دانلود سریال The Secret Network of Women قسمت 6 (دانلود قسمت 6 شبکه مخفی زنان) با لینک مستقیم و ترافیک نیمه رایگان


دانلود سریال The Secret Network of Women قسمت 6 (دانلود قسمت 6 شبکه مخفی زنان) با لینک مستقیم و ترافیک نیمه رایگان

دانلود سریال شبکه زنان راز قسمت 6 دانلود قسمت 6 سریال شبکه زنان راز دانلود قسمت ششم شبکه زنان راز محمد کارت برای دانلود سریال شبکه زنان راز قسمت 6 با حضور پارسا پیروزفر مراجعه کنید مطلب بعدی و قسمت 6 شبکه زنان راز دانلود و تماشای قانونی در ادامه مطلب


سریال «شبکه زنان مخفی» یک سریال ایرانی محصول کشور ایران در ژانر تاریخی و طنز به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی محمدحسن شانه ساززاده است. این اولین حضور افشین هاشمی در مقام کارگردان در شبکه سرگرمی خانگی است. از بازیگران این سریال می توان به سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان اشاره کرد.


**********************


برای دانلود سریال شبکه زنان راز قسمت 6 به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود سریال شبکه زنان راز


**********************


002


بازیگران سریال شبکه زنان راز


سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی، محمدرضا آزاد فرد.داستان سریال شبکه راز زنانه:


در سال 1310 وزارت فرهنگ و هنر تصمیم به تشکیل انجمن زنان برای رقابت با تشکل های مشابه و حذف آنها گرفت. از میرزا محمود زنبورکچی از مقامات عالی رتبه ریاست احوال کشور دعوت به عمل می آید تا به همراه دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرند.


در سریال شبکه زنان راز


کمدی، درام و شبکه مخفی زنان تاریخ با حضور سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، نویسندگی شهرام رضایی. رحمانیان به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی محمدحسن شانه ساز زاده محصول 1401 ایران. شبکه زنان راز داستانی طنز و طنز را در بستری تاریخی روایت می کند.012


سریال خون سرد به کارگردانی امیرحسین ترابی و تهیه کنندگی بهمن کامیار یک سریال ایرانی در ژانر پلیس جنایی است. لین سریالی محصول ایران است که یکی از پرمخاطب ترین سریال های نمایش خانگی است که از بازیگران این سریال می توان به نیما شعبان نژاد، امیر آقایی، شهرام حکیت دوست، سارا بهرامی اشاره کرد.


برای دانلود سریال خونسرد قسمت 6 به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود سریال خون سرد قسمت 6


بازیگران سریال خون سرد


نیما شعبان نژاد، امیر آقایی، شهرام هخیت دوست، سارا بهرامی و سارا رسول زاده از جمله بازیگران این سریال هستند.


در سریال خونسرد


داستان شخصی است که عاملان موارد آزار زنان را به دام می اندازد و مجازات می کند.


خواهر و برادر20205


سریال آفتاب پرست یک سریال کمدی ایرانی به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر برادران است. از بازیگران این سریال پربازیگر می توان به پژمان جمشیدی و حمیدرضا آذرنگ اشاره کرد.


برای دانلود قسمت 10 سریال آفتاب پرست، لینک زیر را ببینید


دانلود قسمت دهم سریال آفتاب پرست


بازیگران سریال آفتاب پرست


پژمان جمشیدی و حمیدرضا آذرنگ


در سریال آفتاب پرست


سریال طنز «آفتاب پرست» به کارگردانی برزو نیک نژاد، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر برادران.


2222


سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال 1401 ساخته شده است.این سریال در ژانر خانوادگی و اجتماعی تولید ایران می باشد. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی از هنرمندان این سریال هستند.


*************************


برای دانلود قسمت 19 سریال یاغی به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت 19 سریال یاغی


*************************


بازیگران سریال یاغی


پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، آمیرزا دلاوری، بهرام ابراهیمی، مقدمه نادر نادری، محمد صاکابر. ، توفیق حیدری، سامان محکویه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن ژاووند، هوشنگ گوانفری، مهرادی کارلوا


داستان سریال یاغی


«یاغی» درامی روایی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که در آن شخصیت های مختلفی از طبقات مختلف اجتماعی او را در طول مسیر همراهی می کنند یا مانع او می شوند. یک شورشی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.


کارگردان: محمد کارت


تهیه کننده: سید مازیار هاشمی


نویسنده: پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت با نگاهی به رمان سالتو


دانلود قسمت 5 خانواده اژدها


در صورت تمایل به دانلود سریع و راحت فیلم جدید از یک سایت معتبر می توانید به آدرس فیلمینو که طیف گسترده ای از فیلم های ایرانی و خارجی را ارائه می دهد مراجعه کنید. این سایت با ایجاد دسته بندی های خاص به شما این امکان را می دهد که به راحتی به تمامی فیلم ها دسترسی داشته باشید و با ارائه اطلاعاتی از ویژگی های هر فیلم و سریال، امکان انتخاب صحیح فیلم را به شما می دهد.
پایان رپورتاژ تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید