حیدری: وقتی تیم نمی تواند موقعیت ایجاد کند باید نگران بود


حیدری: وقتی تیم نمی تواند موقعیت ایجاد کند باید نگران بود

سرمربی استقلال هواداران این تیم را به آرامش دعوت کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی از ایلنا، خسرو حیدری پس از پایان بازی استقلال و پیکان به شعارهای برخی هواداران پاسخ داد و با انتقاد از ساپینتو گفت: آنها همیشه می خواهند استقلال برنده شود. به درد همه آنها نخورد چون در بازی های اخیر و بازی های خانگی حمایت خوبی داشتند اما در دیدار با مس کرمان دیدید که تیم ها در ورزشگاه آزادی بسته بازی کردند.


وی ادامه داد: امروز مدل اتوبوس واقعا جواب داد. ما در جام جهانی 2018 عملکرد دفاعی داشتیم، اما در مقابل اسپانیا واقعاً تا این مرحله از خود دفاع نکرده ایم. فکر می کنم بچه ها امروز عالی بودند و ما سرعت و موقعیت خوبی داشتیم.


سرمربی استقلال اضافه کرد: وقتی موقعیت ایجاد نمی کنید باید نگران باشید اما تیم ما موقعیت های زیادی خلق می کند اما گل نمی خورد. صحبت من با مهاجمان استقلال فقط در مورد گلزنی است.


حیدری درباره عملکرد متفاوت استقلال در 5 هفته ابتدایی فصل و نداشتن پلان B برای گلزنی در کارهای دفاعی اظهار داشت: وقتی دیدیم گلزنی نمی کنیم از همه مهاجمان خود استفاده کردیم و ارسلان را به دقیقه 80 اضافه کردیم. فقط باید گل بزنیم. در 20 دقیقه اول سه یا چهار موقعیت داشتیم و اگر گل می زدیم داستان فرق می کرد.


وی ادامه داد: الان اتفاقی نیفتاده و قهرمانی طولانی است. ما باید روز به روز پیشرفت کنیم و فکر می کنم بهترین عملکرد خود را در پنج هفته اول امروز ارائه دادیم.


سرمربی استقلال درباره اعتراض به داور به پیکان گفت: من در جریان بازی هیچ وقت در مورد داور صحبت نکردم اما امروز داور واقعا ضعیف بود چون مدام بازی را می خواباند. در نیمه اول با افتادن بازیکنان پیکان به زمین و همچنین در صحنه های 50-50 بازی را متوقف کرد.


خسرو حیدری افزود: به آقای فنادی فر هم گفتم مراقب باشید چون در اروپا هیچ کدام از این توپ ها به اشتباه گرفته نمی شود. این همه تماشاگر می آیند و حرص می خورند اما او می خواهد هر دو تیم را خوشحال کند. توپی به دست این بازیکن برخورد کرد که می توانست پنالتی باشد اما او آن را نگرفت. من هرگز در مورد آربیتراژ صحبت نمی کنم، اما امروز واقعا ضعیف بود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید