رژیم بستنی چیست؟ (مزایا و معایب)


شاید ندانید رژیم بستنی چیست و یا حتی با شنیدن اصطلاح رژیم بستنی برای کاهش وزن تعجب کنید، اما حقیقت دارد و بسیاری از افراد در قسمت مشاوره آنلاین رژیم لاغری سایت لاغری به دنبال این موارد هستند! شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما رژیم بستنی برای کاهش وزن تدریجی یکی از گزینه های کاهش وزن است و افراد زیادی به دنبال آن هستند.

لاغر شدن با بستنی امکان پذیر است؟

وقتی احساس می کنید می خواهید با غذای مورد علاقه خود وزن کم کنید، اشتیاق شما چند برابر می شود. نترسیدن از بستنی برای کاهش وزن و خوردن بستنی در آرامش چه حسی دارد؟

مبارزه با چاقی و چربی اضافی ما را وادار می کند هر رژیم غذایی کاهش وزن را امتحان کنیم. در همین حال سایت نازک برای شما از رژیم لاغری بستنی مصاحبه ها مردم از من می پرسند آقای مردانی ولی رژیم بستنی برای کاهش وزن نیز وجود دارد؟ در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

در مشاوره کاهش وزنم متوجه شده ام که بعضی ها می گویند آقای مردانی بستنی خوردم و آنقدر عذاب وجدان داشتم که رژیمم را رها کردم و تا آخر شب هر چه در توان داشتم خوردم!

دوست عزیز، در برنامه غذایی کاهش وزن خود، گاهی اوقات ممکن است بخواهید غذای خوشمزه بخورید، آن را بنوشید. مثلا بستنی عروسکی بخوری اتفاق بدی نمی افته؟ بستنی عروسکی چقدر کالری دارد که شما را عصبانی می کند؟ 125 کالری نباید شما را نگران کند.

کاهش وزن با بستنی وقتی می شود از یک بستنی آنقدر لذت برد و بدون احساس گناه آن را خورد

وزن بستنی قیفی حدود 100 گرم است اما مراقب باشید کالری بستنی مگنوم این حدود 380 کالری است.

یک بستنی آنقدر قوی نیست که بتواند وزن خود را افزایش دهد. اما نکته اصلی که ممکن است شما را در مورد رژیم بستنی آزار دهد این است که افکار شما را تقویت می کند و باعث چاقی می شود. یعنی اگر می گویید بستنی شکلاتی پرکالری است و من را چاق می کند، حق با شماست و شما را چاق می کند.

پیشنهاد میکنم رژیم لاغری آمریکایی برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. محتوای رژیم بستنی در اینجا رژیم بستنی برای کاهش وزن است.

کلیپ های ویدئویی چگونه بستنی بخوریم تا چاق نشویم از آپارات ببینید.

رژیم بستنی برای کاهش وزن

اگر با من موافق هستید، من می خواهم به جزئیات بیشتر و عمیق تر نگاه کنم رژیم بستنی برای کاهش وزن پرداخت.

در مجموع، یک بستنی 100 گرمی 200 تا 300 کالری دارد و به طور متوسط ​​حدود 250 کالری دارد، با این فرض که بستنی می خورید شما را چاق نمی کند.

حتما در ذهن شما این سوال پیش می آید که منظور آقای مردانی است کالری بستنی سنتی و کالری بستنی شکلاتی آیا ما را چاق نمی کند؟ در پاسخ می گویم برای افزایش یک کیلوگرم چربی حدود 7500 کالری نیاز است و 300 کالری انرژی در بستنی چندان قابل توجه نیست.

به جای خوردن 20 بستنی، از یک بستنی به اندازه 20 بستنی لذت ببرید. مطمئن شوید که طعم همه بستنی ها شبیه بستنی اول است. در مقاله ساده ترین راه برای از بین بردن چربی شکم هم همین را گفتم

یعنی خوردن بستنی 40 تا 50 گرم چربی را افزایش می دهد نه بیشتر. آیا می دانید برای افزایش وزن باید چند بستنی بخورید؟ اگر حدود 20 بستنی بخورید یک کیلو اضافه می کنید. البته من تا به حال ندیدم کسی بیشتر از سه بستنی بخورد.

خوردن یک تکه بستنی شما را چاق نمی کند. در بالا گفتم که اگر فردی یک پوند اضافه کند، باید حدود 7500 کالری بیشتر از نیاز خود مصرف کند. با فرض اینکه یک بستنی به طور متوسط ​​حدود 250 کالری دارد، برای افزایش وزن باید 30 بستنی بخورید.

بستنی تک رژیمی

رژیم بستنی برای کاهش وزن

یک تکنیک در ارتباط با حکومت بستنی تک رنگبه جای خوردن 20 بستنی، از بستنی به اندازه 20 بستنی لذت ببرید. مطمئن شوید که طعم همه بستنی ها شبیه بستنی اول است.

علاوه بر چاقی، خطر زیاد خوردن بستنی نیز وجود دارد که دیابت یا دیابت است.

در رژیم بستنی برای کاهش وزن، نکته مهم این است: وقتی هوس بستنی می کنید و خودداری می کنید، استرس نخوردن بستنی می تواند شما را چاق کند. بنابراین در رژیم بستنی برای کاهش وزن می توانید با شرایطی بستنی بخورید.

در رژیم بستنی برای کاهش وزن، نکته مهم این است: وقتی هوس بستنی می کنید و خودداری می کنید، استرس نخوردن بستنی می تواند شما را چاق کند. بنابراین در رژیم بستنی برای کاهش وزن می توانید با شرایطی بستنی بخورید.

قوانین رژیم قلیایی یا رژیم قلیایی توصیه می کنم چون با استفاده از تکنیک های این رژیم و لذت بردن از لیست غذاهای قلیایی می توانید به اندام مورد نظر برسید.

کالری انواع بستنی ایرانی برای کاهش وزن با خوردن بستنی را بررسی کنید

افرادی که به دنبال رژیم لاغری بستنی هستند باید از کالری انواع بستنی آگاه باشند.

کالری بستنی نونی زعفرانی چقدر است؟

معمولا بستنی های خامه ای بیشتر نسبت به سایر بستنی ها قند و کالری بیشتری دارند و در نتیجه چاقی بیشتر می شود.

بستنی بد و بستنی خوب نداریم چون معمولا همه بستنی ها خیلی خوب هستند. اما ما قصد داریم دانش شما را در این زمینه افزایش دهیم.

در اینجا به تعدادی بستنی و کالری آنها اشاره می کنیم:

 • کالری بستنی عروسکی: 138 کالری.
 • کالری بستنی بیسکورول: 175 کالری.
 • بستنی زعفرانی نونی ۱۳۹ کالری دارد.
 • کالری بستنی پریماگلد: 249 کالری.
 • بستنی شکلاتی 244 کالری دارد.
 • کالری بستنی وانیلی 190 کالری است.
 • کالری بستنی نان خامه ای 244 کالری است.

اگر می خواهید مقایسه کنید، باید بدانید که یک قاشق غذاخوری برنج 2 کالری دارد. برای مثال کالری بستنی نان خامه ای این حدود 9 قاشق غذاخوری برنج است، یک حبه قند 20 کالری دارد. اگر می دانید بستنی خوردن برای شما فاجعه نیست، هم به شما خوش می گذرد و هم باعث چاق شدن شما نمی شود.

خواهش من این است که هنگام خوردن بستنی چرتکه را پرت نکنم. قبض ها و کتاب ها را برای خوردن کنار بگذارید. همانطور که می دانید کالری بستنی معمولاً حدود 250 کالری است، بنابراین نیازی به ماشین حساب ندارید و از خوردن یک تکه بستنی لذت ببرید.

چگونه بستنی بخورم؟

بعد از معرفی رژیم بستنی برای کاهش وزن، می خواهم به شما بگویم چگونه بستنی بخورید؟

کلیپ های ویدئویی چگونه بستنی بخوریم تا چاق نشویم از آپارات ببینید

خیلی ها این سوال را مطرح می کنند که چگونه بستنی بخورم تا چاق نشم؟ یا حتی اگر نپرسند، معمولاً این سؤال در ذهن آنهاست. دو سوال اساسی در این زمینه وجود دارد:

 1. آیا بستنی لاغر کننده است؟
 2. آیا بستنی چاق می کند؟

هر دو سوال از دیدگاه خودشان صحیح است. اگر داخل دوره آموزشی رژیم لاغری هستید و دوست دارید بستنی بخورید، چون از نظر روحی و جسمی راضی هستید، از چاقی پیشگیری می کند و به کاهش وزن کمک می کند.

اما اگر زیاد بستنی بخورید قطعا کالری موجود در بستنی خوابیده نمی ماند و باعث چاقی شما می شود. برخی از افراد نیز در این مورد سوال دارند که آیا بستنی صورت شما را چاق می کند؟ اگر چاق شوید صورتتان هم چاق می شود اما به چه قیمتی؟ ارزشش را ندارد.

آشنایی با لیست غذاهای پرکالری و چاق کننده اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

آیا خوردن بستنی در رژیم لاغری مجاز است؟

برخی افراد به دنبال آن هستند رژیم بستنی من می گفتم:

 • رژیم بستنی 3 روزه
 • رژیم بستنی شکلاتی برای کاهش وزن
 • بستنی تک رژیمی

اما آیا افرادی که در حال کاهش وزن هستند می توانند بستنی بخورند؟ پاسخ این است که در تابستان معمولا هیچ چیز خوشمزه تر از بستنی نیست. که در دوره آنلاین کاهش وزن در سایت اسلیم خوردن بستنی نیز وجود دارد.

خواهش می کنم نگویید آقای مردانی آیا با بستنی می شود لاغر شد؟ محدودیت های غذایی می تواند منجر به چاقی شود. مثلا بستنی با حدود 200 کالری می خورید، از نظر ذهنی و سلولی در اختیار شما قرار می گیرد و در کاهش وزن نیز موثر است، زیرا مصرف بیش از یک بستنی محدودیتی ندارد.

محدودیت های غذایی می تواند منجر به چاقی شود. مثلا بستنی با حدود 200 کالری می خورید، از نظر ذهنی و سلولی در اختیار شما قرار می گیرد و در کاهش وزن نیز موثر است، زیرا مصرف بیش از یک بستنی محدودیتی ندارد.

اما اگر محدودیتی وجود داشته باشد چه؟ همچنین هوس غذایی خود را افزایش داده و کالری بیشتری می سوزانید. در اینجا به مزایا و معایب خوردن بستنی می پردازیم. همچنین می توانید این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید تا از آن استفاده کنند.

حالا که مقاله رژیم بستنی برای کاهش وزن را خواندید، از آن نیز استفاده کنید. متشکرم سایت لاغری محمود مردانی

دوره آنلاین لاغری

دیدگاهتان را بنویسید