تیم منتخب هفته یازدهم لیگ برتر


تیم منتخب هفته یازدهم لیگ برتر


به گزارش ایلنا، هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر به پایان رسید و 8 بازی در دو روز مختلف برگزار شد و بر اساس هر هفته، برخی از بازیکنان توانسته اند با عملکرد خوب خود در تیم های خود گله ای ایجاد کنند و به دلیل اینکه برای این منظور با توجه به هر هفته تیمی از این میان افراد را به شرح زیر آموزش دادیم:دروازه بان: پیام فراش (سپاهان)


IMG-20221028-WA0031


شاید در نگاه اول کلین شیت سپاهان مقابل مس رفسنجان کار چندان ارزشمندی به نظر نرسد، به خصوص اینکه سپاهان بیشترین موقعیت ها را در این دیدار ایجاد کرده است، اما پیام این است که با بازگشت به لیگ ایران و حضور دوباره در دروازه طلایی پوشان همچنان به آرامش و اعتماد نیاز دارد، دوباره وارد دروازه این تیم شد و خط دفاعی را تثبیت کرد و در این دیدار سیوهای خوبی انجام داد که می توانست به شکست سپاهان و از دست دادن این امتیاز منجر شود. مستر کلین شیت لیگ برتر با توجه به تعداد بازی هایش تاکنون آمار قابل قبولی را با 4 گل نخورده به ثبت رسانده و باید در کنار تیم ملی یکی از مسافران قطر به حساب بیاید.مدافع: محمد آقاجانپور (تراکتور)


IMG_20221028_221703_789


مدافع کناری تراکتورسازی که پس از چند هفته مصدومیت به ترکیب اصلی تیمش بازگشته بود، در بازی با معلوان توانست مهره مفیدی باشد و علاوه بر اینکه محوطه خود را به خوبی در برابر حملات تیم حریف مهار کرد. او که وقت شناس و فرصت طلبی اش بود، در این دیدار تنها یک گل به تبریزی زد، اما گل سه امتیازی نبود.مدافع: مهران موسوی (آلومینیوم)


مدافع میانی اراکیها روز خوبی را مقابل نساجی سپری کرد و او که این روزها به اوج بازگشته است در این بازی به خصوص روی بالن ها نفوذناپذیری نشان داده و توانسته به خوبی از دروازه خود دفاع کند. موسوی در خط حمله هم توانست به تیمش کمک کند و یکی از دروازه های آلومینیومی را برای هم تیمی هایش فرستاد.مدافع: امیرحسین جدی (ذوب آهن)


ذوب آهن در هفته یازدهم منفجر شد و با اینکه در هفته های گذشته موفق به گلزنی نشده بود اما با زدن 5 گل توانست مهارت های خود را به رخ بکشد. امیرحسین جدی مدافع کناری تیم ذوب آهن روزهای درخشانی را پشت سر گذاشت. او یک پاس گل داد و تاثیر مستقیمی روی گل پنجم تیمش داشت تا از این دیدار پر گل، رای پاس بگیرد.هافبک دفاعی: مسعود ریگی (سپاهان)


IMG-20221028-WA0032


طلایی پوشان در دیدار مقابل مس رفسنجان وقت خود را نداشت و نتوانست از موقعیت های ایجاد شده استفاده کند اما عملکرد فنی این تیم بد نبود و موقعیت هایی را روی دروازه خلق کردند. مسعود ریگی که این روزها مهره کلیدی میانه میدان سپاهان است در این دیدار هر کاری برای تیمش انجام داد و علاوه بر جلوگیری از حملات حریف توانست چند بار هم تیمی هایش را در موقعیت گلزنی قرار دهد. پاس می داد، اما این موقعیت ها یکی پس از دیگری با B بود. آنها آسیب دیدند.هافبک دفاعی: محمود قائد رحمتی (آلومینیوم)


IMG_20221028_221657_474


هافبک دفاعی آلومینیوم یکی از ستاره های تیمش در این فصل است و برای مهدی رحمتی بسیار خوب بازی می کند. او به سازماندهی خط دفاعی تیمش کمک می کند و توانسته بازی سازی، نفوذ و گلزنی در حمله ایجاد کند و در جریان برتری گلزنی مقابل نساجی، یکی از گل های تیمش را نیز به ثمر رساند تا تاثیر خود را در این مسابقه بگذارد.هافبک تهاجمی: رضا شکاری (گلغر)


IMG-20221027-WA0047


هافبک هجومی گل گهر از آن دسته بازیکنانی است که اگر روز خوبی داشته باشد و بخواهد بازی کند، کار سختی برای مدافعان حریف ایجاد می کند. شخاری در مقابل فولاد کلید خورد و روی پاس فوق العاده کی روش استنلی و حرکت به موقع او با یک ضربه دقیق و تکنیکی کنت را رها کرد و زمینه برتری تیمش را فراهم کرد.هافبک هجومی: سروش رفیعی (پرسپولیس)


رفیعی که برای گلزنی به پرسپولیس بازگشته است تا اینجای کار ناموفق بوده و دیدار مقابل مس کرمان اولین دیداری بود که موفق به زدن گل شد و زمینه را برای گل اول دیابات با لباس پرسپولیس فراهم کرد. او بازی خوبی را مقابل حریف کرمانی انجام داد و توپ هایش بیشتر به مقصد می رسید و موقعیت های خطرناکی برای مهاجمان قرمز ایجاد می کرد که با بی دقتی اشتباه می کردند اما انگیزه گل سه امتیازی تیمش پاس خوب بود. نزد شیخ فرستاد.مهاجم: سجاد عاشوری (ذوب آهن)


در روز درخشان ذوبی ها گل ها و پاس گل ها بین بازیکنان این تیم تقسیم شد و انتخاب نماینده این تیم از بین بهترین های هفته سخت بود اما عاشوری با یک پاس گل از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کرد. و گل از روی نقطه، مهره مفیدی بود و این دو اتفاق در دقایقی از حضور او در زمین رخ داد و در نیمه اول جای خود را به تارتارو داد و به همین دلیل یکی از دو نماینده گاندو در تیم منتخب هفته .مهاجم: محمد محبی (استقلال)


IMG_20221028_215215_925


از هم اکنون به حضور ستاره استقلال در این فصل در ترکیب منتخب هفته عادت کرده ایم و اگر او را به عنوان بهترین بازیکن لیگ تا اینجای فصل معرفی کنیم اشتباه نمی کنیم. محبی به تنهایی امتیازات زیادی برای استقلال به دست آورد و کل بازی با هواداران نیز بر اساس حرکت فردی او بود و ضربه ای که از زاویه بسته با دقت حداکثری به تور دروازه میلاد فراهانی برخورد کرد، سه امتیاز مهم را برای آتزوری پایتخت به ارمغان آورد. ، یکی از بهترین های تیمش و بهترین های هفته.مهاجم: ارسلان مطهری (استقلال)


IMG_20221028_221705_804


ساپینتو پس از چند بار اعتماد به شهباززاده و بابایی به عنوان مهاجمان میانی و عدم پاسخگویی از این اعتماد، در نهایت از ارسلان مطهری در این پست در بین قهرمانان مسابقه با هواداران استفاده کرد و اگرچه ارسلان نتوانست در این دیدار گلزنی کند. برای تیمش خوب بود و هم تیمی هایش را در موقعیت گلزنی قرار داد. مطهری به محبی کمک کرد و پاس بسیار خوبی را برای قیدی ارسال کرد و او را در موقعیت گلزنی قرار داد که به دلیل بی توجهی او از دست رفت.آموزش (3)


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید