بیکن چند کالری دارد؟ بیکن مرغ بهتر است یا گوشت گاو؟ – نعناع


از بین غذاهای صبحانه خود، احتمالا بیکن را انتخاب کرده اید. این برش های نواری شکل خوشمزه هستند و غذا به معنای واقعی کلمه یک صبحانه روشن و کامل و بخش پروتئین را ایجاد می کند. صبحانه برای کاهش وزن بنابراین باید زمان بیشتری را صرف مطالعه این مقاله کنید تا در مورد کالری بیکن مرغ و ارزش غذایی آن در رژیم کاهش وزن بیشتر بدانید.

آیا می خواهید هر غذایی که دوست دارید بخورید و وزن کم کنید؟

اکنون اپلیکیشن Mint را نصب کنید تا بتوانید بدون محدودیت غذایی در ماه ۵ کیلوگرم وزن کم کنید

کالری و ارزش غذایی بیکن

هر صد گرم بیکن مرغ حاوی مقدار مشخصی درشت مغذی است که در جدول کالری این نوع پروتئین مشاهده می کنید. همچنین، جزئیاتی در مورد ارزش غذایی آن وجود دارد، در زیر بخوانید:

کلسترول: 30 میلی گرم (10 درصد از مصرف روزانه بدن)

سدیم: 150 میلی گرم (6 درصد از مصرف روزانه بدن)

پتاسیم: 144 میلی گرم (3 درصد از مصرف روزانه بدن)

فیبر غذایی: 0 گرم (0 درصد از مصرف روزانه بدن)

شکر: 1 گرم + 1 گرم شکر اضافه شده

ویتامین D: 0 درصد از مصرف روزانه بدن

کلسیم: 0 درصد از مصرف روزانه بدن

آهن: 0 درصد از مصرف روزانه بدن

آیا بیکن مرغ یک غذای سالم است؟

شکم مرغ کالری و چربی بیشتری نسبت به شکم خوک دارد. بنابراین، اگر کالری آن را با کالری شکم خوک مقایسه کنیم، اولی غذای سالم تری است و می توانید آن را بخورید. رژیم غذایی خودت را ارزیابی کن

البته ناگفته نماند که بیکن نوعی گوشت فرآوری شده است که نسبت به بیکن فرآوری نشده سنتی پروتئین کمتر و قند بیشتری دارد. علاوه بر این، نگهدارنده های آن هشدارهایی در مورد افزایش خطر ابتلا به سرطان دارند. اما با وجود اینکه جایگزین های غذایی به جای بیکن مرغ وجود دارد، بهتر است در مصرف آن تعادل رعایت شود.

مقدار توصیه شده بیکن در رژیم غذایی چقدر است؟

28 گرم بیکن معمولا برای غذای صبحانه کافی است. می توانید آن را با سیب زمینی کبابی نیز سرو کنید. توجه داشته باشید که 28 گرم از این ماده غذایی حتی با بالاترین میزان چربی حاوی 140 کالری است; این معادل یک لیوان شیر کم چرب یا دو تکه کوچک نان سبوس دار است.

توصیه می کنیم برش های نازک تری انتخاب کنید تا کالری شکم مرغ به 105 کیلو کالری و 7.5 گرم چربی در هر 28 گرم برسد.

طبق داده‌های رژیم غذایی USDA، بیکن در اواسط دهه 1990 حتی در پانزده منبع غذایی برتر از نظر چربی کل در میان بزرگسالان آمریکایی قرار نداشت، در حالی که سوسیس در رتبه دوازدهم و تخم مرغ در رتبه چهاردهم قرار داشتند. علاوه بر این، بیکن از نظر چربی اشباع در میان پانزده منبع غذایی برتر قرار نداشت، در حالی که سوسیس در رتبه دوازدهم و تخم مرغ در رتبه پانزدهم قرار گرفتند.

آیا بیکن مرغ کالری سالمی دارد؟

بیکن و مرغ هر دو غذاهای پرکالری هستند. بیکن 375 درصد کالری بیشتری نسبت به مرغ با 898 کالری در 100 گرم در مقابل 189 کالری در هر صد گرم دارد.

کالری بیکن مرغ با سایر انواع بیکن متفاوت است.

کالری بیکن مرغ با سایر انواع بیکن متفاوت است.

توجه داشته باشید که بیکن مرغ پروتئین کمی دارد اما درصد چربی آن زیاد است و میزان کربوهیدرات موجود در آن به اندازه گوشت مرغ است. اگر بخواهیم درشت مغذی های موجود در کالری بیکن را با کالری مرغ مقایسه کنیم، نسبت ماکروها در اولی 0:0:100 و برای دومی 49:0:51 است.

مواد تشکیل دهنده بیکن مرغ

انواع بیکن مرغ شامل بیکن معمولی با گوشت مرغ کامل است. این نوع پروتئین کم چرب و کم کالری است که باید با گوشت خوک دودی که چربی بیشتری دارد مقایسه کرد.

شکم مرغ را هم به تنهایی و هم در ترکیب با سایر گروه های غذایی یا با غذاهایی مانند سوپ، ساندویچ، سالاد و انواع نان بخورید.

آیا بیکن با گوشت فرآوری شده درست می شود؟

شاید بهتر باشد ابتدا تعریفی از «گوشت قرمز» و «گوشت فرآوری شده» داشته باشیم. بنابراین قبل از اینکه در مورد دوز صحبت کنیم پروتئین در رژیم غذایی می دانید که تعریف این دو اصطلاح ضروری است.

انواع گوشت گوساله، گاو و خوک به عنوان گوشت قرمز شناخته می شود. اما بیکن و سوسیس به هر شکلی که آماده می شوند (مرغ یا بوقلمون، گوشت رستوران، پخته، سالامی یا هات داگ) درست می شوند. اما مرغ تازه (سینه، ران و بال خام)، بوقلمون (گوشت کامل)، ماهی و حتی اقلامی مانند مرغ چرخ شده گوشت فرآوری شده نیستند.

چگونه کالری بیکن بسوزانم؟

برای سوزاندن کالری دو برش بیکن مرغ، باید موارد زیر را انجام دهید:

پیاده (4 کیلومتر در ساعت): 9 دقیقه

دویدن (9 کیلومتر در ساعت): 3 دقیقه

دوچرخه سواری (16 کیلومتر در ساعت): 5 دقیقه

آخرین کلمه

صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی برای کاهش وزن است. بنابراین توصیه می کنند برای این کار از همه گروه های غذایی غذا داشته باشید. به عنوان بخشی از پروتئین، بیکن مرغ می تواند بخشی از پروتئین مورد نیاز شما را تامین کند.

اما توجه داشته باشید که بیشتر کالری بیکن مرغ از چربی اشباع شده است و به همین دلیل بهتر است در مصرف آن تعادل رعایت شود.

منبع: verymeaty

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید