رئیسی قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان در مسابقات جهانی را تبریک گفت


رئیسی قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان در مسابقات جهانی را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامی قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان در جام جهانی ایتالیا را به ملت شریف ایران تبریک گفت و از ورزشکاران، مربیان و دست اندرکاران ورزش کشتی صمیمانه تشکر کرد.


به گزارش ایلنا، سید ابراهیم رئیسی در پیامی ضمن تبریک به حضور تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان در جام جهانی ایتالیا گفت: این شکوه گرانبها نشان از استعداد، همت عالی و آینده درخشان جوانان کشورمان دارد. کشور در این رشته ورزشی که امیدوارم با برنامه با جزییات صحیح و تلاش بیشتر مربیان توانمند شاهد ادامه موفقیت آنها در سایر مسابقات ورزشی باشیم.


متن پیام رئیسی به شرح زیر است:


نام خداوند بخشنده


قهرمانی امیدوارکننده تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در مسابقات جهانی ایتالیا بار دیگر توانمندی های جوانان ایرانی اسلامی را به نمایش گذاشته و مایه خرسندی و خوشحالی مردم و جامعه ورزش کشور شده است.


این شکوه گرانبها نشان دهنده استعداد، همت بلند و آینده درخشان جوانان کشورمان در این عرصه ورزشی است و امیدوارم با برنامه ریزی صحیح و تلاش بیشتر مربیان توانمند شاهد موفقیت روزافزون آنان در سایر مسابقات ورزشی باشیم.


اینجانب ضمن تبریک این پیروزی به ملت بزرگ ایران، از زحمات کادرفنی و مربیان تیم ملی کشتی به ویژه کشتی گیران عزیز صمیمانه قدردانی می کنم.


سید ابراهیم رئیسی


رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید