راه حل های درمان بی میلی مردان چیست؟ – نعناع


چیزی که موضوع را حساس تر می کند این است; بی میلی مردان به رابطه جنسی یکی از مهم ترین نگرانی های آنهاست که اغلب باعث ایجاد بحران در روابط عاطفی و احساس گناه در هر دو طرف می شود. پس برای درمان بی میلی مردان در اسرع وقت نسبت به حفظ آن اقدام کنید سلامت جنسی و به بازیابی نشاط و ثبات کمک می کند.

وارد اپلیکیشن شوید

تیم سلامت زنان نعنا قصد دارد با طراحی اپلیکیشن بخشی از مشکل را با کمک بانوان حل کند. کاربر گرامی می توانید با برنامه رایگان Mint را دانلود کنیداز چرخه قاعدگی و دوره ایمن خود بیشتر آگاه باشید و در صورت نیاز به درمان علائم عفونت های زنانه از خدمات مرتبط نیز بهره مند شوید.

علائم و بیماری های موثر بر رابطه جنسی در برنامه نعناع

علائم و بیماری های موثر بر رابطه جنسی در برنامه نعناع

اولین قدم برای درمان بی میلی مردان چیست؟

ابتدا باید آگاهی خود را نسبت به یک واقعیت علمی افزایش دهید. میل جنسی یا میل جنسی نیرویی است که به طور طبیعی در طول چرخه زندگی هر فرد کم و زیاد می شود. بنابراین، اگر شریک زندگی شما بیشتر علاقه مند است اما شما علاقه ای به یک رابطه ندارید، این لزوماً یک هشدار نیست.

موضوع مهم دیگر عدم تمایل مردان به برقراری ارتباط است اختلال در نعوظ او ندارد. مشکل دوم دغدغه ای جداگانه است که درمان آن با درمان بی میلی مردانه متفاوت است.

ناگفته نماند که دلیل خاصی برای کاهش میل جنسی مردان وجود ندارد. در عوض، تعدادی از مشکلات پیچیده را در نظر بگیرید که ممکن است قابل شناسایی یا حتی قابل درمان نباشند. به عنوان مثال، عدم تمایل مردان به رابطه جنسی می تواند یکی از دلایل زیر باشد:

  • روانشناسی
  • فیزیکدان
  • دکتر
  • سبک زندگی

اگر شما هم از خوانندگان این مقاله هستید که مدت هاست از چنین بیماری رنج می برید، لازم است در انتهای مطلب با ما همراه باشید و با راه های درمان بی میلی مردان به ازدواج آشنا شوید.

نقش تستوسترون در بی میلی مردان چیست؟

برای بسیاری از ما واضح است که تستوسترون کار عضله سازی را در ورزشکاران انجام می دهد. همچنین زمانی که رابطه جنسی داریم، این هورمون تاثیر زیادی بر عملکرد جنسی ما دارد.

بنابراین قدم بعدی در درمان بی میلی مردان به رابطه زناشویی اندازه گیری سطح این هورمون معروف به سطح T است.این آزمایش معمولا برای تشخیص کاهش میل جنسی انجام می شود.

کاهش سطح T در مردان هر سال از اوج تولید تستوسترون شروع می شود که از دهه 30 شروع می شود. با این حال، پیری به ندرت دلیل طبیعی سطوح پایین این هورمون است.

مواردی مانند فشار خون بالا، دیابت و بیماری قلبی به تنهایی اثرات چشمگیری دارند کاهش میل جنسی مردان داشتن. خوب است بدانید که کاهش سطح هورمون T معمولاً با ریزش مو، خستگی، کاهش توده عضلانی، افسردگی و احتمالاً کاهش میل جنسی همراه است.

درمان بی میلی مردان به دلیل بیماری ها و علائم جسمی

درمان بی میلی مردان به دلیل بیماری ها و علائم جسمی

اگر پزشک تشخیص دهد که سطح T شما کاهش یافته است و علاقه شما به رابطه جنسی کاهش یافته یا به طور کلی ناپدید شده است، احتمالاً یک درمان جایگزین تستوسترون به نام TRT برای شما تجویز خواهد شد.

این روش درمانی یکی از موثرترین گزینه ها برای درمان بی میلی مردان است و برای درمان سایر علل پایین بودن سطح T نیز استفاده می شود.با انجام این تست می توانید اشتیاق جنسی را مانند قبل تجربه کنید.

داروهایی را برای درمان بی میلی مردان تجویز کنید

یکی دیگر از بخش های پیری، مراقبت از سلامتی خود با دارو است. البته ناگفته نماند که برخی از این داروها تأثیر منفی بر میل جنسی مردان دارند.

داروهایی مانند مسدودکننده های بتا یا داروهای ضد افسردگی به طور خاص میل جنسی را کاهش می دهند. اما این به معنای حذف آنها از مسیر درمانی نیست. اگر در مورد درمان یک بیماری مزمن صحبت می کنیم، داروها و مکمل های تقویت کننده آنها به خوبی با مشکل برخورد می کنند.

برای شروع دوره مصرف دارو باید اطلاعات مهمی در مورد عوارض مصرف دارو بدانید. با این حال، یک دارو می تواند عوارض جانبی متعددی در بدن شما داشته باشد که برجسته ترین و رایج ترین آنها کاهش میل جنسی است.

به خاطر داشته باشید که به هیچ وجه بدون مشورت با پزشک دوز را تغییر ندهید یا بدتر از آن از خوردن آن خودداری نکنید.

تاثیر سبک زندگی بر بی میلی مردان به رابطه جنسی

اکثر مردان پس از 20 یا 30 سالگی به تدریج وارد سبک زندگی بی تحرک می شوند. آره! شما نباید در مورد این تغییر احساس گناه کنید. با این حال، هر یک از ما در هر دوره از زندگی خود اولویت هایی داریم. اما فراموش نکنید که عادت های بد با افزایش سن موثرتر می شوند.

اعتیاد به الکل و مواد مخدر می تواند میل جنسی شما را مختل کند. سیگار نیز اثر منفی غیر مستقیم دارد. از سوی دیگر، تغییرات کوچک سالم تأثیر قابل توجهی بر زندگی جنسی شما دارد.

توجه داشته باشید که تربیت نکردن بدن، ورزش نکردن و کم تحرکی همچنان باعث بی میلی و نیاز به درمان بی میلی مردان می شود. بدتر از آن، چاقی بر متابولیسم و ​​غدد فوق کلیوی تأثیر می گذارد و تولید هورمون را مهار می کند.

از طرف دیگر، ورزش شدید واقعاً تأثیر منفی بر میل جنسی شما دارد. بنابراین رعایت تعادل ضروری است.

نقش سلامت روان در بی میلی مردان

اهمیت سلامت روان را در درمان بی میلی مردان دست کم نگیرید.

اهمیت سلامت روان را در درمان بی میلی مردان دست کم نگیرید.

اجازه دهید آن را از منظر روانشناسی نیز بررسی کنیم. بدن شما تحت استرس است، رگ های شما در حال باریک شدن هستند و گردش خون شما محدود شده است. با این وضعیت بدن شما بیشتر به بقا فکر می کند تا رابطه جنسی خوب با شریک زندگی تان!

بحران های گسترده جهانی، مانند جنگ، که فشار بسیار بیشتری بر مردان وارد می کند، اوضاع را بدتر می کند. یک مطالعه نشان داد که PTSD در سربازان خطر اختلال عملکرد جنسی را بیش از 300 درصد افزایش می دهد.

بنابراین مدیریت استرس در زندگی مدرن بیش از هر چیز دیگری در روند درمان بی میلی مردان اهمیت دارد. منظور ما فقط رابطه جنسی سالم نیست. با تمرین تنفس صحیح، مدیتیشن منظم و مراجعه به درمانگر (درمانگر جنسی)، می توانید آن را به درستی انجام دهید.

درمان بی میلی مردان در طب اسلامی

در طب اسلامی به طور کلی گزینه های درمانی با معرفی تعدادی از داروهای گیاهی انجام می شود. اگر شما هم به طب سنتی علاقه دارید باید اضافه کنیم که درمان بی میلی مردانه در طب سنتی نیز آثار خود را دارد.

با استفاده از گیاهان دارویی زیر می توان به نتیجه لازم برای درمان کاهش میل جنسی دست یافت:

◄ استفاده از میخک (افزایش گردش خون در اندام تناسلی)

◄ جینسینگ o مکمل تقویت کننده با جینسینگ

مصرف خردل (تحریک غدد جنسی و افزایش گردش خون در اندام تناسلی)

◄ مصرف گشنیز و شنبلیله

سیر و جوز هندی بخورید (گردش خون را در اندام تناسلی افزایش می دهد)

نتایجی که اظهار شده

مشکلات و اختلالات جنسی یکی از مشکلات رایج در زندگی زناشویی هر زوجی است. دانستن نحوه برخورد با مشکل به شما کمک می کند تا گام های بسیار بهتر و سریع تری برای رفع آن بردارید.

اگر می خواهید از درمان بی میلی مردانه آگاهی بیشتری داشته باشید، در این مقاله به عناصری پرداخته ایم که به شما کمک می کند روند درمان اعم از طب مدرن و سنتی را بهتر بشناسید و برای درمان اقدام کنید.

تدارکات: prioritymensmedical

دیدگاهتان را بنویسید