در صورت لزوم قانون اساسی باید بازنگری شود


در صورت لزوم قانون اساسی باید بازنگری شود

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: باید به مجموعه ای از اصول نظام و انقلاب مانند استقلال، تحصیل و جمهوریت برای همیشه پایبند باشیم. در صورت لزوم باید قوانین جدیدی را تصویب کنیم و در صورت لزوم در قانون اساسی بازنگری کنیم تا قدم های بعدی را محکم تر برداریم.


به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه مهندسین در پانزدهمین مجمع عمومی این تشکل سیاسی گفت: جامعه اسلامی مهندسین پس از تعطیلی حزب جمهوری ما بیش از 35 سال است که فعالیت دارد. اسلامی با تعدادی از دوستان ما این حزب را تأسیس کردیم. پانزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین امروز برگزار می شود.


وی گفت: کرونا خیلی از مسائل را تحت الشعاع قرار داد و مدتی است که نمی توانیم این کنگره را برگزار کنیم.


باهنر گفت: سیاست جامعه اسلامی مهندسین این است که از خدمت خادمان قدردانی شود و سوابق فراموش نشود. بسیاری از خدمات این انقلاب مانند دفاع مقدس و جهاد سازندگی مانند معجزه است.


دبیرکل جامعه مهندسین گفت: باید احترام خدمتگزارانی که بدون چشمداشت تلاش کردند را بدانیم و نقاط ضعف را پیدا کنیم و در جهت تقویت آن گام برداریم. بیانیه گام دوم بیانیه عمیقی بود و از معدود مواردی بود که رهبری فرمودند زمان زیادی برد.


وی اعلام کرد: باید برای همیشه به یک سری اصول نظام و انقلاب مانند استقلال، آموزش و جمهوریت پایبند باشیم. در صورت لزوم باید قوانین جدیدی را تصویب کنیم و در صورت لزوم در قانون اساسی بازنگری کنیم تا قدم های بعدی را محکم تر برداریم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید