حفاری و تکمیل 45 حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور


حفاری و تکمیل 45 حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور

قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی در نیمه نخست امسال موفق به حفاری و تکمیل 45 حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور شده ایم.


به گزارش ایلنا، مسعود افشار قائم مقام مدیرعامل شرکت در عملیات حفاری گفت: از 45 حلقه چاه حفاری شده در نیمه نخست امسال، سه حلقه توسعه، چهار رینگ اکتشافی و 38 حلقه تعمیری بوده است.


وی ادامه داد: از تعداد حفر چاه، 34 حلقه در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شش حلقه در شرکت نفت فلات قاره، یک حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه چاه در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است. در قالب یک پروژه و سه مورد در اجرای طرح های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و تکمیل شده است.

به گفته قائم مقام شرکت ملی حفاری ایران، از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه 39 هزار و 690 متر حفاری با استفاده از دکل‌های خشکی و دریایی این شرکت ثبت شد که این میزان نیز در مقایسه با شش ماهه نخست سال 94، 7 هزار و 129 متر است. سال قبل. افزایش

افشار با بیان اینکه این شرکت 72 دکل حفاری زمینی و دریایی دارد که تعدادی از آنها در برنامه نوسازی و جایگزینی قرار دارد، گفت: در حال حاضر 9 دکل زمینی در حال انتقال به مناطق عملیاتی است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید