تاثیر مکمل پراکسید پلاس در افزایش باروری مردان چیست؟ (راهنمای مصرف)


این روزها مسائل باروری به یکی از مهم ترین مسائل زناشویی تبدیل شده است. بسیاری از مردانی که هنوز موفق به بچه دار شدن نشده اند در طول مسیر با ناباروری تشخیص داده می شوند باردار شومکمل های مکمل، از جمله مکمل های پراکسید به اضافه مصرف کنید.

وارد اپلیکیشن شوید

کاربر گرامی که قصد دارد به زودی خانواده خود را افزایش دهد، می‌تواند با کلیک بر روی دکمه بالا و رعایت توصیه‌های پزشکی در اپلیکیشن نعناع، ​​در عرض 2 تا 6 ماه بدون نگرانی خاصی از بابت تاخیر، اقدام به بارداری هدفمند خود کند.

برای داشتن بارداری هدفمند باید طبق اپلیکیشن نعناع چک آپ اولیه را پیگیری کرد.

برای داشتن بارداری هدفمند باید طبق اپلیکیشن نعناع چک آپ اولیه را پیگیری کرد.

معرفی مکمل پراکسید پلاس

مکمل Proxeed Plus گنجانده شده است مکمل هایی برای تقویت مردان که با هدف بهبود رشد اسپرم و افزایش باروری مردان وارد بازار شد.

این مکمل فرمول دارویی حاوی مقدار متعادلی از مواد مغذی مناسب (انواع ویتامین ها و مواد معدنی) برای حمایت از فرآیند متابولیک طبیعی باروری و تولید مثل طبیعی است.

با مصرف مکمل پراکسید پلاس می توانید مطمئن باشید که ترکیب به کار رفته در آن نقش بسیار مهمی در رشد و افزایش کیفیت اسپرم و همچنین بهبود عملکرد آن دارد. زیرا انرژی لازم برای افزایش تعداد اسپرم را دریافت می کنید و در عین حال از سلول های زنده در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کنید.

ترکیب پراکسید پلاس چیست؟

هر بسته مکمل پودری دارای بالاترین کیفیت از ترکیبات گیاهی و دارویی زیر است:

 • فروکتوز 2000 میلی گرم
 • ال کارنیتین 1000 میلی گرم
 • اسید سیتریک 100 میلی گرم
 • روی 20 میلی گرم
 • ویتامین C 180 میلی گرم
 • سلنیوم 100 میکروگرم
 • کوآنزیم Q10 40 میلی گرم
 • اسید فولیک 400 میکروگرم
 • ویتامین B12 3 میکروگرم

ال کارنیتین ال کارنیتین فومارات

این شامل مواد بسیار موثر است تحرک اسپرم که نقش جدی در افزایش باروری مردان دارد. این آنتی اکسیدان طبیعی به تولید انرژی از اسیدهای چرب کمک می کند. بسیاری از مکمل های تقویت کننده مردانه از ال کارنیتین برای افزایش بلوغ اسپرم در دستگاه تناسلی مردان استفاده می کنند.

سلنیوم سلنیوم

بسیاری از مکمل ها حاوی سلنیوم هستند.

بسیاری از مکمل ها حاوی سلنیوم هستند.

در تولید تستوسترون در دستگاه تناسلی مردانه نقش دارد. توجه داشته باشید که هر چه میزان سلنیوم در بدن کمتر باشد، تحرک اسپرم کمتر و در نتیجه ظاهر اسپرم تغییر می کند.

ال آرژنین

افزودن این اسید آمینه به مکمل پراکسید پلاس برای افزایش جریان خون به اندام های بدن در نظر گرفته شده است. در واقع مصرف مکمل حاوی ال آرژنین باعث افزایش جریان خون به اندام تناسلی نیز می شود تقویت عملکرد نعوظ تبدیل می شود.

این اسید آمینه همچنین در بهبود مشکلات نعوظ و نعوظ ناقص در مردان تاثیر زیادی دارد. البته ناگفته نماند که ال آرژنین افزایش میل جنسی زنان همچنین اثر دارویی مفیدی دارد مکمل هایی برای تقویت زنان نیز استفاده می شود.

درباره روی

این ماده معدنی نقش مهمی در باروری انسان دارد. فراموش نکنید که روی یا روی تأثیر دارویی بسیار خوبی در افزایش باروری در مردان و زنان دارد و متخصصان باروری استفاده از منابع غنی از روی (غلات، نان، گوشت گاو، تخمه کدو تنبل، مرغ، جگر گاو) را برای سلامت باروری توصیه می کنند.

ناگفته نماند که کمبود روی در بدن باعث ایجاد مشکلاتی در ساختار کروموزوم ها می شود که در نهایت منجر به ناباروری می شود. این ماده معدنی نقش مهمی در بهبود عملکرد استروژن و پروژسترون و در تنظیم چرخه قاعدگی در زنان ایفا می کند.

ویتامین B12

این ویتامین از خانواده بزرگ ویتامین ها تاثیر مثبتی بر سلامت اسپرم دارد. افزایش باروری تخمک و کاهش خطر سقط جنین از دیگر مزایای مصرف ویتامین B12 پراکسید است.

کمبود ویتامین B12 خطر تخمک گذاری غیرطبیعی و حتی توقف تخمک گذاری را افزایش می دهد.

ویتامین B12 (کوبالامین) نقش بسیار مهمی در تشکیل گلبول‌های قرمز خون، متابولیسم سلولی، عملکرد عصبی و تولید DNA (مولکول‌های درون سلول‌هایی که اطلاعات ژنتیکی فردی را حمل می‌کنند) دارد.

منابع غذایی این ویتامین شامل مرغ، گوشت گاو و گوسفند، ماهی و لبنیات است. ناگفته نماند که این ویتامین به غذاها نیز اضافه می شود. غذاهای غنی شده با این ویتامین مانند غلات صبحانه نیز به عنوان مکمل غذایی در دسترس هستند. در صورت کمبود ویتامین B12 نسخه تزریقی یا اسپری نیز تجویز می شود.

بد نیست بدانید که کمبود ویتامین B12 در ایالات متحده چندان رایج نیست. اما کسانی که گیاهخوار هستند و از این نوع رژیم غذایی پیروی می کنند دچار کمبود این ویتامین هستند. زیرا غذاهای گیاهی حاوی این نوع ویتامین نیستند.

ویتامین C

تاثیر ویتامین C بر مکمل پراکسید پلاس

تاثیر ویتامین C بر مکمل پراکسید پلاس

عملکرد ویتامین C تنظیم هورمون های جنسی و افزایش سطح باروری زنان در فاز لوتئال است. مردانی که مکمل های پراکسید مصرف می کنند در طی یک دوره 6-4 ماهه شاهد افزایش کیفیت و تحرک اسپرم خواهند بود.

چه کسانی می توانند مکمل پراکسید پلاس را مصرف کنند؟

همه مردان در هر یک یا همه شرایط زیر می توانند یک تقویت کننده پراکسید را در رژیم غذایی خود بگنجانند:

◄ کیفیت و سلامت اسپرم را افزایش می دهد

◄ تشخیص ناباروری مردانه

◄ استفاده از روش ART لقاح آزمایشگاهی (مصنوعی).

◄ رژیم غذایی نامناسب یا سبک زندگی ناسالم (سیگار و الکل، سبک زندگی کم تحرک) را دنبال کنید.

نظرات کاربران در مورد ادغام

من و همسرم دو سال است که برای بچه دار شدن تلاش نمی کنیم. سپس متخصص باروری چند آزمایش باروری را تجویز کرد. باورم نمی شد مشکل از من بود و این بار داستان را نمی دانستیم. راستش من سیگاری بودم و رژیم غذایی درستی نداشتم. نمیدونستم سبک خوردن و آشامیدنم روی اسپرمم تاثیر داره! این کارشناس به من توصیه کرد که خیلی زود یک رژیم غذایی سالم انتخاب کنم، سیگار را ترک کنم و برای افزایش تعداد اسپرم از پراکسید پلاس استفاده کنم. ما اکنون به داشتن یک نوزاد در خانه افتخار می کنیم! کاربر 41 ساله

وقتی تک تک دوستانی که بچه دار می شوند می گویند: “چقدر خوش شانسیم که اولین بار بچه دار شدیم و اکنون می دانیم که باروری خوبی داریم” واقعاً ناراحت کننده و واضح است که شما سال ها تلاش کرده اید و خواهید کرد. بچه دار نشدن . . مدام فکر می کنید چرا نه؟ مشکل چیست؟ می بینی؟ وقتی نمی توانید پاسخ را پیدا کنید، باید به یک متخصص مراجعه کنید و او به شما کمک کند تا مکمل مناسب شرایط شما را برای شما تجویز کند. عالی بود! من اکنون پدر یک کودک فوق العاده هستم. کاربر 43 ساله

بعد از سال ها بدون نتیجه، وقتی همسرم تصمیم گرفت IVF انجام دهد، من خیلی مشتاق نبودم. من تصمیم گرفتم از این مکمل به عنوان آخرین راه حل استفاده کنم. و خبر خوب این است که او پاسخ داد و ما نیازی به باردار شدن بدون مداخله آزمایشگاهی نداشتیم. البته بچه داشتیم اگر مردی بالای 35 سال هستید، احتمالاً کیفیت اسپرم شما خوب نیست. بنابراین در اینجا به شما می گویم که یک مکمل پراکسید را امتحان کنید. کاربر 38 ساله

من خیلی نگران بودم و دلیلش هم اسپرمهام بود! این به دلیل استرس اکسیداتیو بود، که ناشی از کار زیاد، خواب ناکافی، سن بالا و احتمالاً رژیم غذایی ناسالم بود. متخصص باروری برای من پراکسید تجویز کرد اما من چیزی نخوردم. اما جالب است بدانید همسرم مخفیانه این مکمل را در آب پرتقال ریخت. باید بگم خوابم هنوز مشکل داره ولی مهم ترین دلیلش درد بچه دار شدنه!! کاربر 34 ساله

همیشه فکر می کردم هر مردی حتی تا هشتاد سالگی هم می تواند پدر شود. حالا باید بگم سن و سبک زندگی تاثیر زیادی روی اسپرم داره. از مصرف این مکمل بسیار خوشحالم. الان در سن 51 سالگی پدر شدم و زندگی بهتر از این نمی شود. کاربر 51 ساله

چگونه مکمل پراکسید پلاس را مصرف کنم؟

مکمل مورد نظر با طعم دلپذیر لیمو تولید می شود. لازم است هر بسته پودر را در حداقل 120 میلی لیتر آب پرتقال یا آب حل کنید.

بهتر است برای مصرف مکمل های پراکسید پلاس برنامه مشخصی داشته باشید.زمان مصرف را به گونه ای تنظیم کنید که هر روز در زمان مشخصی تکرار شود. توجه داشته باشید که با رعایت این نکته می توانید مطمئن باشید که هر دو وعده غذایی را می خورید.

ناگفته نماند که اگر چندین روز مصرف مکمل را فراموش کردید، نگران نباشید. بسیار آسان است که آن را دوباره از روزی که متوجه شوید، بردارید.

بوستر پراکسید پلاس باید بلافاصله پس از حل شدن در آب مصرف شود و هیچ مقداری برای بعد از آن باقی نماند. مصرف دو بسته در روز توصیه می شود. یک بسته در صبح و دومی در عصر به مدت 4-6 ماه. همچنین اگر در حال حرکت باردار هستید، می توانید مکمل را در هر زمان (فراتر از زمان مشخص شده) در صورت نیاز مصرف کنید.

چرا باید برای 4-6 ماه مکمل پراکسید مصرف کنم؟

خوب است بدانید که بلوغ اسپرم حدود 74 روز طول می کشد. علاوه بر این، او می تواند تا 20 روز دیگر تخمک یک زن را بارور کند. یعنی در مجموع 90 روز طول می کشد تا اسپرم برای لقاح آماده شود. با این اوصاف دستور مصرف برای یک دوره 6-4 ماهه تجویز می شود.

اگر قصد دارید به زودی اقدام کنید، همیشه بهتر است برای بهبود باروری خود و همسرتان با یک متخصص باروری صحبت کنید.

میزان کالری دریافتی در هر بسته مکمل پراکسید 12 کیلو کالری است.

توجه به مقالات

 • اگر دوره دیگری از دارو مصرف می کنید، قبل از مصرف مکمل حتما با پزشک خود مشورت کنید.
 • دوز مشخص شده را تغییر ندهید.
 • این مکمل برای کودکان زیر 12 سال مناسب نیست.

ProxyPlus یک مکمل غذایی است و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان بیماری تجویز نمی شود.

آخرین کلمه

مصرف مکمل پراکسید پلاس هیچ عارضه ای ندارد و می توانید بدون نگرانی با تجویز پزشک این مکمل را مصرف کنید. فراموش نکنید که مکمل ها هیچ اثر درمانی یا پیشگیرانه ای ندارند، اما باعث بهبود و افزایش باروری می شوند.

لازم به ذکر است مکمل پراکسید با برند حلال توسط یک شرکت داروسازی ایتالیایی تولید و به بازار عرضه می شود.

منبع: logixxfertility

دیدگاهتان را بنویسید