حسینی: هنوز دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم/ نکونام یکی از بهترین مربیان فوتبال ماست


حسینی: هنوز دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم/ نکونام یکی از بهترین مربیان فوتبال ماست


به گزارش ایلنا، سیدمیتبی حسینی به دلیل تاخیر در پرواز اعضای تیم فوتبال پیکان به اهواز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان حاضر نشد.


به همین دلیل وی در گفتگو با خبرنگار گروه رسانه های باشگاه پیکان درباره بازی فردا صحبت کرد.حسینی گفت: تیم ما در شرایط نسبتا خوبی قرار دارد و خود را برای بازی با فولاد آماده کرده ایم. فولاد تیمی سخت کوش و سازنده با بهره مندی از کادر فنی مجرب می باشد. در راس این تیم جواد نکونام قرار دارد که در دوران بازی خود یکی از بهترین های کشور بود و اکنون یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران است. او تیم خوبی ساخته که با سبک خاصی فوتبال بازی می کند و می بینید که موفق بوده اند.


وی ادامه داد: فولاد هفته گذشته توانست استقلال را در ورزشگاه آزادی متوقف کند. بازی مقابل تیمی که نکونام مربی آن است سخت خواهد بود، اما سعی می کنیم با دست پر از زمین خارج شویم.


سرمربی پیکان همچنین گفت: تیم ما تیم جوانی است و با توجه به توانایی هایمان تلاش می کنیم نتایج خوبی کسب کنیم. بعد از تساوی با آلومینیوم اراک سعی کرده ایم به بهترین شکل پسرها را برای بازی مقابل فولاد آماده کنیم و امیدوارم بچه ها با اعتماد به نفس مهارت های خود را به بهترین نحو نشان دهند و به آنچه که شایسته آن هستیم برسیم.


وی در پاسخ به سوالی درباره داوری بازی با فولاد و قضاوت بیژن حیدری در این دیدار گفت: هنوز دوست ندارم درباره داوران و عملکرد آنها صحبت کنم. قبلا هم گفته ام که نباید به داوران فشار بیاوریم. برای آقای حیدری در مسابقه پنجشنبه شب آرزوی موفقیت دارم.


حسینی درباره غایبان پیکان در دیدار با فولاد گفت: به جز امیرحسین غلامی که چند هفته پیش از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد، غایب دیگری نداریم. خوشبختانه ما می توانیم از همه بازیکنان استفاده کنیم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید