رئیس جمهور هر چه سریعتر وضعیت رستم قاسمی را بررسی و نظر خود را اعلام کند/ سوالات زیادی از وزیر راه ثبت شده است/ دولت قبل از بدتر شدن اوضاع اقدامات لازم را انجام دهد.


رئیس جمهور هر چه سریعتر وضعیت رستم قاسمی را بررسی و نظر خود را اعلام کند/ سوالات زیادی از وزیر راه ثبت شده است/ دولت قبل از بدتر شدن اوضاع اقدامات لازم را انجام دهد.


اقبال شاکری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون ساختمان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، در خصوص طرح مکرر برخی مسائل پیرامون کسالت و بیماری رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی. و ضعف جسمانی و ناتوانی ایشان در هدایت وزارتخانه گفت: به نظر من ریاست محترم جمهور متولیان این کار باید بررسی کنند که اگر آقای قاسمی توان انجام کار را ندارد تصمیم دیگری باشد. این را به خاطر آقای قاسمی می گویم، نباید او را تحت فشار قرار دهیم و خدای ناکرده با مشکلات دیگری مواجه شویم. به نظر من اگر اینطور است و این حرف ها درست است، دولت باید پیشقدم شود و قبل از بدتر شدن شرایط اقدامات لازم را انجام دهد.


وی ادامه داد: اگر فردی بیمار جسمی و معلول باشد در محل کار دچار مشکل می شود. به نظر من هیچ کس بهتر از معاون اول رئیس جمهور و شخص رئیس جمهور صالح نیست که این موضوع را بررسی کند و آن را با پارلمان در میان بگذارد.


شاکری خاطرنشان کرد: بهتر است آقایان رئیسی و مخبر هر چه زودتر این موضوع را مطرح کنند و تصمیم بگیرند، حالا هر تصمیمی که می گیرند می تواند تصمیم «هیچی و کار خوب پیش می رود» باشد، اما تصمیم بگیرید. تصمیم بگیرید و اعلام کنید. . ، زیرا این موضوعاتی که شما اشاره کردید مدت هاست در مجلس و رسانه ها مطرح و تکرار شده است.


یکی از اعضای کمیسیون عمران در پاسخ به اینکه «در صورت عدم مداخله دولت، آیا امکان ورود مجلس در این زمینه وجود دارد؟»، گفت: در حال حاضر چندین سوال برای وزیر راه و شهرسازی ثبت شده است که به نظر می رسد که این فرآیند پرسشگری در حال تشدید است.


وی افزود: بار سنگینی به نام ساخت 4 میلیون واحد مسکونی بر دوش این وزارتخانه گذاشته شده که کار را سخت کرده است، بنابراین باید هر چه سریعتر مدیریت بر اساس این وعده ها و ماموریت ها ایجاد شود. . .


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید