درویش: تسلیم محیط زهرآگین سوداگران نشدیم/ لوکادیا و دیابات بی نظیر هستند


درویش: تسلیم محیط زهرآگین سوداگران نشدیم/ لوکادیا و دیابات بی نظیر هستند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران درباره جذب شیخ دیابات و مسائل پیرامون این باشگاه صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران روز جمعه پس از امضای قرارداد شیخ دیاباته گفت: برای ما جمعه و شنبه، صبح و شب فرقی نمی کند. ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت هواداران و ارائه نظرات کادر فنی انجام می دهیم. اینجا از همه همکاران روابط عمومی و خدمات بین‌الملل ما که هنوز در اتاق‌ها مشغول کار تنظیم اخبار و پخش هستند، وجود دارد. وظیفه بود، بعد از مذاکرات زیادی که با آقای دیابات داشتیم، دیشب به ایران آمد. لازم بود یک سری آزمایش انجام شود که انجام شد. آنها برای عقد قرارداد به باشگاه آمدند که امضا شد و بعد از ظهر در تمرین شرکت کردند.


وی ادامه داد: امیدواریم خواسته های تیم برآورده شده باشد، هواداران به نقطه نظرات مورد علاقه خود رسیده باشند و بتوانیم با تیمی قدرتمند و قدرتمند به قهرمانی ادامه دهیم.


قرارداد دیابات چند ساله است؟ درویش در پاسخ به این سوال گفت: قرارداد یک ساله است و در صورت نیاز با رضایت او و کادر فنی آن را تمدید می کنیم. آنها می خواستند در پرسپولیس بمانند، گفتند از زمانی که به ایران آمدم علاقه خاصی به پرسپولیس و باشگاه پرسپولیس داشتم.


مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه عقد قرارداد با بازیکن سابق استقلال اتفاق جالبی است، گفت: همه ما از رضایت کادرفنی و هواداران راضی هستیم، وقتی آثار رضایت آنها را می بینیم خود و همکارانمان خسته می شویم. همه خریدهای ما به خوبی انجام شد. در خریدهای داخلی، بهترین خریدهای ایران ممکن بود اگر هوادار و علاقه مند به پرسپولیس بودند، بهتر از این بازیکنان نبودند. من فکر می کنم خریدهای خارج از کشور ما منحصر به فرد بوده است. امیدواریم همه دور هم جمع شوند تا یک تیم قوی و قوی داشته باشیم. در عین حال کار جدیدی انجام داده ایم که سعی کرده ایم در قالب دلال بازی قدمی برداریم و با آنها برخورد کنیم. بازیکنانی را که در چند روز اخیر برای شایعه سازی مطرح شده است را دیده اید، دیدید که عمدتاً در مورد ظاهر دلال بوده و بیشتر دلال ها می خواستند چنین بازیکنانی بیاورند. آنها سعی می کردند نام این بازیکنان را بیاورند تا بازاری مانند پرسپولیس برای آنها ایجاد کنند. خدا را شکر تسلیم محیط مسموم خرده فروشان نشدیم و امیدواریم همه گرد هم آیند تا این محیط را کامل کنیم تا همه از آن بهره ببرند.


درویش با بیان اینکه هواداران از عملکرد او راضی هستند، گفت: هواداران صاحبان اصلی این باشگاه هستند، هرچند گاهی عده ای از احساسات و عواطف پاک خود استفاده کرده اند و برخی دلالان سعی کرده اند هواداران را علیه خود و علیه خود نشان دهند. درخواست های آنها هواداران ما هوشیار بودند و اجازه نمی دادند افکار بد سیستم کارگزاری بر آنها چیره شود. همیشه گفته ایم که اگر صبر کنند، هیات مدیره، مدیرعامل، باشگاه و کادرفنی بازیکن مورد نظر را جذب می کنند که بتواند در خدمت پرسپولیس باشد. این صبر نتیجه داده است و شاید دو بازیکن خارجی که جذب فوتبال ما شده اند، چه لوکادیا و چه دیاباته، در فوتبال ایران شکست خورده اند.


آیا لایسنس دیابات برای بازی بعدی منتشر شده است؟ رضا درویش در این خصوص گفت: به امید خدا فکر می کنم روز یکشنبه ITC می رسد و از آن به بعد بستگی به کادر فنی دارد که چه زمانی از آن استفاده کنیم. ایده ما این است که بازیکنان را جذب کنیم، شرایط حضور در تیم را فراهم کنیم و از آن به بعد کادرفنی تصمیم بگیرد که چه زمانی از این بازیکن استفاده کنیم.


ادامه…


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید