تاثیر کپسول Fertil CM بر افزایش میل جنسی و باروری زنان (راهنمای استفاده و فواید) – نعنا


همیشه باردار شو یکی از چالش های هر زوج ناموفق بچه دار شدن است. مصرف مکمل‌های تقویت‌کننده مانند کپسول‌های Fertil CM در این راستا، بدیهی است که می‌تواند کمک مفیدی برای هموار کردن مسیر عمل و کاهش نگرانی‌های ناشی از آن باشد. تیم سلامت زنان نعناع مشتاقانه منتظر همراهی شما در این سفر است. چطور؟!

وارد اپلیکیشن شوید

روی دکمه بالا تا بالا کلیک کنید برنامه رایگان Mint را دانلود کنید به بخش «من می‌خواهم باردار شوم» و مسیر عمل دسترسی داشته باشید. تمام مراحل کلیدی برای بارداری هدفمند همانطور که در زیر نشان داده شده است برای شما و همسرتان در دسترس خواهد بود، و خبر خوب این است که در عرض 2 تا 6 ماه خانواده خود را گسترش خواهید داد!

برای رسیدن به بارداری هدفمند، حساب ویژه ای در اپلیکیشن نعنا باز کنید!

برای رسیدن به بارداری هدفمند، حساب ویژه ای در اپلیکیشن نعنا باز کنید!

معرفی مکمل تقویت کننده کپسول Fertil CM

کپسول Fairhaven Health FertilCM یکی از مکمل های غذایی موجود در بازار است مکمل های زنانه با هدف تولید تخمک گذاری سالم در رحم و افزایش مایعات بدن تولید می شود.

با توجه به اهمیت افزایش سیالیت دهانه رحم و سطح رطوبت باید اضافه کنیم که مصرف مکمل هایی مانند Fertil CM فضای رحم را برای باروری بهتر زنان و ماندگاری طولانی تر تخمک ها در دیواره رحم در دوران شیردهی آماده می کند.

با تجویز و مصرف کپسول Fertil CM روند ارگاسم و افزایش میل جنسی زنان بهتر اتفاق می افتد و همچنین زمینه تقویت رحم برای پذیرش تخمک بارور شده را فراهم می کند. در نتیجه، مصرف چنین مکمل های غذایی می تواند شانس باردار شدن را تا حد زیادی افزایش دهد.

چگونه می توانم در کمترین زمان ممکن باردار شوم؟

با کمک جاده می توانید با اپلیکیشن نعنا ۲ تا ۶ ماهه باردار شوید. اکنون می توانید جنسیت نوزاد آینده خود را چه مرد و چه زن انتخاب کنید. به جزئیات آن دقت کنید.

ماده اصلی مکمل غذایی Fertil CM

کپسول سی ام با مجموعه ای مفید از مواد موثر بر افزایش میل جنسی و باروری زنان ساخته شده است که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا خواهید شد:

ال-آرژنین ال-آرژنین

مصرف ال آرژنین تاثیر زیادی در انقباض عروق، افزایش جریان خون و شل شدن عضلات اطراف واژن دارد. این اثرات در نهایت منجر به افزایش میل جنسی و تجربه بهتر می شود ارگاسم به یک زن ختم می شود.

توجه داشته باشید که تحریک جنسی کافی شانس باقی ماندن تخمک در دیواره رحم را افزایش می دهد، زیرا هر چه اختلال عملکرد جنسی بیشتر باشد، روند تخمک گذاری کندتر می شود.

ویتامین C در کپسول Fertil CM

به طور کلی متخصصان زنان و زایمان افزایش و بهبود کیفیت زندگی جنسی شما باید انواع ویتامین ها را مصرف کنید. ویتامین های B و ویتامین C از جمله مفیدترین آنها هستند.

نقش ویتامین C در ترکیب کپسول های Fertil CM را نباید نادیده گرفت.

نقش ویتامین C در ترکیب کپسول های Fertil CM را نباید نادیده گرفت.

ویتامین C موجود در کپسول Fertil CM را می توان در انواع آب میوه ها و آب پرتقال نیز یافت. این ویتامین به افزایش جریان خون و ساخت رگ های خونی کمک می کند.

همچنین لازم به ذکر است که ویتامین C موجود در مکمل های زنانه، علاوه بر بهبود کیفیت باروری زنان، تأثیر مثبتی بر عملکرد جنسی زنان دارد. دوره پس از یائسگی (یائسگی) مطرح می کند.

چه ویتامین هایی به افزایش میل جنسی زنان کمک می کنند؟

  • ویتامین E – به این ویتامین “ویتامین جنسی” نیز می گویند. در واقع، نه تنها حامل خون و اکسیژن در عروق است، بلکه تنظیم کننده هورمون های جنسی و افزایش میل است.
  • ویتامین A
  • منیزیم
  • ویتامین C
  • ویتامین های B6 و B3

آیا ویتامین C برای افزایش میل جنسی مناسب است؟

اگر به دنبال افزایش قوای جنسی خود هستید، باید بگوییم که بهترین ترفند مصرف ویتامین C است. بر اساس مطالعات زیست روانشناختی، مشخص شد که مقادیر بالای ویتامین C آزاد شده فعالیت را از 4 ساعت به 14 بار در ماه افزایش می دهد. بسیاری از شرکت کنندگان

ویتامین C همچنین به بهبود جریان خون کمک می کند. جریان خون مناسب بر عملکرد نعوظ نیز تأثیر می گذارد. بنابراین ویتامین C می تواند عملکرد جنسی را بهبود بخشد. توجه داشته باشید که این ویتامین در بدن ذخیره نمی شود. پس باید غذاهای غنی از ویتامین C را شناسایی کرد و در برنامه غذایی روزانه گنجاند.

ویتامین C در مطالعات بالینی به عنوان عاملی برای افزایش سطح تستوسترون و در نهایت افزایش میل جنسی شناخته شده است. باید اضافه کنیم که تستوسترون یکی از قوی ترین هورمون ها در افزایش میل جنسی مردان است.

با این حال، رابطه بین سطح تستوسترون و میل جنسی می تواند مانند یک خط بسیار ظریف باشد. این به این دلیل است که برخی از مردان با سطح تستوسترون پایین میل جنسی خود را حفظ می کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است سطح طبیعی نداشته باشند. توجه داشته باشید که اگر سطح تستوسترون به طور چشمگیری کاهش یابد، همه مردان میل جنسی کمتری خواهند داشت. به طور کلی، ویتامین C منجر به بهبود سطح این هورمون و افزایش میل جنسی می شود.

نکات اضافی ویتامین C

ویتامین C یکی از موثرترین آنتی اکسیدان ها در افزایش تولید اکسید نیتریک است. اکسید نیتریک نقش مهمی در قوای جنسی مردان دارد، سطح گردش خون را بهبود می بخشد که در نهایت منجر به افزایش میل جنسی در فرد می شود.

علاوه بر این، ویتامین C حاوی محرک هایی برای گشاد شدن رگ های خونی است که با تولید اکسید نیتریک اتفاق می افتد. اکسید نیتریک به بهبود میل جنسی و همچنین بهبود گردش خون و تقویت نعوظ و در نتیجه افزایش صمیمیت جنسی کمک می کند.

ناگفته نماند که این ویتامین با حمایت از تولید هورمون‌های مردانه، عمدتاً دو هورمون آندروژن و پروژسترون که منجر به تحریک جنسی می‌شوند، به افزایش میل جنسی کمک می‌کند.

ویتامین C به لطف غدد درون ریز خود، ترشح کورتیزول را تثبیت می کند و به تعادل هورمون های استرس و بهبود خلق و خو کمک می کند. در دراز مدت، سطوح بالای کورتیزول منجر به کاهش میل جنسی در مردان می شود. با عملکرد غده تیروئید و گردش هورمون های جنسی، اختلال عملکرد شناختی فشار می آورد. همچنین باعث از بین رفتن بافت ماهیچه ای و افزایش چربی داخل جمجمه می شود.

ویتامین C به ترشح هورمون اکسی توسین کمک می کند. این هورمون در تقویت حس صمیمیت نقش دارد و زوجین را به داشتن رابطه جنسی بیشتر تشویق می کند.

عصاره هسته انگور

همانطور که می دانید انگور و به طور کلی انواع میوه های با رنگ قرمز به ویژه انواع قرمز تیره و بنفش منبع غنی از آنتی اکسیدان ها هستند و نقش بسیار مفیدی در کاهش حملات رادیکال های آزاد به سلول های زنده بدن دارند.

عصاره هسته انگور موجود در کپسول CM حاوی کربوهیدرات، پروتئین، چربی و 5-8 درصد پلی فنول است. پلی فنول های موجود در عصاره هسته انگور از مواد مهمی مانند فلاونوئیدها، اسید گالیک، مونومر فلاوان-3-کاتچین، اپی کاتچین-3-گالیت و دایمر، مونومر و پروستانیدین پلیمری تشکیل شده است.

همچنین بد نیست بدانید که مصرف عصاره این میوه بسیار مفید در درمان کلسترول بالا، تصلب شرایین (انسداد عروق)، دژنراسیون ماکولا (از دست دادن بینایی در سنین بالا)، گردش خون ضعیف و آسیب به اعصاب

درمان عفونت با مصرف عصاره هسته انگور

در میان شایع ترین بیماری های زنان، عفونت های قارچی از جمله مشکلاتی است که تقریباً همه زنان از آن رنج می برند. جالب است بدانید که طبق مطالعات انجام شده، مواد موجود در عصاره هسته انگور تاثیر مثبتی در درمان و پیشگیری از این گونه عفونت ها دارد.

شایع ترین باکتری های مفید واژن لاکتوباسیل ها هستند. اسید لاکتیک موجود در عصاره هسته انگور از رشد باکتری های مضر جلوگیری می کند. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از این ماده غذایی به عنوان مکمل پروبیوتیک باعث افزایش لاکتوباسیل ها و درمان عفونت های واژن می شود.

ویژگی های کپسول Fertil CM چیست؟

اثرات مفید زیر مهمترین ویژگی مکمل تقویت کننده Fertil CM است که با هم می خوانیم:

◄ افزایش میل جنسی زنان

◄ افزایش روند ارگاسم و لذت جنسی

◄ افزایش و بهبود باروری زنان

کاهش خشکی واژن

◄ مخاط دهانه رحم را بهبود می بخشد

◄ بهبود بافت رحم

رحم را تقویت می کند

اگر در خیابان باردار هستید، باید به خاطر داشته باشید که ترشحات دهانه رحم نقش بسیار مهمی در روند تخمک گذاری دارند. این ترشحات همچنین مزرعه را تغذیه و حفظ می کند منی و حرکت بهتری را به سمت تخمک فراهم کنید.

مکمل های تقویتی نقش مفیدی در افزایش باروری مردانه و زنانه دارند.

مکمل های تقویتی نقش مفیدی در افزایش باروری مردانه و زنانه دارند.

با مصرف کپسول Fertil CM می توانید ترشحات سالم تری برای رحم با سطح pH مناسب داشته باشید. باید بدانید که کاشت تخمک بین 7-10 روز پس از لقاح (لقاح تخمک) انجام می شود.

برای اینکه باروری در این دوره به درستی اتفاق بیفتد، پوشش داخلی رحم (آندومتر) باید سالم باشد. با مصرف این تقویت کننده و افزایش جریان خون، این امر به خوبی انجام می شود و در نتیجه با تقویت رحم، فضایی برای تخمک گذاری داره آماده میشه

چگونه مکمل Fertil CM را مصرف کنیم؟

می توانید این مکمل غذایی را با سه وعده غذایی اصلی (سه کپسول در روز) مصرف کنید.

کپسول Fertil CM یک مکمل تقویت‌کننده است و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان بیماری تجویز نمی‌شود.

عوارض مصرف کپسول Fertil CM چیست؟

به طور کلی، مکمل ها هیچ عارضه ای ندارند، اما در هنگام استفاده از آن، هشدارهای زیر را باید به خاطر داشت:

  • دوزهای زیاد را بدون نسخه مصرف نکنید.
  • مصرف کپسول باید با تایید بارداری قطع شود.
  • مصرف مکمل در دوران شیردهی ممنوع است.

بیایید با شما صحبت کنیم

مکمل های تقویت کننده همیشه از جمله گزینه های توصیه شده توسط پزشکان هستند که روند بهبود و افزایش عملکرد را افزایش می دهند. کپسول Fertil CM نیز یکی از اعضای این خانواده هدف گیری بزرگ است افزایش میل جنسی زنان علاوه بر بهبود باروری تولید شده آنها.

توجه داشته باشید که این مکمل هیچگونه عوارض جانبی ندارد و لازم است پس از تایید بارداری و در دوران شیردهی از مصرف آن خودداری شود.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید