تسویه حساب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک


تسویه حساب احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم اراک


به گزارش ایلنا، استقلال تهران از ساعت 17 امروز در چارچوب هفته دهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان تیم آلومینیوم اراک است.


آلومینیوم پس از شکست مقابل تراکتورسازی در 4 بازی اخیر شکست نخورده و 8 امتیازی شده است. شاگردان سید مهدی رحمتی در هفته نهم با نتیجه 2 بر صفر مس کرمان را شکست دادند و اکنون با 12 امتیاز در رده نهم قرار دارند.


آلومینیوم در دو فصل اخیر نتوانسته آبی پوشان را مقابل استقلال شکست دهد. آخرین بازی دو تیم در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون گل به پایان رسید.


استقلال تهران هفته گذشته با گل به خودی قریشی سد ذوب آهن اصفهان را شکست تا پس از تساوی مقابل باشگاه فوتبال خوزستان سه امتیاز خارج از خانه را به دست آورد.


شاگردان ریکاردو ساپینتو که تنها شکستشان در لیگ در هفته اول برابر سپاهان رقم خورد، اکنون با 18 امتیاز و سه امتیاز کمتر از پرسپولیس صدرنشین در رده سوم جدول قرار دارند.


استقلال تهران در بازی امروز سیاوش یزدانی، آرمان رمضانی، محمدحسین زواری، امیرعلی صادقی، امید حمیدی فر و عزیزبک امانوف را در اختیار نداشت. یزدانی در حال حاضر حق حضور در تمرینات را ندارد و به جز رمضانی و زواری مصدوم، سایر بازیکنان به دلایل فنی از لیست خارج شده اند.


استقلال در بازی امروز نیز مانند تمامی رقابت های این فصل، سیدحسین حسینی را در دروازه خود خواهد دید. حسینی یکی از مناسبت های اصلی شماره یک تیم ملی در جام جهانی قطر است و مسابقات پیش از او برای او اهمیت زیادی دارد.


در خط دفاعی به نظر می رسد امروز ابوالفضل جلالی در سمت چپ و کوین یاماگا در سمت راست در کنار رافائل سیلوا و عارف غلامی در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت.


در خط میانی، آرش رضاوند، روزبه چشمی و مهدی مهدی پور سه بازیکنی هستند که ریکاردو ساپینتو در دیدارهای اخیر به آنها تکیه کرده و احتمالا در این دیدار نیز در ترکیب قرار خواهند گرفت.


در خط حمله پیمان بابایی، محمد محبی و مهدی قیدی نیز سه بازیکن دیگر حضور دارند که از رویارویی با نساجی مازندران جایگاه ثابتی در خط حمله به دست آورده اند و به نظر می رسد جزو 11 بازیکن ثابت امروز باشند. همخوانی داشتن.


بنابراین ترکیب احتمالی استقلال برای جلب رضایت آلومینیوم اراک به شرح زیر است:


سید حسین حسینی، ابوالفضل جلالی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، کوین یاماگا، مهدی مهدی پور، آرش رضوند، روزبه چشمی، محمد محبی، مهدی قیدی و پیمان بابایی.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید