حادثه تاسف بار فوت مهسا امینی را در صحنه بررسی می کنیم/ گزارش را تقدیم مجلس می کنیم/ حفظ حقوق شهروندی و وظایف نیروی انتظامی هر کدام جای خود را دارد.


حادثه تاسف بار فوت مهسا امینی را در صحنه بررسی می کنیم/ گزارش را تقدیم مجلس می کنیم/ حفظ حقوق شهروندی و وظایف نیروی انتظامی هر کدام جای خود را دارد.

رئیس کمیسیون شورا و امور داخلی کشور گفت: حادثه تاسف بار فوت مهسا امینی را در صحنه بررسی می کنیم.


محمدصالح جوکار در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره دستور رئیس جمهور به کمیسیون شورا برای رسیدگی به پرونده فوت مهسا امینی اظهار کرد: انشالله با دستور رئیس جمهور به کمیسیون شورا و امور داخلی کشور تیمی تشکیل خواهد داد و ما نیز این موضوع را انجام خواهیم داد. بررسی های میدانی لازم را انجام خواهد داد


رئیس کمیسیون شورا و امور داخلی کشور تاکید کرد: هم در رابطه با بحث مجوزها و هم در مورد حادثه از همه دست اندرکاران این موضوع بازجویی و رسیدگی می شود و گزارش این حادثه به اطلاع عموم خواهد رسید.


وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه این اولین بار نیست که گشت ارشاد چنین اقداماتی انجام می دهد و در گذشته شاهد رفتارهایی بوده ایم که احساسات عمومی و افکار عمومی را جریحه دار کرده است، باید فرهنگ سازی صورت گیرد، گفت: در احترام، اقدامات و فعالیت های مثبت مهم است و نهادها و سازمان های مرتبط با موضوع حجاب و عفاف پاسخگو بوده و باید اقدامات خود را انجام دهند.


جوکار تاکید کرد: مطمئنا پلیس به عنوان ضابط نقش خود را ایفا خواهد کرد اما در رابطه با این حادثه ناگوار باید همه جوانب را بررسی کنیم.


وی تاکید کرد: حقوق همه شهروندان ما در هر شرایطی باید حفظ شود، وظایف ضابطان جای خود را دارد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید