تعامل پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بازرگانی قزوین برای توسعه فعالیت کارآفرینی


تعامل پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بازرگانی قزوین برای توسعه فعالیت کارآفرینی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین گفت: ما به عنوان پلیس باید در سخنرانی فعالان اقتصادی حضور داشته باشیم و در قزوین با همکاری اتاق بازرگانی این امکان پیش بینی شده است و نیروی انتظامی دفتر امنیت اقتصادی به زودی راه اندازی می شود و شعبه اینترپل نیز برای کمک به فعالان واقعی اقتصادی در استان فعال می شود.


به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ مهدی حاجیان راد در مراسم تجلیل از برترین های صنعت و معدن استان که امشب در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: پلیس امنیت اقتصادی مستقر است. نیازهای جامعه امروز و خواسته های رهبری.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین ادامه داد: قاچاق یکی از موانع تولید و جنگ اقتصادی گسترده و کودتای بدون خونریزی است که به تعطیلی کارخانه ها و فقر می انجامد و این فقر منجر به جرم و جنایت می شود. حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی


وی گفت: امروز در شرایط حساس اقتصادی قرار داریم و با مجرمان و فعالان اقتصادی که خارج از قانون فعالیت می کنند برخورد جدی خواهیم کرد.


این افسر انتظامی استان افزود: امنیت جان انسان است و تمام تلاش خود را برای برقراری امنیت انجام می دهیم و ارتقای امنیت اقتصادی برای فعالان واقعی اقتصادی از اهداف پلیس امنیت اقتصادی است.


وی بیان کرد: امنیت اقتصادی مهمترین بعد امنیت در جامعه است و از این رو ما به دنبال امنیت برای مردم هستیم و نیروی انتظامی جامعه محور هستیم.


حاجیان راد گفت: با فعال شدن اینترپل در استان، قبل از انجام تجارت و سرمایه گذاری فعالان اقتصادی در خارج از کشور، بررسی ها و اخطار قرمزها و روش های جدید کلاهبرداری به اطلاع می رسد تا مشکلی در روند سرمایه گذاری ایجاد نشود.


وی تاکید کرد: پلیس با تامین امنیت به تولید و سرمایه گذاری کمک می کند به همین دلیل از فعالان اقتصادی حمایت می کنیم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید