«تور شب سیگار قرمز» منتشر شد.


منتشر شده است

مجموعه داستان «شب پیاده روی با سیگار قرمز» نوشته کسری برزیده توسط انتشارات تیته منتشر شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط رسانه ای و امور اطلاع رسانی نشر عنوان، شش داستان کوتاه در کتاب شبگردی با سیگار سرخ آمده است. این شش داستان عبارتند از: به رنگ قدیم. یک شب بیرون رفتن با سیگار قرمز. قبل از غروب آفتاب خواهد بود. خواب نیمه شب زمستان. شخصیت های این داستان همه … و دعوت به مراسم خاکسپاری هستند.


نویسنده کتاب شبگردی با سیگار سرخ از اولین تجربه داستان نویسی خود می گوید: این داستان ها حاصل یک دوره 8 ساله است. تلاشی است برای پیوند کابوس های فردی و جمعی. تلاش برای درک نوشتن کلمات در آرام ترین لحظات راوی شکل می گیرند، با این حال از میراثی جمعی و نامتناهی در تاریخ و زمان تغذیه می کنند و از آن وام می گیرند. برای ایجاد پیوند بین کابوس های فردی و وحشت جمعی. با این حال، تکیه کامل به افکار دیگران وحشت دیگری است. پس فراتر از این ارتباط، می‌توان گفت تلاشی برای درک تنوعی است که می‌تواند از فردی به فرد دیگر دره‌ای به ژرفای کابوس باشد. آونگی بین ساختن و بازسازی برای غلبه بر آن وحشت. فرار از فکر کردن با افکار دیگر.


مجموعه شبفردی با سیگار قرمز نوشته کسری برزیده با انتشار عنوانی از سری کتاب های داستان ما و در 126 صفحه، برش رنگی و به قیمت 55 هزار تومان راهی بازار کتاب ایران شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید