تلاش برای تربیت سرباز، فرهنگ جاری در فراجا


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در اولین جشنواره سرباز ماهر; شغل و کارآمدی اعلام کرد: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و بر روح شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت به ویژه شهید «حاج قاسم سلیمانی» یارانش و شهدای نیروی انتظامی با سلام و صلوات و آرزوی طول عمر و سلامتی برای رهبر معظم «مدظله العالی» آرزومندیم.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه امامت، ولایت و عید سعید فطر در غدیرخم، افزود: میزبانی فرجه در اولین جشنواره سرباز ماهر؛ اشتغال و کارآمدی را افتخاری بزرگ و فرصتی بزرگ می دانیم.

حمل سلام سردار «اشتری» به سربازان وظیفه

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور با سلام و درود به همه میهمانان اولین میهمانی سربازان و سربازان مجرب گفت: سردار سرلشکر «حسین اشتری» به همه شما سلام صمیمانه فرستاد و حضورتان را در روز گرامی داشت. حساب او

سردار رضایی با اشاره به اهمیت و جایگاه جایگاه نظامی تاکید کرد: افتخار نیروهای مسلح نظامی استان و مقام ولی فقیه «مدظله العالی» است و همه ما به این موفقیت افتخار می کنیم و خدا را شکر می کنیم.

شهید سپهبد سلیمانی؛ سرباز مومن ولایت

این افسر ارشد نیروی انتظامی با اشاره به قهرمان و شهدای مقاومت، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: سپهبد حاج قاسم سلیمانی سرباز راستین و وفادار ولایت و ولی فقیه مدظله العالی بود و این سردار عجول و بزرگ است. برای همه ما یک الگو است

اطاعت محض از رهبری

وی با اشاره به ویژگی های بارز شهید «حاج قاسم سلیمانی» گفت: اطاعت خالص از ولایت و رهبری مهمترین و شاخص ترین ویژگی این شهید بزرگوار است و همه باید پیرو مقام معظم رهبری باشیم. عالی «و در صف ولایت حرکت کن. خودمان را بپذیریم

این مقام ارشد انتظامی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه افتخار نظامیان میزبانی از جوانان کشور در دوره تحت عنوان خدمت مقدس سربازی است، گفت: ما مفتخریم که با شما جوانان عزیزی که هستید، همکاری کنیم. سرمایه های گرانبهای کشور هستند

ما سربازان را فرزندان خود می دانیم

سردار رضایی ادامه داد: ما هم به فکر سربازان هستیم و هم فرزندانمان و معتقدیم این رفقای فداکار و غیور سرمایه های گرانبهای نظام و کشور هستند.

سهم بی نظیر سربازان در دستاوردهای نیروهای مسلح

این مقام ارشد انتظامی افزود: سربازان وظیفه سهم بی بدیلی در دستاوردهای نظام دارند و از زحمات ایثارگرانه و جهادی هر پلیس عزیز قدردانی می کنیم.

تلاش برای آموزش سربازان

جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی کشور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به احداث قرارگاه آموزشی کارکنان نظام، تلاش برای آموزش سربازان را یک فرهنگ در نظام حقوقی کشور دانست. نیروی انتظامی و سایر سازمان های نیروهای مسلح.

مهارت های اجتماعی و زندگی را کسب کنید

وی افزود: کسب مهارت های اجتماعی و زندگی بالاترین آموزش برای سربازان در سربازی است و فرجا علاقه خاصی به برگزاری دوره های آموزشی فردی، عمومی و تخصصی برای کارکنان دارد.

سردار رضایی غریزی به اقدامات انجام شده در فراجا برای انجام مهارت آموزی سربازان وظیفه پرداخت و گفت: بر اساس گزارش ها 54 فصل دوره مهارت آموزی در فراجا آغاز شده است، از سوی دیگر در استان ها 28 مورد برگزاری کارگاه های آموزشی ثابت در سراسر کشور و در یگان های نیروی انتظامی (آموزش مهارتی) به همین منظور ایجاد شد.

وی یادآور شد: دو هزار و 174 سمینار آموزشی با محوریت ارتقای مهارت های فردی، اجتماعی، عمومی و تخصصی به منظور ارتقای مهارت های سربازان وظیفه برگزار شد و طی این دوره های آموزشی یک هزار و نهصد و هفتاد و دو نفر به عنوان کارشناس ارشد آموزش دیدند. .

تجلیل از سربازان نمونه در آموزش های مهارتی

لازم به ذکر است در این مراسم سردار سرتیپ «عزیز نصیرزاده» جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر «قاسم رضایی»; جانشین فرمانده انتظامی کشور، سردار «محمد جوادزاده کمند»؛ فرماندهی قرارگاه تربیت سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از سوی برگزارکنندگان نخستین جشنواره سربازان مجرب و سربازان نمونه تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید