خطیبی به دنبال برند جدیدی برای ورزش آذربایجان است و آکادمی بانوان مس سونگون را راه اندازی می کند


خطیبی به دنبال برند جدیدی برای ورزش آذربایجان است و آکادمی بانوان مس سونگون را راه اندازی می کند


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رسول خطیبی 12 مردادماه سال جاری به عنوان مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان انتخاب شد در حالی که پیش از این گمانه زنی ها مبنی بر انتخاب وی به عنوان سرمربی این تیم مطرح شده بود؛ در حالی که در سال 2018 به عنوان سرمربی این تیم مطرح شد. اما علی رستمی رئیس شرکت صنعت مس ترجیح داد محمدرضا کافی را به تهران منتقل کند.


پس از این اتفاق خطیبی سرپرست باشگاه MES شد و با وجود اینکه گفته می شد تیم فوتبال MES کار خود را از لیگ دسته یک آغاز می کند، تصمیم او متفاوت بود. مدیرعامل جدید مس سونگون با خرید امتیاز موافقت نکرد و ترجیح داد فوتبال سونگون را مرحله به مرحله از قهرمانی دسته دوم آغاز کند.


این در حالی است که خطیبی از زمان حضورش در مس سونگون در رشته های دیگری مانند والیبال فعالیت داشته است. در همین راستا خطیبی در سکوت آکادمی فوتبال بانوان مس سونگون را راه اندازی کرد. بررسی های مسئولان فوتبال بانوان حاکی از عدم وجود مدرکی دال بر حضور در مسابقات این تیم است. البته برخی منابع معتقدند در سال آینده شاهد حضور بانوان مسی از پایین ترین سطح فوتبال کشور خواهیم بود.


خطیبی طی این مدت حسن آذرنیا (سرپرست سابق باشگاه تراکتورسازی) را به عنوان قائم مقام باشگاه مس سونگون ورزقان منصوب کرد و خطیبی در ماه های اخیر با مدیریت و مدیریت ورزشی سعی در فراهم کردن بستر مناسب برای ورزشکاران این کشور داشته است. با استفاده از توان استان آذربایجان


پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران قصد دارد سایر رشته های ورزشی این باشگاه را به برندی در ورزش کشور مانند فوتسال سونگون تبدیل کند. البته برای این موضوع سبک مدیریت ورزشی را در دستور کار قرار داده و بدون عجله و قدم به قدم پیش می رود.


تنها چالش احتمالی پیشنهادات هدایت تیم های مختلف به رسول خطیبی و تصمیم احتمالی او در این زمینه است. وگرنه خطیبی تا اینجای کار عملکرد قابل قبولی داشته است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید