جعفری: اشتباه مظاهری یکی از عجیب ترین صحنه هایی بود که در عمرم دیدم


جعفری: اشتباه مظاهری یکی از عجیب ترین صحنه هایی بود که در عمرم دیدم

مهاجم نساجی از خطای پای رشید مظاهری صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، رضا جعفری مهاجم تیم نساجی پس از شکست مقابل سپاهان درباره صحنه دیدارش با رشید مظاهری که اشتباه داور را باور نداشت، توضیح داد: این یکی از عجیب ترین صحنه های ورزشی من بود. تا کنون دیده شده. در عمرم چنین چیزی ندیده بودم چون توپ برای من عالی بود و دروازه خالی بود و می توانستم گل بزنم اما خطایی اعلام نشد. حتی وقتی به داور گفتم که صحنه خیلی واضح است، داور بی تفاوت ماند.


وی ادامه داد: این مشکلات طبیعی نیست. این هفته مقابل سپاهان برای استقلال پنالتی نگرفتند. امیدوارم چیزی نباشد و اشتباه داوری باشد.


جعفری در واکنش به اینکه هفته گذشته برای نساجی پنالتی گرفته شد، گفت: امیدوارم همه این اتفاقات چه برای ما و چه برای ما اشتباه باشد و تدابیری اندیشیده شود و شاهد بازی های جوانمردانه باشیم. VIR می تواند کمک زیادی به داوران کند.


بازیکن نساجی درباره صحنه زمین خوردن شهریار مقانلو در محوطه جریمه این تیم توضیح داد: در هر صحنه و مسابقه همه معتقدند پنالتی بوده اما به نظر من در آن صحنه اشتباهی رخ نداده است. کارشناسان باید نظر بدهند اما به نظر من صحنه بسیار عادی بود. شاید بیرون پنالتی بود اما در داخل محوطه داوران سخت گیری می کنند و به نظرم اشتباه نبود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید