جذاب ترین ترکیب رنگ موی دختران فانتزی در سال 2022


همه ما حداقل یک بار در زندگی خود به آنجا می رویم یک رنگ موی عجیب و غریب را امتحان کنید ما فکر کردیم. رنگ های غیر معمول مانند آبی کمرنگTHE ویولا یا چند تن قرمز از جمله مواردی هستند که در دسته رنگ موهای فانتزی قرار می گیرند. رنگ های فانتزی رنگ های بسیار متنوعی دارند و به قدری جذاب هستند که حتی ممکن است برخی به آن ها عادت کنند! استفاده از این رنگ مو شاید در زندگی روزمره رایج نباشد، اما بدون شک می تواند ظاهر ما را تغییر دهد. هیچ خطری وجود ندارد که حداقل یک بار در طول زندگی رنگ موهای فانتزی را امتحان کنید. این انتخاب همچنین می تواند هیجان انگیز، جسورانه و غیر متعارف باشد. در این مقاله از سایت دکتر فرمو قصد داریم آن را در اختیار شما قرار دهیم انواع رنگ موی فانتزی همچنین مزایا و معایب استفاده از این رنگ ها را معرفی و توضیح دهید.

عناوین را بررسی کنید

تفاوت رنگ موی فانتزی با رنگ موی معمولی چیست؟

هدف شما از انتخاب رنگ موی معمولی چیست؟ تغییر ظاهر، پوشاندن موهای سفید و جوان از جمله دلایل رایج انتخاب رنگ موی طبیعی است. با این حال، هیچ یک از این دلایل توجیه خوبی برای استفاده از رنگ های فانتزی نیستند. به عبارت دیگر، شما باید رویکرد متفاوتی برای استفاده از رنگ های عجیب و غریب داشته باشید. این رنگ ها بسیار قوی هستند و در صورت عدم رعایت استانداردهای مربوطه می توانند آسیب جدی به مو وارد کنند. به همین دلیل باید در انتخاب آرایشگاه خود دقت کنید و اگر دانش و تجربه کافی ندارید از امتحان این رنگ ها در منزل خودداری کنید. از طرفی در نظر داشته باشید که به دلیل فنی بودن و سختی اجرای این رنگ ها ممکن است آرایشگاه ها بیش از حد معمول هزینه ای از شما دریافت کنند.

تفاوت رنگ موی فانتزی با رنگ موی معمولی چیست؟

برای اجرای چند رنگ موی فانتزی زنانه مانند رنگ های پاستلی و نئون، باید پایه موهایتان را زیاد روشن کنید. برای این کار به لوازم آرایشی بسیار قوی نیاز دارید که معمولا فقط در آرایشگاه های معتبر و حرفه ای موجود است. استفاده از این مواد روی موها نیز به تجربه زیادی نیاز دارد. در غیر این صورت، آسیب جدی در انتظار موهای شماست. بد نیست بدانید یکی از بهترین انواع شامپوهای رنگی در ایران، رنگ موی مارال است.

نگهداری از موهای رنگ شده و بدون کلر دخترانه

رنگ موهای فانتزی به تدریج از بین می رود. پس اگر به تدریج رنگ موهایتان تغییر کرد، نگران نباشید. این فرآیند معمولا سریعتر از رنگ موی طبیعی اتفاق می افتد. بنابراین برای حفظ مو و افزایش ماندگاری رنگ باید از محصولات خاصی در منزل استفاده کرد و تمهیدات خاصی داشت. در اینجا برخی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید آورده شده است.

با دوش آب سرد از موهای رنگ شده مراقبت کنید!

دوش آب سرد به طول عمر رنگ موهای فانتزی شما کمک می کند. موهای خود را به خوبی با آب سرد بشویید. اگرچه ممکن است در ابتدا دشوار به نظر برسد، اما قطعا ارزشش را دارد. آب داغ کوتیکول های مو را باز می کند و در نتیجه رنگ مو به راحتی از بین می رود. آب داغ می تواند خیلی سریع رنگ موهای شما را محو کند.

با دوش آب سرد از موهای رنگ شده مراقبت کنید!

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد استفاده از شامپو و مواد شیمیایی است. موهایتان را کمتر شامپو بزنید. اکثر آرایشگران توصیه می کنند موهای خود را بیش از دو یا سه بار در هفته برس بزنید. برای رنگ موی فانتزی، بهتر است این عدد را به یک بار در هفته کاهش دهید. از جانب شامپوهای بی رنگ و بدون سولفات استفاده کنید. سولفات ها می توانند به مو آسیب برسانند و رنگ مو را به سرعت از بین ببرند. سولفات همچنین می تواند باعث خشکی مو شود که چندان خوشایند نیست.

معرفی انواع رنگ موی فانتزی

همانطور که در بالا توضیح داده شد، دنیای رنگ موی فانتزی بسیار متنوع است. در ادامه این مطلب به بررسی انواع رنگ موی فانتزی و پرطرفدارتر و رایج تر می پردازیم.

رنگ موی فانتزی با سایه های مختلف بنفش

یکی از تاثیرگذارترین رنگ های فانتزی، ویولا است. این رنگ به راحتی می تواند توجه را به خود جلب کند و شما را به شخصیتی سرد و خلاق تبدیل کند. بنفش به ظاهر شما اعتماد به نفس زیادی می دهد و می تواند شما را به عنوان شخصیتی قوی و مرموز معرفی کند. استفاده همزمان از چندین رنگ بنفش در کنار هم می تواند موهای زیبا و خیال انگیزی را برای شما ایجاد کند.

رنگ موی فانتزی با سایه های مختلف بنفش

اگر به دنبال رنگ فانتزی موثر و جسورانه ای هستید که با رنگ پوست روشن شما همخوانی داشته باشد، ما سایه های مختلف بنفش را به شما پیشنهاد می کنیم.

رنگ فانتزی زرد قناری

یکی از درخشان ترین تناژها که بسیار جدید و محبوب است، زرد قناری است. این رنگ می تواند آفتابی پرانرژی به ظاهر شما ببخشد و انتخابی شاد و ایده آل برای روزهای گرم سال است. موهای زرد و رنگ چشم تیره ظاهری جذاب برای شما ایجاد می کند.

زرد قناری

اگر به رنگ های بلوند یا بژ اهمیتی نمی دهید اما موهای فانتزی و روشن را دوست دارید، زرد قناری می تواند انتخاب ایده آل شما باشد. این رنگ جوان و تخیلی است و نادیده گرفتن آن در میان جمعیت تقریبا غیرممکن است.

آبی با تصنیف های نارنجی، هلویی و زرد

این یک رنگ مو است انتخاب ایده آل برای افراد برون گرا است. اگر به دنبال رنگ موی روشن و فانتزی هستید، این ترکیب می تواند شما را راضی نگه دارد. می توانید ریشه موهایتان را در سایه های آبی نگه دارید و در عین حال رنگ های آبی پاستلی، نارنجی و لیمویی را برای ساقه ها انتخاب کنید. ترکیب این رنگ ها شور و شوقی جوانی به ظاهر شما می بخشد. ترکیب این رنگ مو با مدل های مختلف مو مانند بافت های مختلف می تواند ظاهری فانتزی و فانتزی برای شما ایجاد کند.

صورتی دلپذیر و جذاب

به ویژه سایه های صورتی صورتی روشن، در سال های اخیر بسیار محبوب بوده اند. این رنگ مو می تواند ظاهری مدرن و جذاب برای شما ایجاد کند و با اکثر رنگ های پوست هماهنگی خوبی دارد. صورتی رنگی لطیف و در عین حال یکی از تاثیرگذارترین رنگ های فانتزی در جهان است.

صورتی دلپذیر و جذاب

تو می توانی صورتی تیره روی ریشه موها بمالید و سپس یک تصنیف صورتی کم رنگ یا هلویی روی ساقه ها ایجاد کنید. به این ترتیب موهای شما عمیق شده و ظاهری خیره کننده خواهید داشت. رنگ موی صورتی در کنار لباس های تیره و آرایش سایه چشم تند جلوه بسیار زیبایی دارد.

رنگ موی فانتزی آبی یخی

اگر برای تابستان امسال به دنبال ظاهری متفاوت و خنک هستید، رنگ مو را به شما پیشنهاد می کنیم یخ آبی است. در این مدل رنگ مو ریشه مو به رنگ آبی تند است و هر چه به نوک ساقه ها نزدیک می شوید رنگ آبی به تدریج محو می شود. این تن هوشمند برای موهای بلند بسیار مناسب است و می تواند ظاهری مدرن و جذاب به شما بدهد و با لباس های تیره بسیار زیبا به نظر می رسد. آبی برای پوست های روشن یا خنثی مناسب است.

مدل مو با مدل زیبا (کلیدوسکوپ)

دنبال نکن رنگین کمانی از موهای عجیب و غریب شما هستید ما به شما یک طرح کلیدوسکوپ را پیشنهاد می کنیم. این رنگ مو ترکیبی از رنگ موهای فانتزی سبز، زرد و صورتی است و می تواند بازتاب خوبی از شخصیت بسیار خلاق شما باشد. این ترکیب فوق مدرن است. رنگ زرد روشن که رنگ موی جدید این فصل است، به خوبی با سبز دریایی ترکیب می شود تا هارمونی جذابی ایجاد کند.

مدل مو با مدل زیبا (کلیدوسکوپ)

البته باید توجه داشته باشید که انتخاب رنگ برای هر قسمت از موها باید اصولی و حساب شده باشد. اگر از تقارن صورت، تاثیر نور بر روی مو پیروی نکنید و رنگ های نامناسبی را انتخاب کنید، به راحتی می توانید آشفتگی ایجاد کنید. در عکس بالا ریشه ها صورتی هستند که در کنار تصنیف سفید و بنفش خود را به خوبی نشان می دهند. رنگ زرد روی چترها کار شده تا ظاهری جذاب، فوق العاده شیک و زیبا و همچنین بازی با نور ایجاد کند.

روسو مسی، رنگی که هیچ وقت کهنه نمی شود!

قرمز این یکی از محبوب ترین رنگ های مو در طول سال ها بوده است. در رنگ موی شرابی و مسی ردی از ته رنگ قرمز دیده می شود. قرمز مسی یکی از رنگ های فانتزی ظریف، کارآمد و بسیار محبوب است. می توانید سایه های مختلفی از قرمز را روی موهای خود ایجاد کنید و در نتیجه به موهای خود عمق بیشتری بدهید.

روسو مسی، رنگی که هیچ وقت کهنه نمی شود!

ترکیب رنگ موی خرمایی با هایلایت های زرد ظریف و عمودی می تواند ظاهری زیبا و متفاوت به شما بدهد. رنگ موی مسی می تواند زیبایی شما را در کنار مدل موهای فانتزی دو چندان کند. برای داشتن ظاهری کلاسیک و فوق العاده می توانید این رنگ مو را روی موهای بلند بزنید. حتی موهای کوتاه با مدل های فوق العاده نیز می توانند از زیبایی این رنگ مو لذت ببرند.

در این مطلب سعی شده است تا انواع رنگ موی فانتزی را معرفی کنیم. آنچه معرفی کرده ایم پرطرفدارترین و رایج ترین رنگ مو در سال 2022 است، رنگ موهای فانتزی جذاب هستند اما می توانند آسیب زیادی به موهای شما وارد کنند. پس اگر قصد امتحان هر یک از این رنگ موها را دارید، حتما با یک آرایشگر حرفه ای مشورت کنید و تقویت موهای خود را جدی بگیرید.

توجه: این یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

4.5 / 5 – (33 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید