند. از طرف دیگر کلر زدایی می تواند بافت مو را تغییر داده و بیشترین آسیب را به فولیکول های مو وارد کند. این شامپو با فرمول غنی خود می تواند مو را از این آسیب بسیار جدی محافظت کند.

شامپو Zi Moo

آیا می دانستید که مانند پوست، مو نیز باید در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و گرد و غبار محافظت شود؟ شامپو موی رنگی زی موی دارای فرمول حفاظتی تخصصی است و می تواند اثرات مخرب دو عامل ذکر شده در بالا را به حداقل برساند.

  بهترین شامپو برای موهای رنگ شده: شامپو زی موی

این شامپو همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی مو است که به تثبیت رنگ آن کمک می کند. Xi Mui را می توان یکی از شامپوهای تخصصی و بسیار مناسب موجود در بازار برای موهای رنگ شده دانست.

شامپو فولیکا

این شامپو محصولی از برند ایرانی فولیکا می باشد که از نظر کیفیت، کارایی و فرمولاسیون تخصصی با نمونه های خارجی آن برابری می کند. از آنجایی که شستن موهای رنگ شده باعث خشکی و شکنندگی بیشتر موها می شود و رنگ آنها نیز از بین می رود، این محصول ایرانی سعی کرد با ترمیم ساقه مو از آسیب های ذکر شده جلوگیری کند.

فوم تقویت کننده، اسید چرب و اسانس پایه های اصلی شامپوهای فولیکا هستند. ترکیب این مواد می تواند با از بین بردن شکنندگی و آسیب های مشابه به ساقه مو و در عین حال تقویت مو به تقویت رنگ مو کمک کند.

شامپو آریوال مدل GY

اگر به دنبال شامپویی مناسب، موثر و تخصصی هستید، ما شامپو آرووال را به شما پیشنهاد می کنیم. این شامپو محصول انگلستان است که با فرمول تخصصی موهای رنگ شده به بازار عرضه شده است. این شامپو حاوی مقدار زیادی گلیسیرین است که می تواند با از بین بردن خشکی ساقه مو را ترمیم کند.

فرمول اولیه این محصول بسیار متعادل است و می توانید از آن برای شستشوی روزانه موهای خود استفاده کنید. قیمت این محصول نسبت به کارایی آن بسیار ایده آل است. توجه داشته باشید که شامپو آریوال فیلتر UV ندارد.

شامپو لافارژ

این محصول برای موهای آسیب دیده و رنگ شده طراحی شده است. این محصول ایرانی از نظر کیفیت و کارایی قابل مقایسه با قهرمانان خارجی در بازار است. خانم ها و آقایان می توانند از این شامپو با هدف تثبیت رنگ مو استفاده کنند.

شامپو لافارژ

این شامپو در واقع یک پاک کننده ملایم است که از مواد معدنی و ویتامین ها در فرمول پایه خود استفاده می کند. این محصول می تواند به عنوان تثبیت کننده رنگ مو عمل کرده و ماندگاری رنگ موهای شما را افزایش دهد.

البته در نظر داشته باشید که این محصول برند لافارژ فاقد فیلتر UV نیز می باشد و معمولا بهتر است بعد از شستن موهای خود با این شامپو از نرم کننده مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.

آخرین کلمه

موهای رنگ شده زیبا و جذاب هستند اما در عین حال نیاز به مراقبت زیادی دارند. استفاده از شامپوها و نرم کننده ها، محافظت از موهای شما در برابر اشعه ماوراء بنفش، و حتی اجتناب از روش های حرارتی برای حالت دادن به موهای خود (تا حد امکان) از جمله مواردی است که می تواند به سالم تر و بلندتر شدن موهای شما کمک کند.

شامپوهای ارائه شده در این مقاله در بازار ایران موجود است و شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود بهترین گزینه را از بین این موارد انتخاب کنید تا از موهایی سالم، رنگ شده و زیبا برخوردار شوید.

توجه: این یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

دیدگاهتان را بنویسید