راه های 100% افزایش لذت جنسی در ازدواج


اگر فکر می کنی افزایش لذت جنسی باید بدانید که راه حل های زیادی در این زمینه وجود دارد. قبل از امتحان کردن، باید اطلاعات کافی در مورد نیازهای جسمی و روحی شریک زندگی خود داشته باشید. برای این منظور لازم نیست به سراغ مطالعه مقالات علمی پیچیده رفت، مطالعه در حدی که توانایی داشتن یک رابطه جنسی سالم و ارزشمند و در عین حال رعایت سلامت جنسی خود را داشته باشد.

اگر به دنبال افزایش لذت رابطه زناشویی هستید حتما به این قسمت توجه کنید

برای اینکه بتوانیم راه حلی را به شما پیشنهاد کنیم که لذت رابطه زناشویی را افزایش دهد، باید جزئیات شرایط شما و همسرتان را بدانیم. مثلاً میل جنسی شما در چه وضعیتی است؟ میانگین زمان موفقیت چقدر است؟ چه ارگاسم هایی را تا به حال تجربه کرده اید؟ و سوالات دیگر … برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید و به سوالات پاسخ دهید. با پاسخ به این سوالات شرایط شما و همسرتان تحلیل می شود و راه حل مناسبی دریافت خواهید کرد.

تجزیه و تحلیل وضعیت

اینکه چه کسی و چگونه وارد یک رابطه عاشقانه شده اید به خودتان بستگی دارد، اما اگر قصد دارید با فردی به عنوان همسر زندگی کنید، باید بتوانید این بخش از زندگی خود را به شیوه ای متفاوت و جذاب تر تجربه کنید. البته ازدواج و روابط جنسی شامل تمام زندگی نمی شود، اما بخش بسیار مهمی از آن است که نیاز به توجه دارد. در اولین قدم برای افزایش لذت جنسی، بپذیرید که روابط جنسی بین همسران یک عمل شرم آور نیست و با کسی که دوستش دارید با احترام اوقات خوشی خواهید داشت. شما باید برای زنده نگه داشتن این رابطه تلاش کنید.

برای افزایش لذت جنسی، به رابطه خود توجه کنید.

برای افزایش لذت جنسی، باید با ذهن و بدن خود ارتباط کامل داشته باشید. ذهن خود را از تمام مشکلاتی که در طول روز با آنها دست و پنجه نرم کرده اید، آزاد کنید. موبایلت را خاموش کن. تمام توجه خود را به همسرتان معطوف کنید. وقتی ذهن شما درگیر مشکل دیگری است، نمی توانید به طور کامل حضور داشته باشید، این باعث می شود تمرکز نداشته باشید و با کسالت به نیازهای همسرتان پاسخ دهید. برای رسیدن به اوج لذت، باید یاد بگیرید که از تمام حواس خود در این معنا استفاده کنید.

راه های افزایش لذت جنسی

راه های افزایش لذت جنسی

در رابطه جنسی عجله نکنید. این موضوع برای زنان اهمیت بیشتری دارد، زیرا بدن آنها باید شرایط پذیرش را داشته باشد. همچنین زنان دیرتر از مردان تحریک می شوند. پیش بازی و معاشقه آنها را تحریک می کند. حتی می توان از زیبایی آن صحبت کرد. سعی نکنید این کار را به صورت مصنوعی و مکانیکی انجام دهید. اجازه دهید احساساتتان شما را کنترل کنند.

برای افزایش لذت جنسی، نقاط حساس بدن را بشناسید.

برای افزایش لذت جنسی لازم است اطلاعات خوبی از خصوصیات بدنی همسرتان داشته باشید و نقاط حساسی مانند کلیتوریس و نقطه جی را پیدا کنید این به شما کمک می کند تا رابطه ای سالم و دلپذیر داشته باشید. تخیلات جنسی و نحوه استفاده از این نکات شما را بیشتر تحریک می کند. برای این منظور، بهتر است با همسرتان صحبت کنید تا نظر مثبت او را جلب کنید. هرگز سعی نکنید از خشونت استفاده کنید، مگر اینکه شریک زندگی شما نیز به خشونت در رابطه علاقه مند باشد.

رابطه جنسی خشونت آمیز برای مردان جذاب تر است. در آن زمان، آنها قدرت سلطه خود را بر زنان تحمیل خواهند کرد. اینکه بتوانید یک زن را تسلیم خواسته های مسلم خود کنید، باعث می شود از رابطه جنسی لذت بیشتری ببرید. برخی از زنان نیز این احساس را دوست دارند و به همین دلیل به رابطه جنسی خشن علاقه مند هستند. اما اگر می خواهید از این روش برای افزایش لذت جنسی استفاده کنید، حتما به حفظ سلامت بدن خود و همسرتان توجه کنید. قسمت های حساس بدن بسیار آسیب پذیر هستند، آسیب به این اندام ها می تواند عوارض جدی ایجاد کند.

بد نیست بدانید که رابطه جنسی خشونت آمیز با آزار جنسی متفاوت است. در حین رابطه جنسی خشونت آمیز، بین زن و مرد توافق می شود که این کار را انجام دهند، در حالی که آزار جنسی با زور و تهدید انجام می شود.

انجام رفتارهای هیجان انگیز برای افزایش لذت جنسی.

برای افزایش لذت جنسی سعی کنید عادت و یکنواختی نکنید. یکنواختی فقط باعث می شود که برای ارضای یک نیاز طبیعی تلاش کنید. برای این منظور می توانید از لباس های مخصوص استفاده کنید و یا محیط اتاق خواب را به گونه ای متفاوت تزئین کنید. برای تنوع می توانید از شمع ها و رایحه های محرک استفاده کنید. می توانید از آرایش صورت و بدن به روش های متفاوت و جذاب تری استفاده کنید. اگر به دنبال درمان متفاوتی هستید، می توانید ماساژ جنسی را امتحان کنید.

به عنوان یک زن سعی کنید در دل شوهرتان عطش ایجاد کنید و آن را حفظ کنید. از گفتن چیزی عاشقانه یا شوخی خجالت نکشید. به دنبال لباس خواب جذاب باشید و آن را در زمان مناسب بپوشید. موهای خود را خوشبو نگه دارید. به آرایش خود توجه کنید. اگر همیشه آرایش غلیظ روی صورت خود داشته باشید، به مرور زمان جذابیت خود را از دست خواهید داد.

به بهانه افزایش لذت جنسی در رفتار و پوشش جنسی خود افراط نکنید. به یاد داشته باشید، زنان برای مردانی که به راحتی تسلیم نمی شوند جذاب ترند. با هیچ اشاره ای به مرد در آغوش او نیفتید. آن را به لبه میل بیاورید و سپس آب دهید.

آیا تماشای پورن لذت جنسی را افزایش می دهد؟

بسیاری از مردم برای افزایش لذت جنسی به تماشای فیلم های پورنو می روند. شاید مردان بیشتر از زنان تمایل به انجام این کار دارند و سپس سعی می کنند آنچه را که در فیلم دیده اند با همسر یا شریک جنسی خود اجرا کنند. دیدن صحنه های سکس هر مرد و زنی را هیجان زده می کند و ممکن است آنها را به سمت رابطه جنسی با اشتیاق بیشتر سوق دهد. اما این فیلم ها فقط یک بازی جنسی و تجارت را نشان می دهند. اگر به خود اجازه داده اید که این فیلم ها را تحت عنوان افزایش لذت جنسی یا تحریک بیشتر تماشا کنید، باید بدانید که در مدت کوتاهی ارزش انسانی خود را از دست خواهید داد. چشمان خود را به دیدن زیبایی و جذابیت همسرتان عادت دهید.

به عنوان یک همسر (مرد یا زن) سعی کنید تناسب اندام داشته باشید. ادکلن و عطر خود را دریافت کنید. لباس های نیمه برهنه زنان را جذاب تر و مردان را تشنه تر می کند. به از بین بردن موهای زائد بدن توجه کنید.

از در آغوش گرفتن و بوسیدن همسرتان بدون عذرخواهی نترسید. افرادی که شما را به خاطر چنین رفتاری سرزنش می کنند کسانی هستند که هرگز طعم عشق را در یک رابطه جنسی نچشیده اند. شما بر آنها غلبه خواهید کرد و از زندگی لذت خواهید برد.

دیدگاهتان را بنویسید