حسینی: شانس خوبی داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم/ از هواداران استقلال عصبانی نیستم


حسینی: شانس خوبی داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم/ از هواداران استقلال عصبانی نیستم

مدیر تیم پکان در مورد تساوی تیمش مقابل استقلال صحبت کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال اظهار داشت: همانطور که دیدید بازی بسیار سختی بود. موقعیت های کمتری دادیم و در نیمه اول دو موقعیت عالی برای گلزنی داشتیم و در نیمه دوم به دلیل فشاری که داشتند مجبور شدیم روش را تغییر دهیم و کمی به عقب برگشتیم و موقعیت های خوبی به حریف ندادیم. دقیقه 50 دقیقه می توانستیم گل بزنیم اما حسینی سیو خوبی زد.


وی افزود: بازی فوق العاده ای بود و ما با برنامه به زمین رفتیم. درخواست اول گل نخوردن و درخواست دوم استفاده از فرصت ها بود. از بچه ها به خاطر زحماتشان که مقابل چنین تیم با استعدادی خوب ظاهر شدند تشکر می کنم و از همه آنها تشکر می کنم.


سرمربی پیکان درباره سبک بازی پیکان که مورد اعتراض هواداران استقلال قرار گرفت، بیان کرد: در مورد هواداران توضیح می دهم و درود می فرستم به این هواداران که با شرایط ارزان می آیند و تنور فوتبال را گرم می کنند. به همه آنها درود می فرستم و اگر چیزی به من بگویند قبول نمی کنم. این فوتبال است و من با توجه به قدرتم بازی می کنم. من نمیتونم کیسه بوکس بازی کنم این وضعیت امروز بود. از همه تماشاگرانی که به ورزشگاه می آیند و مسابقات را تماشایی تر می کنند تشکر می کنم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید