رسیدگی به معضلات اجتماعی یکی از مهمترین وظایف وزارت کشور است


رسیدگی به معضلات اجتماعی یکی از مهمترین وظایف وزارت کشور است


به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد وحیدی در همایش اقدامات انجام شده برای محلات کم برخوردار در سال 2020 گفت: حقیقت این است که محله هایی را پیدا کرده ایم که مورد توجه قرار نگرفته و دور از دسترس هستند و امروز ناکارآمد به نظر می رسند.با مشکلات مختلفی در ما مواجه هستیم.


وزیر کشور تاکید کرد: رسیدگی به معضلات اجتماعی یکی از مهمترین وظایف وزارت کشور است و ما در این محلات و مناطق یکسری مشکلات داریم که محرومیت زدایی و مسائل اقتصادی است که باید در جهت توانمندسازی کمک شود. و مردم را روی پای خود بایستند.


وی ادامه داد: گاهی به این محله ها می رویم و می بینیم که مردم نجیبی در آنجا زندگی می کنند. بسیاری از خانواده های شهدا در این محله ها زندگی می کنند. مسائل اجتماعی ریشه مشکلات است و گاهی اگر مشکلی پیش بیاید به دلیل وجود مشکلات اجتماعی است.


وحیدی خاطرنشان کرد: این محله ها مردمان خوبی دارند، میهن دوست و انقلابی هستند. علاوه بر سازمان اجتماعی، ساختار دیگری نیز ایجاد شد که از طریق آن اقداماتی برای توسعه و تقویت این محلات انجام شد.


وی افزود: به همین منظور ابلاغیه ای به فرمانداران، بخشداران، فرمانداری ها و دهیاری ها ارسال شده است تا بهره مندی کافی حاصل شود.


وزیر کشور گفت: انشاالله با آوردن همه توانمندی هایی که مقام معظم رهبری اشاره کردند بتوانیم کارهای بزرگی در این زمینه انجام دهیم. کارهای خوبی در دولت انجام شده است. اخیراً حکم مالکیت خانه بدون سند صادر شده است.


وی گفت: ان شاء الله اگر بتوانیم تا پایان دولت این شرایط را به حالت قابل قبول برگردانیم مورد تایید امام زمان و مقام معظم رهبری قرار می گیرد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید