دانلود سریال ساخت ایران 3 قسمت 20 20 دانلود قسمت 20 فصل 3 کامل تولید ایران


دانلود سریال ساخت ایران 3 قسمت 20 20 دانلود قسمت 20 فصل 3 کامل تولید ایران

دانلود ساخت ایران 3 قسمت 20 با ترافیک رایگان دانلود کامل قسمت 20 ساخت ایران 3 فصل 3 برای دانلود ساخت ایران فصل 3 قسمت 20 به ادامه مطلب مراجعه کنید و دانلود و تماشا کنید ساخت ایران 3 قسمت 20 به صورت قانونی


تاریخچه ساخت ایران سری 3


غلام غواصی در جنوب ایران است. روزی استار که بدهی سنگینی جمع کرده از او کمک می خواهد. غلام که ستاره را دوست دارد تصمیم می گیرد به او کمک کند. اما حل مشکل ستاره برای غلام مشکلات زیادی را به دنبال دارد.


*************************


برای دانلود ساخت ایران 3 قسمت 20 به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود ساخت ایران 3 قسمت 20


*************************


02


در سری ساخت ایران 3:


سریال ساخت ایران 3 به کارگردانی بهمن گودرزی در دهه 1400 منتشر شد.این سریال در ژانر کمدی و خانوادگی تولید ایران می باشد. در این سریال امین حیایی و مجید صالحی از هنرمندان هستند.


بازیگران سریال ساخت ایران 3:


امین حیایی، مجید صالحی، آناهیتا درگاهی، الهام کردا، حسین امیدی، بهرنگ علوی، سعید امیرسلیمانی، غلامرضا نیکخواه، نادر سلیمانی در «ساخت ایران 3» به ایفای نقش می پردازند.03


سریال جیران سریالی عاشقانه و تاریخی به کارگردانی حسن فهتی است. این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های شبکه سرگرمی خانگی است که می تواند رکورد سری قبل را بشکند.در این سریال بازیگرانی چون بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی و مریلا زارعی، پاگان ایفای نقش می کنند


برای دانلود سریال جیران قسمت 24 به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت بیست و چهارم جیران


بازیگران سریال جیران


بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل مس کاشی، هومان بارک نورد، مهدی کانمه نوشور، سمیع خواراس ، مریلا زارعی در نقش مهد علیا بازیگران این سریال تاریخی هستند.


داستان سریال جیران


جیران جدیدترین اثر حسن فتحی کارگردان به نام کیشور در ژانر عاشقانه خانوادگی است که یکی از برترین آثار شبکه نمایش خانگی در دهه 1400 خواهد بود.داستان سریال درباره یکی از کنیزان ناصرالدین شاه است. به نام جیران، که پادشاه عاشق او می شود، اما مسیر این عشق آسان نخواهد بود.


کارگردان: حسن فتحی


تهیه کننده: اسماعیل عفیفه


نویسندگان: احسان جوانمرد، حسن فتحی!


04


سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال 1401 ساخته شد.این سریال در ژانر خانوادگی و اجتماعی تولید ایران می باشد. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی از هنرمندان این سریال هستند.


*************************


برای دانلود سریال یاغی قسمت 10 به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت 10 سریال یاغی


*************************


بازیگران سریال یاغی


پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مصلیبا، امیرزا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر محمد نادری، مقدمه. ، توفیق حیدری، سامان محکوه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن ژاووند، هوشنگ گوانلوا، ماهرده طوفی.


داستان سریال یاغی


«یاقی» درامی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان را روایت می کند که شخصیت های مختلفی از طبقات مختلف اجتماعی او را در این مسیر همراهی می کنند یا مانع می شوند. یک شورشی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.


کارگردان: محمد کارت


تهیه کننده: سید مازیار هاشمی


نویسنده: پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت با نگاهی به رمان سالتو


دانلود فیلم و تماشای آن یکی از سرگرم کننده ترین و آموزنده ترین سرگرمی هایی است که افراد زیادی آن را دنبال می کنند. به طور کلی تماشای فیلم های مختلف علاوه بر جنبه پرکردن اوقات فراغت، می تواند اتفاقات مختلف و یا مشکلات زیادی را که در زمان های مختلف با آن ها روبه رو هستیم را نشان دهد و همچنین راه حل های عملی و موثری ارائه دهد و یا نتایج هر راه را نشان دهد. در پیشگیری از بسیاری از حوادث اما مزایا و جلوه های دانلود فیلم جدید به همین جا ختم نشد و شامل عناصر گسترده تری بود که با دانستن آنها می توانید مناسب ترین فیلم ایرانی یا خارجی را در سایز و کیفیت مورد نظر خود با دقت بیشتری انتخاب کنید و از تماشای آن لذت ببرید. نکاتی که او سعی دارد به ما بیاموزد مفیدتر است.پایان رپورتاژ تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید