تحریم های جدید نشان افتخار وزارت اطلاعات و گمنام امام زمان (عج) است.


تحریم های جدید نشان افتخار وزارت اطلاعات و گمنام امام زمان (عج) است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: تحریم های جدید نشان افتخار وزارت اطلاعات و گمنام امام زمان (عج) است. این عمل تنفس مصنوعی آمریکایی ها به گروه های تروریستی است تا بتوانند قدرت خود را بازیابند که البته با شکست مواجه خواهد شد. انتظار داریم دستگاه سیاست خارجی و دیپلماسی قاطعانه و با ظرافت با این نکات مطرح شده مقابله کند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، مسعود ستایشی در نهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به اربعین حسینی گفت: این ایام پر فیض و ماتم را در این دهه که مصادف با رحلت پیامبر اکرم (ص) است گرامی می داریم. , امام حسن مجتبی (ع) امام رضا (ع) را به مردم ایران تسلیت می گویم.


سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد: بزرگداشت اربعین حسینی به معنای گرامیداشت پیام حسینی در کربلا و پرداختن به تحریفات عاشورا است. شور و شوق مردم برای حضور در عراق و شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین مدیون مکتب حسینی است.


وی تاکید کرد: خون حسین علیه السلام برای آگاهی و بیداری در زمین ریخته شد. در اینجا جا دارد از پذیرایی گرم برادران و خواهران عراقی صمیمانه تشکر و قدردانی خود را برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی اعلام کنیم.


ستایشی گفت: همکاران محترم دستگاه قضایی در مرزها حضور دارند تا در صورت بروز مشکل دستورات قضایی را به صورت شفاف و قاطع انجام دهند.


وی با اشاره به گزارشگر ویژه تحریم ها علیه ایران گفت: ایران در سال های اخیر همواره قربانی تروریسم چه سایبری و چه غیر آن بوده است.


سخنگوی قوه قضاییه گفت: حملات سایبری زیرساخت های ایران را هدف قرار داده است که می تواند برای مردم مشکل ایجاد کند، اکنون آمریکایی ها از این روش استفاده می کنند اما باید بدانند که محکوم به فناست. در مورد اتفاقاتی که در آلبانی افتاد باید بگویم که روش آمریکایی ها این است که با هیاهوی رسانه ای کاری انجام دهند اما باید بدانند که به آنها پرداخته شده است.


وی ادامه داد: تحریم های جدید مایه افتخار وزارت اطلاعات و گمنام امام زمان است. این عمل تنفس مصنوعی آمریکایی ها به گروه های تروریستی است تا بتوانند قدرت خود را بازیابند که البته با شکست مواجه خواهد شد. انتظار داریم دستگاه سیاست خارجی و دیپلماسی قاطعانه و با ظرافت با این نکات مطرح شده مقابله کند.


ستایشی درباره حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه گفت: نکته ای که باید به آن اشاره شود اقدامات سازمان رسمی ثبت اسناد و املاک کشور برای ثبت این جزایر یعنی صدور سند مالکیت جزایر بزرگ، کوچک و ابو است. موسی به نام جمهوری اسلامی ایران، ایران است.


وی ادامه داد: عنوان جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران صادر شد و با این اقدامات موثر بر سر زبان ها افتاد.


سخنگوی قوه قضاییه گفت: این روند با اجرای مرزبندی ادامه دارد و این روند با مالکیت جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته شده است.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید