ترکیب احتمالی استقلال و پیکان


ترکیب احتمالی استقلال و پیکان

استقلال تهران امروز در پنجمین دیدار لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان است.


به گزارش ایلنا، در سری رقابت های هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، تیم استقلال تهران از ساعت 19 امروز در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان تهران است.


تیم پیکان در فصل جدید لیگ برتر پیش از توقف مقابل نساجی نفت مسجد سلیمان را شکست داده بود و پس از پیروزی یک بر صفر مقابل ملوان مقابل مس کرمان شکست خورد.


تیم تحت هدایت مجتبی حسینی در 5 بازی اخیر خود مقابل استقلال – در لیگ برتر و جام حذفی – پیروز نشده است و آخرین دیدار با قهرمان لیگ برتر فصل گذشته در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون گل به پایان رسید.


استقلال تهران با وجود نداشتن عملکرد ایده آل در فصل جدید لیگ برتر وارد این دیدار می شود. شاگردان ریکاردو ساپینتو پس از شکست مقابل سپاهان در هفته اول موفق شدند مقابل ملوان و مس کرمان به پیروزی برسند اما در خانه نفت مسجد سلیمان به یک امتیاز بسنده کردند.


آبی ها هفته گذشته شانس حضور در صدر جدول را از دست دادند و قطعا تلاش خواهند کرد حداقل فاصله را برای مقام اول حفظ کنند.


آرمان رمضانی و محمدحسین زواری دو بازیکن مصدوم استقلال هستند که در لیست حضور ندارند و علیرضا رضایی، عزیزبک امانوف و محمدحسین مرادمند نیز در لیست بازی امروز حضور نداشتند. غیبت رمضانی باعث شد ارسلان مطهری پس از سه هفته به جمع بازیکنان اضافه شود.


سیدحسین حسینی در دیدار رفت هفته چهارم موفق شد برای دومین بازی متوالی در فصل جدید دروازه خود را بسته نگه دارد. به احتمال زیاد او گزینه ریکاردو ساپینتو در ترکیب اصلی امروز خواهد بود.


چهار دفاعی استقلال مقابل نفت را صالح حردانی، رافائل سیلوا، عارف غلامی و ابوالفضل جلالی تشکیل می دادند و به نظر می رسد سرمربی پرتغالی برای حفظ هارمونی نسبی که بین این بازیکنان شکل گرفته تغییری در خط دفاعی ایجاد نکند.


سعید مهری در خط هافبک برای اولین بار در این فصل مقابل نفت بازی ثابتی انجام داد و به احتمال زیاد در کنار روزبه چشمی و مهدی مهدی پور به ترکیب خواهد رسید.


به نظر می رسد ساپینتو برای استفاده از پتانسیل بازیکنانی که اغلب روی نیمکت قرار می گیرند، نظر خود را تغییر داده است. با عملکرد فورواردهای فیکس در هفته های گذشته، شانس مثلث حمله پیمان بابایی، مهدی قیدی و کوین یامگا مقابل پیکان بیشتر شده است. ساپینتو برای حمله به تهدیدات سرعت بیشتری می خواهد و بنابراین مثلث فوق الذکر خط حمله شانس زیادی برای رقابت با پیکان خواهد داشت.


به این ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان به شرح زیر خواهد بود:


سید حسین حسینی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، ابوالفضل جلالی، مهدی مهدی پور، روزبه چشمی، سعید مهری، کوین یاماگا، مهدی قیدی و پیمان بابایی.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید