روشنایی ثابت بیش از 5000 مسجد و مسجد در پایتخت در ایام محرم


روشنایی ثابت بیش از 5000 مسجد و مسجد در پایتخت در ایام محرم

برای برگزاری هرچه باشکوه عزاداری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالحسین (ع)، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در شب های محرم برق و روشنایی بیش از 5000 هیئت، تکایا و مساجد پایتخت را تامین کرد.


به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، «کامبیز ناظریان» مدیرعامل شرکت سرمایه الکتریک با تاکید بر لزوم تامین روشنایی عزاداران حسینی در هیئت ها، مساجد و تکایا، یکی از اهداف اصلی این شرکت در این ایام است. پایداری شبکه و همچنین تحقق روشنایی پایدار، ایمن و بی ضرر برای این مراکز مذهبی در پایتخت.


وی تاکید کرد: توزیع موقت برق به تعداد زیادی از هیئت ها، تکایای مذهبی و مساجد واگذار شده است و حدود 400 تیم و خودرو عملیاتی در پایتخت فعال هستند و بیش از 3000 بازدید کارشناسی را به طور مستمر رصد می کنند.منطقه 22 شهر تهران از رعایت نکات امنیتی در مراسم این مساجد، تکایا و هیئت ها خبر داد.


مدیرعامل پایتخت برق همچنین از عزاداران حسینی خواست با رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات برقی کم مصرف و لامپ های LED یا کم مصرف در روزهای آینده و خاموش کردن کلیه تجهیزات در محل، بهترین خدمات ممکن را به این شرکت ارائه دهند. پایان مراسم عزاداری عزاداران حسینی این روزها کمک بزرگی هستند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید