جدی: مقابل تیم هایی مساوی کرده ایم که نباختن آنها سخت است/ امیدوارم بانوان اصفهانی بتوانند به ورزشگاه بیایند.


جدی: مقابل تیم هایی مساوی کرده ایم که نباختن آنها سخت است/ امیدوارم بانوان اصفهانی بتوانند به ورزشگاه بیایند.

مدافع ذوب آهن درباره بازی تیمش مقابل سپاهان صحبت کرد.


امیرحسین جدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلانا درباره دیدار ذوب آهن و سپاهان گفت: بازی بسیار زیبا و جذابی بود و واقعا دربی اصفهان دست کمی از دربی تهران ندارد و به همان اندازه مهم و حساس است. و هر دو تیم برای نباختن به میدان می روند.” در این دیدار عملکرد خوبی داشتیم و اگر کمی خوش شانس بودیم می توانستیم با سه امتیاز زمین را ترک کنیم اما تساوی مقابل تیم قدرتمندی مثل سپاهان که مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شود بد نیست. نتیجه


وی در خصوص صحنه پنالتی که برای ذوب آهن ساخته شد، گفت: صحنه را بعد از بازی مرور نکرده ام و نمی توانم قضاوت درستی داشته باشم و بهتر است کارشناسان در این مورد نظر بدهند، اما با توجه به آنچه که دارم ببینید. احساس می کنم اشتباه درست بود و داور در آن صحنه تصمیم درستی گرفت و پنالتی مشکلی نداشت.


مدافع ذوب آهن در رابطه با شرایط حضورش در ذوب آهن گفت: در پیکان شرایط خوبی داشتم و توسط این تیم به فوتبال معرفی شدم اما ذوب آهن هم تیم بزرگی است و مقام دوم قهرمانی آسیا را دارد. رکورد او و هر بازیکنی که می خواهد به ذوب آهن بازی کند باید بازی کند و من از حضور در اینجا خوشحالم و از شرایطم راضی هستم.


جدی درباره 5 تساوی متوالی تیمش نیز گفت: شاید نتایج روی کاغذ خوب نباشد، اما باید توجه داشته باشید که سخت ترین قرعه را در ابتدای قهرمانی داشتیم و مقابل تیم های قدرتمند و مدعی بازی کردیم، بدون باخت مقابل آنها. تیم ها به خودی خود یک رویداد مهم است. در ادامه از این 5 بازی باید حداقل 3 بازی را می بردیم و گاهی بدشانسی و اشتباهات داوری مانع از کسب سه امتیاز می شد. امیدوارم بردهای ما از این هفته و از بازی با مس شروع شود.


وی در خصوص تقابل با MES در هفته ششم گفت: بازی سختی داریم و MES با اینکه به تازگی به لیگ برتر آمده حریف سرسختی است و به راحتی تسلیم نمی شود و بازی های این تیم را دیده اید. در هفته های اخیر.” ما نباید این تیم را دست کم بگیریم، اما همانطور که گفتم تشنه پیروزی هستیم و به اولین پیروزی نیاز داریم.


مدافع ذوب آهن درباره ورود بانوان به ورزشگاه ها توضیح داد: باعث خوشحالی است که بانوان توانسته اند به ورزشگاه ها بیایند و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق در اصفهان بیفتد و بانوان اصفهانی هم بتوانند بیایند. به ورزشگاه برای دیدن تیم محبوبشان و نه فقط در تهران و اصفهان که اگر در سراسر ایران این اتفاق بیفتد بسیار خوب است.


جدی در پایان گفت: از آقای تارتار تشکر می کنم که به من فرصت تجربه ذوب آهن را داد و امیدوارم این به پیشرفت من کمک کند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید