تقدیر از سازمان سینمایی آزاده


تقدیر از سازمان سینمایی آزاده

مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) با حضور رئیس سازمان سینمایی کشور، معاونین، مدیران عامل نهادها، مدیران و کارکنان سازمان سینمایی و کارمندان آزاد برگزار شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، مراسم عزاداری سید سالار شهیدان امام حسین (ع) امروز 22 مردادماه با حضور محمد خزایی رئیس سازمان سینمایی برگزار شد. کشور و معاونین، مدیران عامل موسسات، مدیران و کارکنان سینما در محل ستاد این سازمان سالن یادبود رسول ملاقلی پور توسط سازمان سینمایی برگزار شد.


در این مراسم با حضور رئیس سازمان سینمایی، معاون توسعه مدیریت و منابع و مشاور وزیر در امور ایثارگران و ایثارگران و معاون ارزیابی و نظارت بر آزادگان سازمان سینمایی شب سالگرد بازگشت آزادگان به میهن عزیز توسط قدیر آشنا، ابوالقاسم پیربداغی، حسین نخل کش و امیرحسین خسروانی تجلیل شد.


بر اساس این خبر، قدیر آشنا، معاون فناوری نوین و استودیوهای فیلمسازی و یکی از آزادگان ایثارگر، از خاطرات و مصائب اسرا در اردوگاه های بعثی گفت.


این مراسم با ذکر مصیبت توسط دو تن از قاریان اهل بیت، حاج محمد بازوبند کربلایی و حاج مرتضی بازوبند کربلایی به پایان رسید.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید