زلزله بندرعباس فشاری جدی برای مسئولان تبریزی است/ برای ایمنی ساختمان ها تدابیر جدی اتخاذ شود


زلزله بندرعباس فشاری جدی برای مسئولان تبریزی است/ برای ایمنی ساختمان ها تدابیر جدی اتخاذ شود

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: زلزله روز گذشته در هرمزگان، فشار جدی مسئولان شهر تبریز برای اتخاذ تدابیر امنیتی جدی بود.


به گزارش خبرنگار ایلنا دا تبریز، حجت الاسلام رسول برگی در هشتادمین دیدار مردمی ضمن تبریک روز قلم به اهالی قلم گفت: قلم در زندگی انسان بسیار مهم بوده است، تا زمانی که که قرآن کریم بر قلم و آنچه می نویسد سوگند یاد می کند. اهمیت قلم و نوشتن در این است که چگونه برای همیشه باقی می ماند.


وی ضمن تسلیت به خانواده های داغدار زلزله هرمزگان گفت: زلزله روز گذشته در هرمزگان فشار جدی مسئولان شهر تبریز برای اتخاذ تدابیر امنیتی جدی بود. همه باید دست به دست هم دهیم تا از این خطر جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به هفته بازنگری و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: انقلاب اسلامی ایران در طول تاریخ خود حوادث مختلفی را تجربه کرده است و این روزها هستیم یعنی از 6 تا 12 تیرماه ایران اسلامی دستخوش حوادث مختلفی بوده است. . ترور رهبر معظم انقلاب در 6 تیرماه، شهادت آیت الله بهشتی و 72 یارانش در انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی در سال 60، شهادت امام جمعه شهر یزد و یار دیرین ایشان. امام (ره)، شهید محراب آیت الله صدوقی (ره) در 20 تیرماه در نماز جمعه و همچنین شهادت هموطنان در هواپیمای مسافربری به شهادت رسیده توسط ناو آمریکایی از جمله مواردی است که باعث معرفی این هفته به نام آمریکایی شد. حقوق بشر.

برگی در بخشی دیگر از سخنان خود یادآور شد: روز علامه امینی را در پیش داریم که بیش از نیمی از عمر خود را صرف نوشتن 40 جلد کتاب برای اثبات صحت امیرالمومنین (ع) کرده است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید