حقیقت: جهت پنالتی را به درستی تشخیص دادم اما گرفتن توپ غیرممکن بود/ با اشتباهات داور ضربه های زیادی خوردیم.


حقیقت: جهت پنالتی را به درستی تشخیص دادم اما گرفتن توپ غیرممکن بود/ با اشتباهات داور ضربه های زیادی خوردیم.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، به نظر می رسید تیم فوتبال تراکتورسازی بدون محمدرضا اخباری درون دروازه به مشکل بخورد و این را در دیدار قبلی پس از اخراج مقابل سپاهان شاهد بودیم و رضا کاخساز مقابل اصفهانی مقاومت خوبی نداشت. بردیف در بازی دیروز مقابل ملوان از مهدی هخیت استفاده کرد و برخلاف انتظار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و سعی کرد دروازه تراکتور را بسته نگه دارد اما در ضربه پنالتی باز شد.


حچیکت در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلانا درباره دیدار با ملوان گفت: دیدار خوبی بود و با انگیزه زیادی وارد زمین شدیم. ما به هیچ چیز فکر نمی کردیم و می خواستیم با برد به مسابقات قهرمانی برویم، اما متاسفانه شانس با ما یار نبود و شرمنده هواداران شدیم.


وی در خصوص حضورش در ترکیب اصلی تراکتورسازی پس از مدت ها گفت: خوشحالم که به من فرصت داده شد و از اعتماد کادرفنی به من تشکر می کنم. تمام تلاشم را کردم تا برای تراکتور مفید باشم اما نمی دانم عملکردم چطور بود و کادر فنی باید درباره من نظر بدهند.


دروازه بان تراکتورسازی درباره گل دریافتی از روی نقطه نیز توضیح داد: می خواستم در این دیدار را بسته نگه دارم اما حریف پنالتی داشت و نتوانستم آن را مهار کنم. نمی دانم پنالتی درست بود یا نه و با وجود اینکه این اشتباه نزدیک من بود، دیدم مسدود شد. جهت را به درستی تشخیص دادم و به سمت توپ رفتم، اما متاسفانه ضربه بسیار دقیق بود و قابل زدن نبود، در باز شد و متاسفانه سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم.


درباره گل تراکتور که آفساید گرفته شد و باشگاه با این تصمیم مخالفت کرد، حقیقت گفت: صحنه گل را بعد از بازی ندیدم اما بازیکنان گفتند تصمیم داور اشتباه بوده است. در این مورد بهتر است کارشناسان داوری اظهار نظر کنند، اما به گفته این کارشناسان تا کنون اشتباهات زیادی علیه تیم ما رخ داده است.


وی درباره اینکه آیا باز هم شانس بازی خواهد داشت یا خیر، توضیح داد: مهم نیست چه کسی بازی می کند و مهم نتیجه گرفتن تراکتور است. اگر فرصت پیدا کنم خوشحال می شوم به تراکتورسازی کمک کنم و در غیر این صورت برای این تیم از روی نیمکت آرزوی موفقیت می کنم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید