روشن: نقاط ضعف استقلال نباید در سایه قهرمانی باشد/ سه جام مانده به ساپینتو


روشن: نقاط ضعف استقلال نباید در سایه قهرمانی باشد/ سه جام مانده به ساپینتو


حسن روشن در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره دیدار استقلال مقابل نساجی گفت: استقلال در این بازی هم مانند سایر بازی ها نظم تیمی نداشت. در مورد خلاقیت بازیکنان موقعیت های مختلفی وجود داشت، اما مشخص بود که بازیکنان تیم شرح وظایف مشخصی ندارند. مثل همیشه بازیکنی مثل یاماگا که بارها گفته ام جلوی زمین تاثیرگذار است و در دفاع راست موثر نیست اما همچنان به این پست عادت کرده و ضعف های دفاعی اش هم مشهود است.


وی در خصوص قهرمانی استقلال گفت: قهرمانی را تبریک می گویم اما نباید نقاط ضعف تیم را پشت این نتایج پنهان کرد. مهدی قیدی بازیکن توانمندی است اما در زمین مانده و شرح وظایف مشخصی ندارد. او باید به درستی هدایت شود تا از تکنیک و مهارت های فردی خود به بهترین شکل استفاده کند.


پیشکسوت استقلال گفت: این خوب نیست، ساپینتو بعد از 12 بازی هنوز ترکیب اصلی خود را مشخص نکرده است و همچنان در هر بازی به خصوص در خط حمله همین ترکیب را می بینیم، امیدوارم از این تعطیلات استفاده کنید و یک نتیجه را پیدا کنید. تشکیل 11 مرد.


روشن درباره تعطیلات لیگ برتر نیز توضیح داد: این تعطیلات به ضرر تیم هایی است که در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده اند. حالا شاید این نتیجه گیری تا حدودی ناشی از شانس باشد، اما به طور کلی این نوع تیم ها ضرر می کنند و به سختی می توانند خود را در فرم خوب نگه دارند و نیاز به برنامه ریزی دقیق زیادی دارد.


وی در پایان گفت: زمانی که ساپینتو به استقلال آمد قول داد با استقلال چهار جام ببرد که اولین و راحت ترین او بود. امیدوارم به قولش عمل کند و هنوز سه جام باقی مانده باشد که برای استقلال بیاورد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید