دستگیری دلال اسلحه با 3 قبضه اسلحه و 400 فشنگ در شرق تهران


دستگیری دلال اسلحه با 3 قبضه اسلحه و 400 فشنگ در شرق تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف سه قبضه سلاح سرد به همراه حدود 400 فشنگ در شرق تهران خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موفقی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش ماموران کلانتری 147 گلبرگ با اطلاعاتی که در اختیار داشتند متوجه شدند فردی چند قبضه سلاح و مقداری مهمات دارد و قصد فروش دارد. آنها که در راستای آن است. با توجه به اهمیت موضوع رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار تیم عملیات این کلانتری قرار گرفت.


وی با بیان اینکه ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع، مجوزهای قضایی برای دستگیری این فرد را از مرجع قضایی دریافت کردند، اظهار داشت: در ادامه ماموران با شناسایی حضور این فرد در محدوده امنیتی کلانتری گلبرگ دستگیر شده، اقدام به شناسایی این فرد کردند. وی در عملیاتی دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. همچنین محل دستگیری این فرد مورد بازرسی قرار گرفت و در این بازرسی سه قبضه سلاح شامل کلت و دو قبضه اسلحه ساچمه زنی با حدود 400 فشنگ کشف و ضبط شد.


موفوحی با بیان اینکه متهم در بازجویی به جرم خود اعتراف کرد، گفت: این فرد اعتراف کرد که قصد فروش این سلاح و مهمات را داشته و قبل از هر اقدامی دستگیر شد.


رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای متهم دستگیر شده و انتقال وی به دادسرا گفت: تحقیقات ماموران در این رابطه همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید