دستور فرمانده کل ارتش به ارتش و یگان های امدادی بسیج استان


دستور فرمانده کل ارتش به ارتش و یگان های امدادی بسیج استان

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دستور سرلشکر حسین سلامی مبنی بر بهبود و تشدید آمادگی های سپاه استانی و یگان های امدادی بسیج برای امداد رسانی و امدادرسانی به مردم مناطق سیل زده و سیل خیز کشور خبر داد.


به گزارش ایلنا، در پی هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر تداوم و گسترش بارندگی های موسمی و فعالیت سامانه های بارشی در 27 استان کشور، سردار سرتیپ رمضان شریف سخنگوی و رئیس روابط عمومی کل سپاه اظهار داشت: با توجه به شرایط و پیش بینی های قریب الوقوع. سازمان هواشناسی کشور و احتمال وقوع سیل و مشکلات و چالش برای مردم، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مجاهدان ارزشمند پاسدار و بسیجیان برای حضور به موقع در محل سایت امداد و نجات و اطلاع رسانی به هموطنان عزیز در مناطق زلزله زده کشور عصر جمعه طی مصوبه ای بر ارتقا و تشدید آمادگی دستگاه های استان و یگان امداد بسیج برای کمک به سایر نیروها تاکید کرد. و امداد رسانی در صورت وقوع سیل و شرایط بحرانی در مناطق مختلف کشور.


وی افزود: سپاه با توجه به نوع خطر اعلام شده از سوی سازمان هواشناسی کشور و سایر مراجع ذیربط، توانمندی های خود را ساماندهی می کند و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی از جمله نیروهای امدادی، اداره راه، شهرداری، وزارت نیرو آمادگی ورود به صحنه امداد و نجات را می گیرد. ، و غیره. برای مواجه شدن با یک بحران وجود دارد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید