دلجویی پلیس پایتخت از دیدار گشت امنیت اخلاقی با یکی از شهروندان


دلجویی پلیس پایتخت از دیدار گشت امنیت اخلاقی با یکی از شهروندان

رئیس بازرسی فاتب پس از دیدار گشت امنیت اخلاقی با یکی از شهروندان از آسایش پلیس پایتخت خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، گروهبان «حمید خروش» رئیس بازرسی فاتب با اشاره به دیدار گشت پلیس با یکی از شهروندان که روز گذشته تصاویر وی در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: در پی این حادثه، در a در غرب تهران اتفاق افتاد که بلافاصله موضوع توسط کارشناسان بازرسی بررسی و رئیس گشت کلانتری به دلیل سوء مدیریت مجازات شد.

وی با بیان اینکه قبل از انتشار این عکس در فضای مجازی موضوع توسط بازرسی کلانتری پایتخت رصد و بررسی شده بود، افزود: امروز مادر این شهروند دلجویی شد و این شهروند نیز با بررسی و پیگیری سریع دلجویی کردند. موضوع توسط فرماندهی انتظامی تهران بسیار قابل تقدیر است.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه سامانه 197 آماده دریافت پیشنهادات، تمجیدها، انتقادات و شکایات شهروندان از عملکرد پلیس است، گفت: طیف ماموریت های پلیس بسیار گسترده و هزاران نفر است. مأموریت‌هایی که بر اساس وظایف قانونی روزانه توسط پلیس انجام می‌شود و در خصوص برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و کشف حجاب، قانون‌گذار این مشکل را در ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی و مواد دیگری جرم‌انگاری کرده است.

سردار خروش افزود: اقدام پلیس بر اساس قانون است و البته رفتار کارکنان باید بر اساس موازین اسلامی و اخلاق حرفه ای باشد و مردم عزیز و نهادهای نظارتی پلیس بر این موضوع نظارت دارند لذا شهروندان عزیز می توانند نظرات خود را در خصوص عملکرد پلیس اعلام کنند. سامانه گزارش 197.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید