در جمهوری اسلامی مسئولان ما شهامت عذرخواهی دارند/ قوانین ما باید تغییر کند، اما دشمنان میل براندازی و تجزیه طلبی را به گور خواهند برد.


در جمهوری اسلامی مسئولان ما شهامت عذرخواهی دارند/ قوانین ما باید تغییر کند، اما دشمنان میل براندازی و تجزیه طلبی را به گور خواهند برد.


مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به سوالی مبنی بر شکایت فرجا از 4 نماینده مجلس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با همه مشکلاتی که دارد. به دستور رهبر انقلاب می تواند وجود داشته باشد، هیچ جا نیست، که مشکلی ندارد و ما کمبود داریم و جرأت داریم بابت آن کمبودها عذرخواهی کنیم، چیزی که در دنیا وجود ندارد.


وی افزود: آمریکا در طول هفت سال با 300 زن رنگین پوست برخورد کرده است و برخی می گویند حجاب آمریکایی خوب است و من کاری به بحث دینی ندارم اما اقتدار پلیس آمریکا خوب نیست. آیا کسی هست که جرات کند گلوی پلیس را ببرد؟ اگر این کار را کرد، ببین با او چه خواهند کرد. همان نیروی منافقین که دستشان به خون 17000 شهید آغشته است یا کومله که 5000 زن و مرد شریف کرد را سر بریدند اگر به آنها نگاه کنیم ادعای آزادی می کنند الان گوش شنوایی داریم و در آخر دو سال، جوامع، طبقات، بازنشستگان و غیره. آمدند تا مطالبات خود را پیگیری کنند. ممکن است تمام نیازهای آنها برآورده نشود، اما مکانیسم مشخصی وجود دارد. قوانین ما نیاز به تغییر دارد، اما دشمنان میل به براندازی و تجزیه طلبی را که ایران اسلامی را به این وضعیت خواهد رساند، به گور خواهند برد.


یوسفی تصریح کرد: امروز نگاه کنید آمبولانس هایی که با پول مالیات بازنشستگان و کارگران شریف خریداری شده اند نه با پول برخی بازیگران و فوتبالیست هایی که برای به دنیا آوردن فرزندان خود به خارج از کشور رفته اند و سپس شعار دوستی با ایران را می خوانند. زمانی که در کنار مردم بودند نابود شدند. ما گوش شنوا داریم، اما مانند دنیا رفتار خواهیم کرد. ایالات متحده اخیراً یک فعال رسانه ای را به دلیل اظهار نظر در مورد کشتار دانش آموزان در مدارس به منظور داشتن تجارت اسلحه خود به پرداخت 963 میلیون دلار جریمه کرده است، آیا این نوع رفتار مخالف آزادی بیان و آزادی است؟


نماینده اهواز در پاسخ به این سوال که قانون جلسات چه زمانی مشخص می شود، گفت: موضوع در کمیسیون شورا در حال بررسی است. این مملکت برای مردم بود، اما هرکسی که بخواهد با آتش زدن مردم را خراب کند و به مردم آسیب برساند، باید با او مقابله کرد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید