حکایت تلخ ضرر 200 میلیونی خودروهای خریداری شده


ماشین یکی از ملزومات اولیه زندگی ماست و فرقی نمی کند چقدر درآمد داشته باشیم. در نهایت به تناسب درآمد و توانمندی خود، وسیله ای برای امرار معاش فراهم می کنیم، اما با توجه به گرانی های فعلی خرید خودروی صفر برای بسیاری از افراد مقدور نیست و مردم ناگزیر به خرید خودروی دست دوم می پردازند.

اما حتی خرید یک ماشین دست دوم یا یک ماشین دست دوم بسیار خطرناک به نظر می رسد، فقط به دادگاه مراجعه کنید تا از عمق کلاهبرداری خودرو مطلع شوید.

روش‌های کلاهبرداری روز به روز جدیدتر می‌شوند و خریداران بدون اطلاع از این روش‌ها در دام کلاهبرداران می‌افتند و در نهایت پس از ماه‌ها اتلاف وقت، می‌توانند حق خود را در دادگاه به دست آورند. در زیر به یکی از موارد کلاهبرداری در خرید خودرو که باعث ضرر 200 میلیون تومانی فردی شد اشاره می کنیم.

تجربه تلخ خرید خودرو با ضرر 200 میلیون تومانی

من یک سانتافه 2016 با بودجه ای نزدیک به یک میلیارد و هشتصد تومان خریدم و ابتدا به سایت های تبلیغاتی مراجعه کردم و کالایی را انتخاب کردم که ظاهر بسیار تمیزی داشت و با صاحب قرار ملاقاتی ترتیب دادم، زیرا قیمت آن یکسان است. خیلی راحت بود و ماشین سالم به نظر می رسید.

به گفته صاحب خودرو، فقط یک رنگ بود و داشتم ماشین را چک می کردم که ناگهان فرد بسیار شیک دیگری به عنوان مشتری ظاهر شد. وقتی داشتم ماشین را بازرسی می کردم، شنیدم که یکی دیگر به صاحبش گفت که قرار گذاشته است بیایند و ماشین را بررسی کنند و مالک بدون مشکل پذیرفت.

وقتی ماشین بازرسی شد حرف صاحبش تایید شد و معلوم شد درب رنگ شده است و من بلافاصله گلایه کردم که باید زودتر برسم تا ماشین را گم نکنم، پس اولویت با بنده است. مالک پذیرفت و ماشین را پذیرفت من خریدم.

تا الان کارم را برنده می‌دانستم و فکر می‌کردم از این معامله سود خوبی به دست آورده‌ام تا اینکه برای تعویض روغن به مکانیک مراجعه کردم و معلوم شد ماشین چند قطعه اصلی تعویض شده و کاپوت و دو درب ماشین رنگ شده بود و همچنین موتور ماشین ایرادات جدی دارد و طبق گفته مکانیک با توجه به افت قیمت و ارزش خودرو چیزی نزدیک به 200 میلیون تومان ضرر کرده بودم.

سپردن کار به کاردان:

تنها مزیت این کار آشنایی من با مجموعه سوئیچ بود. پس از فروش خودروی سانتافه به سراغ مجموعه سوییچ رفتم تا خرید بعدی خود را به کارشناسان این مجموعه بسپارم تا این تجربه تلخ برایم تکرار نشود.

وقتی وارد سایت مجموعه سوییچ شدم ابتدا وارد نمایشگاه آنلاین خودروهای کارکرده این مجموعه شدم که جالب بود چون همه خودروها دارای گواهینامه و گارانتی بودند و دیتا شیت و گارانتی خودرو را می دیدم. .

سپس در حالی که به دنبال موردی خاص بودم درخواست خرید خودروی سفارشی را ثبت کردم و پس از مدتی کارشناس این مجموعه با من تماس گرفت و مشاوره تخصصی متناسب با خودرو و شرایطی که داشتم و قیمت فعلی خودرو را به من اطلاع داد.

و بعد پرونده من به مشاور خصوصی ارجاع شد که مدام درخواستم را گزارش می کرد و وقتی ماشینی را پسندیدم ماشین بررسی شد و مدارک قانونی آن بررسی شد سپس قرارداد بررسی شد.

همچنین می توانید با کلیک بر روی این لینک (https://www.switch.ir/carBuy) درخواست خرید خودرو خود را ثبت کنید.

ست سوییچ با ارائه خدمات تخصصی خرید خودرو توانسته است تجربه خوب و قابل اعتمادی را برای خریداران فراهم کند.از مزایای خرید خودرو در ست سوییچ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برای خرید خودرویی متناسب با شرایط زندگی و بودجه شما مشاوره رایگان دریافت کنید
  2. یک مشاور برای رسیدگی به درخواست شما و یافتن بهترین اقلام موجود در بازار تعیین کنید
  3. ماشینی را با قیمت بازار و با توجه به شرایط درخواستی خود پیدا کنید
  4. ماشین مورد علاقه خود را ارزیابی کنید و صحت اوراق و مدارک ماشین را بررسی کنید
  5. ارائه خدمات حقوقی و قراردادها به صورت رایگان
  6. تعویض پلاک و سایر خدمات در محل مورد نیاز خود را ارائه دهید

هشدار! این مقاله فقط برای آگاهی شما از فعالیت مهمان و اینکه سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد ارسال شده است. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید