دشمن هم می خواست آب آشامیدنی ما را ممنوع کند


دشمن هم می خواست آب آشامیدنی ما را ممنوع کند

رئیس جمهور در سالن شورای اسلامی گفت: دشمن می خواست همه زندگی ما حتی آب آشامیدنی را تحریم کند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جلسه علنی امروز (13 مهر 1401) در دفاع از محمدمهدی زاهدی وفا، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و تامین اجتماعی گفت: قبل از ورود به بحث، وزیر پیشنهادی محترم با توجه به حوادث و موارد اخیر لازم می دانم نکاتی را به ملت عزیزمان عرض کنم. ابتدا باید خداوند را به خاطر مردم بصیر، متخصصان اسلام و کارشناسان دشمنان که بصیرت خود را در این زمینه نشان داده اند، شکر کنیم. تحلیل دشمنان و دشمن در این فتنه شکست خورد.


رئیس جمهور خاطرنشان کرد: حضور میلیونی مردم در صحنه به دشمن خیانت کرده است. راهنمای عالی در واقع روز گذشته تحلیلی جامع ارائه کرد که برای همه افراد باهوش قابل درک و استفاده بود. وی با ارائه تحلیلی از شرایطی که آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه کشور ما توطئه می کنند، گفت: کشور ما در حال پیشرفت است و این نکته ای است که وی به آن اشاره کرد.


وی تاکید کرد: کشور ما با وجود تحریم ها و تلاش برای خنثی سازی آن رو به جلو است و دشمن رسما اعلام می کند که تحریم ها علیه ایران شکست خورده است و این جای تشکر دارد. در شرایطی که برخی از ایالت های آمریکا در حالت قرمز قرار دارند، ایران روزهایی را سپری کرده است که هیچ تاج و تختی نداشته است.


رئیسی گفت: امروز به جای واردات واکسن صادر می کنیم. دشمن می خواست همه زندگی ما بسته به تحریم ها از جمله آب شرب باشد که امروز می بینیم با وجود کاهش بارندگی ها مشکل آب به دست جوانان خوزستانی حل شد و مشکل آب 17 سال همدان حل خواهد شد. ظرف یکی دو ماه آینده برطرف می شود.


ادامه…


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید