جلسه اعضای کمیته پزشکی در مرکز ملی فوتبال


جلسه اعضای کمیته پزشکی در مرکز ملی فوتبال

جلسه اعضای کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال امروز 28 خردادماه با حضور اعضای این کمیته در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد.


به گزارش ایلنا، جلسه اعضای کمیته پزشکی با حضور دکتر محمد رضی، دکتر امین نوروزی، دکتر کاوه ستوده، دکتر سعید سیدالحسینی، دکتر زهره هراتیان و دکتر بهار حسن میرزایی دعوت شد. کادر پزشکی تیم های ملی فوتبال بزرگسالان دکتر پرهان خانلری و دکتر علیرضا شهاب و دکتر فریناز فهیمی پور و پردیس نفرزاده با تمرکز بر نیازسنجی و توسعه چشم انداز فصلی در کوتاه مدت برای آماده سازی تیم های ملی به ویژه تیم ملی بزرگسالان برای حضور قدرتمند در جام جهانی.


در ابتدای جلسه دکتر محمد رضی به ارائه دستور کار و موضوعات مطرح شده در این جلسه پرداخت، سپس دکتر بهار حسن میرزایی گزارشی از عملکرد یک ساله کمیته پزشکی و اقدامات انجام شده ارائه و نیازهای حوزه پزشکی را بیان کرد.


سپس دکتر امین نوروزی با اشاره به مشکلات سال گذشته به تشریح اقداماتی که برای رفع موانع و تسهیل خدمات در حوزه پزشکی در فدراسیون صورت گرفته است پرداخت.


پس از جلسه، دکتر. سعید سید الحسینی و دکتر. کاوه ستوده و همچنین دکتر. هراتیان از اقدامات انجام شده تشکر و نظرات خود را در خصوص دستور کار بیان کردند.


اعضای کادر پزشکی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، دکتر خانلری و شهاب مسائلی را در رابطه با مسائل پزشکی تیم ملی فوتبال بزرگسالان مطرح کردند.


در ادامه دکتر فریناز فهیمی پور و پردیس نفرزاده نیز به بیان نقطه نظرات خود در راستای ارتقای عملکرد بازیکنان در رده های مختلف ملی پرداختند.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید