تاثیر قرص Macavit F بر سلامت جنسی زنان + راهنمای مصرف قرص Macavit M برای مردان – نعنا


طبیعی است که زندگی جنسی زوجین در برخی مواقع نوسان داشته باشد یا یکنواخت شود. نکته اینجاست که ممکن است برخی از آنها این تغییر را جدی نگیرند و گام های مثبتی برای بهبود و تقویت مهارت های جنسی خود برندارند. اما بسیاری از زن و شوهرها پس از مشاهده تغییرات، با پشتکار عمل می کنند و به دنبال روش های درمانی مناسب هستند. یکی از روش های درمان استفاده از قرص Macavit M است که پزشک آن را برای بهبود شرایط تجویز می کند. علاوه بر این، نسخه زنانه این مکمل، قرص Macavit F نیز برای خانم ها توصیه می شود.

وارد اپلیکیشن شوید

خبر خوب این است که شما می توانید اپلیکیشن Mint را به صورت رایگان دانلود کنید، برای افزایش قدرت و میل جنسی به بخش رژیم غذایی دسترسی پیدا کنید. در این بخش پس از پاسخ به برخی سوالات مرتبط با وضعیت جنسی شما، رژیم غذایی متناسب با شرایط شما تنظیم و ارائه می شود.

از خدمات بخش سلامت جنسی اپلیکیشن نعنا بهره مند شوید!

از خدمات بخش سلامت جنسی اپلیکیشن نعنا بهره مند شوید!

معرفی قرص Makavit M و Makavit F

مکمل گیاهی EuRho Vital Macavit M در نوع خود بی نظیر است مکمل های تقویت کننده مردانه برای تقویت قوای جنسی مردان توصیه می شود.

باید اضافه کرد که ترکیب به کار رفته در قرص ماکاویت ام ترکیبی گیاهی از عصاره گیاهان بسیار مفید ماکا و گوارانا می باشد که پس از انجام آزمایشات کافی هیچ گونه عارضه ای در حین مصرف آن گزارش نشده است.

همچنین اضافه می کنیم که نسخه زنانه این مکمل EuRho Vital Macavit F نیز وارد بازار شده و یکی از انواع مکمل های تقویت کننده زنانه وجود دارد. مکمل Makavit F به احیای قدرت جنسی از دست رفته زن کمک می کند، به بهبود عدم تحریک زن در یک رابطه کمک می کند، انرژی او را افزایش می دهد و خستگی او را کاهش می دهد.

ویژگی های مکمل Makavit M چیست؟

◄ تقویت و افزایش میل جنسی مردان

در حفظ تعادل سطح هورمون تستوسترون موثر است

◄ بهبود سطح انرژی و کاهش خستگی

◄ بهبود نعوظ

مکمل های ماکاویت اف چه ویژگی هایی دارند؟

◄ بهبود سلامت کلی بدن زن

◄ تنظیم سطح هورمون های جنسی زنانه

◄ بهبود عملکرد جنسی در حین مقاربت

◄ تنظیم متابولیسم طبیعی بدن

هر دو قرص Macavit F و Macavit M حاوی ویتامین های B (B12، B6 و B2)، روی (روی)، سلنیوم و کافئین به همراه ترکیبات گیاهی موثر ماکا و گیاه گوارانا هستند.

آشنایی با ترکیبات گیاهی مکمل ماکاویت: عصاره گیاهی ماکا

عصاره گیاهی ماکا موجود در مکمل Macavit باعث افزایش انرژی می شود.

عصاره گیاهی ماکا موجود در مکمل Macavit باعث افزایش انرژی می شود.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید گیاه ماچا یک گیاه دارویی باستانی است و همیشه نقش تقویت کننده دارو را داشته است. این گیاه که به نام جینسینگ پرو نیز شناخته می شود، دارای اثربخشی ویاگرا برای مردان و پیشگیری و کنترل است. اختلال در نعوظ به مردان کمک می کند.

زنان می توانند امیدوار باشند که با مصرف مکمل Macavit F میل جنسی ضعیف یا از دست رفته خود را به دست آورند. بنابراین شما با یک داروی گیاهی انرژی زا طبیعی سروکار دارید که نه تنها سطح انرژی شما را افزایش می دهد، بلکه تأثیر مثبتی بر بهبود عملکرد جنسی شما در حین رابطه جنسی دارد.

گیاه ماکا توسط ورزشکاران به عنوان انواع استروئیدهای آنابولیک استفاده می شود.

علاوه بر این، قرص Macavit M، کنسانتره ای از ویتامین ها، مواد معدنی و 19 اسید آمینه مفید برای بدن است که به افزایش متابولیسم بدن و تامین انرژی آن کمک می کند.

گیاه گوارانا Macavit F در قرص

زمان داروی عالی دیگر فرا رسیده است! گیاه گوارانا در ترکیب دارویی مکمل تقویتی ماکاویت نقش ویژه ای دارد. گوارانا کنسانتره ای از کافئین است و بر اساس آزمایشات، میزان کافئین موجود در آن بین 2 تا 1.5 برابر قهوه تخمین زده می شود. گفته می شود، این مکمل تقویتی نه تنها برای افزایش سلامت جنسی و شادابی زوج ها تجویز می شود، بلکه پزشکان آن را یک محرک انرژی زا می دانند که به بهبود عملکرد ورزشی نیز کمک می کند.

سایر ترکیبات دارویی قرص ماکاویت ام و ماکاویت اف

  • باید اضافه کنیم که ال آرژنین یکی دیگر از اجزای مکمل ماکاویت است که به عنوان یک اسید آمینه تقریبا ضروری به گشاد شدن عروق خونی و در نتیجه افزایش خون رسانی به اندام های تناسلی مردانه کمک می کند.

شایان ذکر است در صورت تشخیص ناباروری مردان، مکمل آرژنین برای افزایش تحرک اسپرم در مرحله لقاح آنها در نظر گرفته می شود.

  • روی یکی دیگر از مواد معدنی مفید در قرص Macavit F است که از حملات رادیکال های آزاد به سلول های جنسی جلوگیری می کند. بد نیست بدانید که روی نقش موثری در تولید هورمون های جنسی زنانه دارد و کمبود آن باعث اختلالات هورمونی و کاهش میل جنسی زنان سارا

همچنین این ماده معدنی یکی از مهم ترین عناصر ضروری برای مردان است که نقش مفیدی در افزایش باروری مردان دارد. کاهش میل جنسی مردان، کاهش تعداد اسپرم و کمبود تستوسترون از جمله عوارض جانبی کمبود روی در رژیم غذایی است.

  • و در نهایت، ویتامین های B مورد استفاده در قرص Makavit F به حفظ سلامت سیستم عصبی، بهبود انرژی و متابولیسم هورمون های استروژن اضافی در بدن زنان کمک می کند. فراموش نکنید که سطح بالای هورمون استروژن باعث سرطان می شود.

شما باید 4 مکمل تقویتی ماکاویت را هر روز با آب و غذا مصرف کنید. توجه داشته باشید که قرص Macavit یک مکمل خوراکی غذایی است و برای تشخیص، درمان و پیشگیری بیماری تجویز نمی شود.

هشدارها برای استفاده از مکمل Macavit

هشدارهای مربوط به استفاده از انواع داروها و مکمل ها را به خاطر بسپارید.

هشدارهای مربوط به استفاده از انواع داروها و مکمل ها را به خاطر بسپارید.

  • این قرص باید در جای خشک و در دمای کمتر از 25 درجه نگهداری شود. همچنین دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
  • اگر داروی خاصی مصرف می کنید، قبل از شروع مصرف مکمل حتما با پزشک خود مشورت کنید.
  • در صورت داشتن فشار خون بالا به دلیل تأثیر قرص Macavit F در افزایش فشار خون باید تحت نظر پزشک دوز مصرفی به شما داده شود.
  • اگر به هر یک از ترکیبات موجود در قرص Macavit M حساسیت دارید، نباید از این مکمل استفاده کنید.
  • دارو باید طبق دوز تجویز شده و زیر نظر پزشک مصرف شود و حتما از افزایش دوز دارو بدون نظر پزشک خودداری شود.

تاکنون هیچ عارضه ای در مصرف مکمل های ماکاویت مشاهده نشده است، به جز افرادی که به مواد به کار رفته در این دارو حساسیت دارند.

آیا Macavit F تداخل دارویی دارد؟

مصرف همزمان مکمل Macavit با داروهای ضد انعقاد مانند وارفارین، آسپرین و کلوپیدوگرل ممنوع است. همچنین مصرف قرص Macavit M همزمان با داروهای کاهش قند خون ممنوع است.

پایان بخش

این روزها بهبود کیفیت رابطه جنسی به یکی از دغدغه های اصلی زوج ها در زندگی مشترک تبدیل شده است. خوشبختانه برای افزایش آگاهی، روش های درمانی بسیار متفاوت و مفیدی وجود دارد که زن و شوهر می توانند با راهنمایی پزشک متخصص یکی را انتخاب کنند.

مکمل قرص Makavit F یکی از این روش ها با این هدف است تقویت قدرت جنسی زنان و با افزایش انرژی آن مصرف می شود. قرص Macavit M برای مردانی که اختلال نعوظ یا سایر اختلالات جنسی دارند نیز تجویز می شود.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید