حمایت مدیران ادواری باشگاه استقلال در فتح الله زاده


حمایت مدیران ادواری باشگاه استقلال در فتح الله زاده


به گزارش ایلنا، مدیران باشگاه استقلال که در مقاطع مختلف و با مسئولیت های مختلف در باشگاه استقلال حضور داشته اند با امضای نامه ای حمایت خود را از دکتر علی فتح الله زاده مدیرعامل این باشگاه اعلام کردند.


متن این نامه به شرح زیر است:


به نام خدا


باشگاه استقلال به‌عنوان یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های ایران و آسیا، با انبوهی از مردم در عرصه فوتبال ایران و آسیا، همواره شاهد فراز و نشیب‌های بی‌شماری بوده است و واژه «بخش حساس» به گوش هواداران و نظرات آن رسیده است.


اما این روزهای باشگاه استقلال که در حال سپری شدن است و قدمی به سمت خصوصی سازی برداشته را شاید بتوان یکی از حساس ترین روزهای زندگی استقلال نامید.


ماموریت باشگاه استقلال دو چیز است. یکی رسالت معمول در بعد ورزشی و جلب رضایت هواداران با کسب عناوین و جوایز ملی و آسیایی و دیگری بعد تجاری و دفاع از حقوق سهامداران و جلب رضایت و تایید سهامداران.


سپردن این ماموریت مهم به برادر عزیزمان جناب آقای دکتر فتح الله زاده به فال نیک گرفته است و امیدواریم در پاسخ به این انتخاب شایسته ایشان بتوانند با درایت و درایت خود استقلال را در همه زمینه ها به سکوی افتخار برسانند. مدیریت شایسته و بهره گیری از تجربیات ارزشمند. .


برای ایشان و همکارانش هم در هیئت مدیره و هم در بخش اجرایی آرزوی موفقیت داریم.


مدیران ادواری استقلال


سید کاظم علیایی، بهرام افشارزاده، حسین قریب، کامران منزوی، حمیدرضا آصفی، سید میرشاد مجدی، علی تاجرنیا، اکبر ملکی، حسن زمانی، بهرام امیری، علی نظری جویباری، علی سه امیری، هاشم ساعدی، امین امین امینیرو.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید