خرابکاری در شبکه خبری سیما بررسی می شود


خرابکاری در شبکه خبری سیما بررسی می شود


به گزارش ایلنا، ابوالفضل عمویی در تشریح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی، گفت: جلسه امروز به دعوت پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان وی برگزار شد. جبلی در این جلسه گزارشی از اقدامات این سازمان در جریان تحولات اخیر اجتماعی و امنیتی چند روز گذشته ارائه کرد.


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: صداوسیما بر اساس این گزارش سعی کرده تا حد امکان در خصوص موضوع مرحوم مهسا امینی شفاف سازی کند و در خصوص تلاش های ضد انقلاب نیز اقداماتی انجام داده است. حرکت هایی برای سوء استفاده و ایجاد فضای آشفتگی و بی ثباتی در کشور.


عمویی یادآور شد: معاون سیاسی سازمان صداوسیما نیز گزارشی از برنامه های این سازمان در حوزه های خبری و سیاسی ارائه کرد و تاکید کرد صداوسیما تلاش می کند نظرات مختلف جامعه را پوشش دهد.


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان نیز نکاتی را درباره عملکرد صداوسیما بیان کردند. آنها همچنین سوالاتی را در خصوص خرابکاری های اخیر در حوزه خبری سازمان مطرح کردند و جبلی گفت: این موضوع موضوع بررسی جدی در سازمان است و نتیجه آن اعلام خواهد شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید