ربیعی: مقابل پرسلیس باید به جزئیات توجه کنیم


ربیعی: مقابل پرسلیس باید به جزئیات توجه کنیم


به گزارش ایلنا، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس گفت: فردا می توانیم بازی خوبی داشته باشیم. اصالت باشگاه پرسپولیس، هوادارانش، یحیی گل محمدی و کادرفنی تیم برای من بسیار قابل احترام است. علاوه بر مسائل راهبردی و تاکتیکی، این جلسه به گونه ای است که باید حواسمان به جزییات در طول مسابقه باشد تا بتوانیم با تمرکز بالا برنامه های خود را پیش ببریم. برای بازیکنان دو تیم برای بازی فردا آرزوی سلامتی دارم.


سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه پرسپولیس در 3 بازی اخیر 2 امتیاز کسب کرده و این باعث فشار به این تیم شده است، گفت: من اینطور نمی بینم. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. همیشه می تواند در بین قدرت های برتر ایران و آسیا باشد. همیشه جزو دو تیم برتر ایران بوده، هم پرسپولیس و هم استقلال این شرایط را دارند. سپاهان هم همینطور. این سه تیم واقعاً کمی متفاوت هستند.


وی افزود: کاری که هفته گذشته یا هفته قبل انجام دادند، کل لیگ را به هم نمی زند. شاید در لیگ جاهایی برای شما وجود داشته باشد و کارایی شما افزایش یابد اما آنچه در نهایت مورد ارزیابی قرار می گیرد، عملکرد کلی تیم خواهد بود. پرسپولیس بازیکنان زیادی جذب کرده و نسبت به دو فصل قبل تیم جدیدتری است. آنها خطرناک هستند و فوتبال خوبی ارائه می دهند. ما هم سعی کردیم نسبت به فصل های قبل روند رو به رشدی داشته باشیم.


ربیعی گفت: مس رفسنجان سومین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند. خوشحالم که در این دوره توانست شخصیت و هویتی بسازد که مورد تحسین و احترام بسیاری از طرفداران قرار گرفت. این می تواند برای آینده باشگاه مس رفسنجان خوب باشد.


سرمربی مس رفسنجان درباره غایبان این تیم در دیدار فردا گفت: قائم اسلامی خواه مصدومیت جزئی دارد که ممکن است به بازی فردا راه پیدا نکند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید