رحمتی: از فوتبال تیمم راضی نیستم/ هیچ وقت به تیمم نمی گویم مقابل فوتبال بازی کن


    رحمتی: از فوتبال تیمم راضی نیستم/ هیچ وقت به تیمم نمی گویم مقابل فوتبال بازی کن

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تیم حریف را آنالیز کرده بودیم و هدف آنها را فرستادن نقطه کور می دانستیم.


به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی پس از تساوی دو تیم آلومینیوم و مس رفسنجان اظهار داشت: به مردم خوب رفسنجان و باشگاه مس تبریک می گویم واقعا بازی خوبی بود هم برای میزبانی و هم برای تیم بزرگ. ما دقیقا تیم حریف را آنالیز کرده بودیم. می دانستیم که بیشتر کار این تیم رفتن به نقطه کور است و با وجود حضور منشا و شیمبا، قطعا در پاس زدن به ما ضربه خواهند زد.


وی افزود: اگر به آنها فرصت بدهیم سعی کردیم در خط دفاع هم شرایطی داشته باشیم تا به حریف فرصت ندهیم. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. با تمام قدرت بازی کردند و دفاع کردند. اما من واقعاً از ته قلبم این را می گویم. آنچه از بچه ها در تمرینات می بینم و اینکه در 8 بازی آخر سال گذشته با هم بوده ایم، از فوتبال این تیم راضی نیستم. هر وقت توانستیم به پاس 7-8 برسیم، موقعیت ایجاد کردیم و مس رفسنجان را پس گرفتیم.


رحمتی بیان کرد: زمانی که بازیکنان ما می توانستند به خصوص در شروع نیمه دوم از یکدیگر عبور کنند، حق بازی در زمان های بسیار کوتاه را داشتیم و می توانستیم موقعیت ایجاد کنیم. با این حال خسته نباشید می گویم و از آنها تشکر می کنم. چون به هر حال تلاش کردند. به مس رفسنجان و محمد ربیعی خسته نباشید می گویم. اگر خدا بخواهد در آینده موفق خواهند بود.


سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه بازیکنان این تیم در پایان بازی وقت تلف می کردند، گفت: هزینه دو باشگاه را مقایسه کنید. بازیکنان مس رفسنجان سه سال است که کنار هم هستند و هماهنگی بسیار خوبی دارند. من موافق اتلاف وقت نیستم اگر واقعاً فوتبال بازی کرده باشد، وقتی یک مدافع میانی یا بازیکنی می پرد، سر و تکل می زند شاید در 90 دقیقه 70-60، طبیعی است که خسته شود یا تصادف کند.


وی افزود: وقت های تلف شده پرسپولیس را خیلی منطقی جبران کردیم. 14 دقیقه گذشته بود که داور 6 دقیقه وقت گرفت. اما به جرات می توانم بگویم اگر زمان از دست رفته این مسابقه را حساب کنید، جدای از زمانی که پورحمیدی مصدوم شد و در زمین بود و دکتر ما هم وارد زمین شد، فکر نمی کنم 4 بیشتر باشد. -5 دقیقه. خیلی وقت ها بچه ها خودشان بلند می شدند. وقتی بازیکن زمین می خورد، دکتر وارد می شود و با برانکارد می رود، اتلاف وقت است. چند صحنه را می توانید نشان دهید که بازیکنان ما در یک برانکارد قرار دارند؟


رحمتی با بیان اینکه در یک صحنه یکی از عوامل 92 دقیقه آلومینیوم روی سکوها نشان داد که دفاعش را به زمین بزند، گفت: بالاخره استرس بازی است. اگر در یک تیم 1-0 جلو هستید و تحت فشار هستید، ممکن است همان واکنش را از سکو نشان دهید. این طبیعت و هیجان فوتبال است، اما من واقعاً نمی خواهم تیمم مقابل فوتبال بازی کند.


وی تصریح کرد: می توانستم بگویم دروازه بان من باید از ابتدا بایستد، دور هم جمع شود و توپ سوم را بگیرد، اما ببینید با وجود اینکه تیم من اینجا تحت فشار بود، ما از پشت بازی می کردیم. ما اصرار کردیم چون به این بچه ها اعتقاد دارم. توانایی دارند. شاید به خاطر هوای بد کرمان و فرفسنجان باشد که امروز تیم من در کارگردانی و بازی هجومی کارایی لازم را نداشت اما واقعا از آنها تشکر می کنم. برای یک امتیاز خیلی تلاش کردند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید