روش جدید دشمن در برخورد با انقلاب ایجاد یاس و ناامیدی بین مردم و جامعه است.


روش جدید دشمن در برخورد با انقلاب ایجاد یاس و ناامیدی بین مردم و جامعه است.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمن در جنگ تحریم و استفاده از انواع توطئه ها علیه ملت ایران شکست خورده است، گفت: نارضایتی و ناامید کردن مردم یکی از اهداف دشمن و افزایش امید در جامعه با جهادگر است. تلاش دولتمردان رضایت و همراهی می آورد، مردمی شده است.


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاع رسانی دولت سیزدهم مردم در نشست سران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حلول ماه مبارک ذی الحجه را تبریک گفت.


وی در دیدار سران و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر با شرایط حساسی در کشور مواجه هستیم، گفت: فرصت خوبی برای مدیران همه قوا و نهادها است. در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی دور هم جمع شویم.» تهیه شده است.


خطیب افزود: در این شرایط انتظارات و انتظارات تحول و جهشی برای پیشرفت کشور وجود دارد که در سایه وحدت و همراهی مسئولان و مردم و عنایت و عنایت خداوند محقق می شود.


وی تصریح کرد: قطعاً دشمن این شرایط را نمی پسندد چرا که بیش از 40 سال است که به اشکال مختلف علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توطئه و فتنه انگیزی و در قالب کودتا، جنگ، تحریم و فتنه.» و تهاجم فرهنگی و اشکال مختلف به کشور ضربه زده است اما هرگز موفق نبوده و تجربه های بسیاری از شکست در برابر ملت ایران دارد.


وی یادآور شد: در حال حاضر ده ها دستگاه اطلاعاتی فعال علیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند و بودجه این سرویس های اطلاعاتی بیش از کل بودجه کشورمان است.


خطیب تاکید کرد: دشمنان معتقدند و اعتراف می کنند که امروز کشور اسلامی ایران قدرتمند، مقتدر و با ثبات است و هدف از اقدامات دشمن جلوگیری از گسترش و گسترش انقلاب در منطقه و مهار آن است.


وزیر اطلاعات ادامه داد: از این رو دشمنان مسیر جدیدی را در پیش گرفته اند و برنامه ریزی می کنند تا با نارضایتی و نارضایتی مردم، شرایطی را ایجاد کنند که اقتدار کشور را مخدوش کنند و مردم را از کارآمدی نظام ناامید کنند.


وی با اشاره به برنامه آبراهام و سفر اخیر بایدن به منطقه، گفت: این اقدامات صرفا یک سخنرانی و معامله نیست، بلکه نشان دهنده تلاش برای بازگشت رسمی آمریکا با محوریت رژیم صهیونیستی در منطقه است.


وزیر اطلاعات در ادامه تصریح کرد: اکنون که یک دولت انقلابی و مردمی تصمیم به ایجاد تحولات اساسی در عرصه اقتصادی گرفته است، دشمن با برنامه ریزی و تلاش مضاعف تصمیم گرفته است تا امنیت کشور را تامین کند و به دنبال سوء استفاده از مطالبات انباشته است، این مردم هستند. وی با تاکید بر اهمیت تبیین جهاد در پیشگیری از امنیت روانی مردم و مقابله با جنگ رسانه ای گفت: علیرغم همه فشارهای اقتصادی و معیشتی بر اساس بررسی های انجام شده در داخل و خارج از کشور و بر اساس اعلام سازمان های معتبر بین المللی، ایران مردم به آینده امیدوار هستند و این یکی از نقاط قوتی است که باید از آن استفاده کرد و افق ایجاد کرد تا این نقشه و توطئه دشمن با شکست مواجه شود.


خطیب گفت: دشمن در خارج از مرزهای کشور با انجام ترورها، تخریب ها و جنگ های سایبری شرایطی را ایجاد کرد که جامعه را برانگیخته و سطح نارضایتی مردم را افزایش دهد تا حکومت و نظام را به شکست بکشاند.


وی با اشاره به تلاش دشمن برای برهم زدن امنیت روانی مردم جامعه، گفت: یکی از اقداماتی که دولت به طور جدی در نظر دارد خنثی کردن تلاش دشمن برای برهم زدن امنیت روانی جامعه و یکی از شعارهای اصلی جامعه است. دولت در حال مبارزه با فساد است و یکی از گلوگاه های عمده فساد، رانت های سنگینی است که در قالب ارز ترجیحی و سایر امتیازات برای توجیه خدمات و مبارزه با تورم به افراد خاص داده شده است.


خطیب تاکید کرد: باید با جدیت و قاطعیت با این رانت خواران برخورد کنیم. این دولت با شجاعت و شهامت اقدامات ملموسی در این راستا انجام داده و با عنایت خداوند و همراهی و صبر مردم به این راه ادامه می دهد.


وی در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص وظایف و ماموریت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: بر اساس فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) این شورا چند وظیفه مهم محول شده است که می توان این تریبون در راستای جهاد، با استفاده از حقایق تاریخی، جلوگیری از تحریف انقلاب و جلوگیری از جابجایی ظالم و ظالم تبیین کرد.


خطیب گفت: بخش مهمی از رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبیین جهاد است. برنامه ریزی و طراحی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رهبری دستگاه های فرهنگی باید به گونه ای باشد که آحاد جامعه حقایق واقعی را بدانند و نسبت به جنایات و توطئه های دشمنان آگاه شوند و نسبت به آن حساس شوند. در این صورت گام بزرگی در راستای تبیین جهاد برداشته شد.


وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تعظیم و رعایت مناسبت ها باید به تبیین حوادثی که برای این نظام افتاده و اشکال و ابزارهای مختلفی که دشمنان علیه نظام ایران به کار گرفته اند را برای مردم تشریح کند. و ملت. کند


وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به منظور عمومیت بخشیدن به مراسم، چابک سازی، طراوت و طراوت بخشیدن و ایجاد خلاقیت و نوآوری در این مراسم به آنچه در دستور مقام معظم رهبری آمده بود توجه ویژه داشت. سازماندهی رویداد، در تلاش برای اجرای آن است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید