دو بازیگر خارجی در آستانه پیوستن به آلومینیوم


دو بازیگر خارجی در آستانه پیوستن به آلومینیوم

با اعلام مهدی رحمتی دو بازیکن خارجی به زودی به آلومینیوم اضافه خواهند شد.


به گزارش ایلنا، آلومینیوم اراک دو هفته مانده به شروع لیگ برتر در دیداری تدارکاتی مقابل خیبر خرم آباد برای مهدی رحمتی به میدان رفت تا شاگردانش را محک بزند.


سرمربی آلومینیوم در پایان این دیدار درباره شرایط تیمش توضیح داد: خدا را شکر از روزی که برنامه را به باشگاه دادیم، شش هفته است که طبق همین برنامه پیش می رویم و امروز یک بازی دوستانه داشتیم. بازی با خیبر از آقای کمالوند، تیم و مجموعه شان تشکر می کنم که زحمت را پذیرفتند و به اینجا آمدند. فردا به تهران می رویم و چهار بازی متوالی در تهران انجام می دهیم. شرایط خوبی داریم و همه بچه ها با جان و دل تمرین می کنند. انشاالله سعی می کنیم قبل از شروع بازی ها به شرایط ایده آل برسیم.


وی در خصوص خبر جذب این بازیکن کلمبیایی گفت: شایعات زیادی وجود دارد. از بیش از ده بازیکن خواستیم ویزای خود را بگیرند و بیایند تا وقت تلف نکنند و به نتیجه برسند. نامه ها را در ابتدا نوشتیم اما شرایط ویزای دو بازیکن مورد نظر ما هنوز مهیا نشده است. انشاالله به زودی این اتفاق بیفتد و تا 3-4 روز آینده دو بازیکن مد نظر ما اضافه شوند.


رحمتی درباره جایگاه این بازیکنان گفت: هم مهاجم هستند و هم بال. آنها چند منظوره هستند.


سرمربی آلومینیوم در پاسخ به اینکه این تیم به تساوی متوازن رسید، گفت: می توانید بگویید تیمی در فوتبال ایران وجود دارد که مدعی نباشد؟


رحمتی سپس در خصوص دو قطبی شدن قهرمانی و هزینه های بالای برخی تیم ها گفت: پارسال هم همین اتفاق افتاد و همین اتفاق افتاد. شش تیم برتر هزینه زیادی کرده بودند و بقیه تیم ها رابطه متعادلی داشتند. نظر من این است که بازی آسانی وجود ندارد و همه بازی ها سخت هستند. امسال تیم ما از نظر بازیکن بسیار خوب و جوان شده است. من این بازیکنانی را که به تیم اضافه شده اند دوست دارم. همه مسابقات سخت است و ما سعی می کنیم از همان ابتدا در برابر همه تیم ها قوی و قوی به نظر برسیم.


وی درباره شرایط آلومینیوم برای میزبانی در هفته اول لیگ برتر توضیح داد: طبق صحبت هایی که با آقای رجائیان داشتم ایشان پیگیر و در راس کار هستند. به ما گفتند ورزشگاه به بازی اول می رسد و انشالله می رسد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید